Skoči na vsebino
Kolesarjenje in tek
Napisano
pred 34 minutami je Z M A J napisal:

Ob razširjenem in raznolikem voznem parku, vseeno izbral PEDALA in se odpeljal do Četare, čez drn in strn; 62km, skoraj 4h brcanja.

 

Soteska-Hrib-Gozd-Črnivec-GG-Okonina (Četara)

 

Okonina-GG-Tirosek-VelikaPoljana-Znojile-Sela-Soteska.

 

Četara me počastila z gratis pico; 11. :))

IMG_20220902_101627.jpg

IMG_20220902_101503.jpg

IMG_20220902_114417.jpg

IMG_20220902_122248.jpg

IMG_20220902_122447.jpg

Dobra tura, jaz bom pa to 11to verjetno izkoristil 25tega..... :prstgor:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kolesarjenje in tek
Napisano
pred 21 minutami je SpEkTr napisal:

To je že kar izzivanje matr, ena napakica pa te več ni 😶

Sicer na tej kameri še bolj noro zgleda ko je v resnici a kljub temu je nooooro...... ?zmeden? :notworth: Vsaka mu čast!!! 👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Škoda Enyaq iV 80
Napisano
Pred eno uro je Slivka napisal:

Prav.

 

Jaz bom pa kje poiskal TAM 5500 z dvojno kabino in štirikolesnim pogonom, pa tudi zame ne bo prevelikega prilagajanja: dovolj sedežev za vso družino, dovolj velik keson za vso prtljago tako velike družine (še za kolesa bo prostor, da ne bo treba nosilce na kljuki ali pa na strehi), ima vzdržljiv V6 motor, je praktičen in funkcionalen ter zelo robusten. Pa tudi atraktiven. Mislim, da bi se več ljudi obrnilo za TAMom kot za katerimkoli električnim avtom. Kar se pa lepote tiče, sem pa že jaz dovolj velik lepotec, da to odtehta tudi za TAMa. Drugače bi bilo že kar kičasto...

Tudi prav kar si napisal samo,da boš užival in boš z družino v takem Tamiču zadovoljen 👍😊

Kar se pa tiste lepote tiče pa jo lahko dodaš v tisti svoj že zdaj znameniti odstavek, Glej, sm "LEP" kmet an s hribu doma......😊😀😂

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Škoda Enyaq iV 80
Napisano
Pred eno uro je Slivka napisal:

Verjamem, da bi se @Bini, verjamem. Tudi jaz bi se. Če bi bil sam. Tudi, če si poročen oz. ko boš, se oba lahko prilagodita. Otroci pa imajo svoje pojmovanje prilagajanja. Zdaj pa poglej, kam smo prišli: mi se bomo prilagajali avtu. Glej, sm kmet an s hribu doma, zato se mi ta ideja zdi skregana z zdravo pametjo...

Res me spravljaš v smeh,ko misliš,da je to neko hudo prilagajanje 😊😀

Dokler imam novo CX30 sem brez skrbi kot liček in se ne sekiram za 5 let naprej,potem bomo pa že nekaj pametnega kupli,da ne bo prehudega prilagajanja.....😁

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Škoda Enyaq iV 80
Napisano
pred 2 urama je Slivka napisal:

 

Mali, ne budali!

 

Greš na kavo in pol ure mine, kot bi trenil! Ja, če greš ti sam. Mogoče, če gresta z ženo. Kaj pa, če greš z otroci? Na avtocestnem parkirišču ti bodo otroci sedeli pri miru kot figurice samo v sanjah. Glede na to, da kakšnih igral ni, se bodo lovili po parkirišču. Sonce v plajbo, asfalt razbeljen, ljudje živčni za volanom, otroci se podijo po parkirišču za žogo, jo brcajo tudi v parkirane avtomobile, ti boš pa mirno pil kavico. Rad bi videl ta prizor. Ali pa da ti majhen otrok po pol ure jokanja končno zaspi, ti se pa ustaviš na polnilnici. Ga boš zaklenil v avto in šel za pol ure na kavico? 

To sem že ugotovil, da sodobne avte delajo samo še za dve odrasli osebi brez otrok. Že otroški voziček spravit v kakšen prtljažnik je umetnost, še kakšen šesterček zraven pa samo, če podreš zadnje sedeže... 

 

Praviš, da je pomembna lepota? Se strinjam. Samo ni avto tisti, ki mora biti lep. Mene bolj pritegne, če se lepota sprehaja v miniki po pločniku ob cesti... Avto mora biti pa zdržljiv, robusten in funkcionalen. Tak kot moj 'tič':

- zdrži dovolj, da je žena zadovoljna in zadovoljena

- kljub skoraj dvem desetletjem uporabe ni videti nobenih sledi obrabe

- glede na to, da imam samo doma šest otrok, ne more nihče trdit, da ni opravil svoje funkcije...

 

Ko se pa z družino odpraviš na počitnice kam dlje, sploh z majhnimi otroci, se pa praviloma pot načrtuje tako, da otroci med potjo spijo. In avto pod polno obremenitvijo ima drugačno porabo kot prazen. Zato pri električnem avtu domet 350 km... So bolj sanje kot pa realnost. Sem videl e-golfa. Štiri osebe so bile v njem, pa je bila razdalja od Solkana do okolice Celja prava katastrofa: po avtocesti stotko, stodeset samo, če smo prehitevali šleperja, na cilju pa so dobesedno preštevali procente. Če bi bila pot kakšnih deset km daljša, bi ga obesili naši petki na kljuko in bi dizel vlekel svojih šest potnikov, e-golfa in njegove štiri potnike...

 

Ja, vem električni avto je sranje od sranja. Komaj čakam, da ga bom kupil. In ga bom. Ne, ne zajebavam se! Ne, nisem mazohist. Boste videli, čez kakšnih deset, petnajst let ga bom gotovo imel. Zakaj? Rusi imajo pregovor: ne glede na to, kaj nevesta govori na ohceti, na poročno noč bo fu*ala. Če ga malo prilagodim: ne glede na to, kaj napišem tu, od leta 2030 se ne bo več dobilo avtonobilov na nafto. Ma niti na bencin, kaj šele na nafto. In mi ne bo preostalo drugega kot kupit električnega... Saj, najbrž se bom tudi jaz takrat prepričeval, kako je super in da čakat pol urce, da tisti pred mano napolni baterijo in potem še pol urce, da jo jaz napolnim, pa res ni taka reč. Dva litra kave, da prej ne zaspim, pa je...

Faca, a veš, da sem to pisal za sebe kako grem na kofe, ko se fila avto in ne za tvoja deca..... 😁😛😀

Jaz bi se kamot prilagodil, če bi bil ele. avto za isto ceno kot bencinski... 😉🤗

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Škoda Enyaq iV 80
Napisano

Če greš pa malo dlje na dopust "600km" res ni problem, greš na kavo, pir itd pa mine pol ure kot bi trenil in ni izgovor doseg..... 👍

Bolj pomembna je lepota in funkcionalnost za moje potrebe,ostalo je kompromis.... 😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 3 minutami je TBA napisal:

Hahaha zgleda da sm že čorav k sam enga vidim k ma 2 šalce 🙃🤣

Ja moja še ni za na sliko, ker je v spalni..... 😊🤣

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 1 uro je Nejc1986 napisal:

Jp,tre cime so zakon . 

Kaj hodiš kake Tirolske gor osmajat, da si več v Dolomitih kot doma... 🤔😍🥰

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.