Skoči na vsebino
Kava
Napisano (urejeno)
Pred eno uro je mazdaman napisal:

Kremšnita je bila najboljša v Motel Podlehnik a je žal že mnogo let več ni. Podobno sicer sedaj ponujajo na počivališču Tepanje.

Jp, 30 let nazaj so slovel Tepanjske kremšnite najboljše daleč naokoli! 👌

Ko smo se peljali z morja smo glasovali, ali gremo na Trojanske krofe ali na Tepanjske kremšnite😊

Potem pa se je pojavila tista k..... a rastlinska smetana in neka fensi šmensi dietna krema pred kakimi 20 leti tak da je bilo konec veselja za želodčke..... :hohoho:Danes pa pojma nimam kake so, ker se iz MB peljem z veseljem mimo, ko pomislim na tiste dietne kremšnite, ki so včasih bile. 🥴

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 2 urama je FuManchu napisal:

Jedel sem jo že v solati pa mi je bila vrhunska. Tole izpod peke je pa najbrž spet drug svet:bravo:

Boljši svet... 😊😂🤣

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano
Pred eno uro je TBA napisal:

to se menim za naslednjo soboto da se grem mal gor okrepčat. sam dvomim da dobimo popust :D 

Jaz ga tudi dobim....😁

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano
Pred eno uro je Slivka napisal:

Hja, če se je pa dvignila cena nafte in polprevodnikov...

 

Ko gledam, po kakšni ceni letos prodajajo med, se sprašujem, če njihove čebele letijo na kerozin... Za 1000 gramov medu hočejo od 12,34€ do 14,44€, če pa gre za med z geografskim poreklom, so pa cene še za kakšen evro ali dva po kilogramu višje...

 

Pa to še ni najhujše.

 

Tudi purani so prišli na 10,51 € za kilogram, a jaz jih pa zase zredim po ceni okoli 4€ na kilogram. No, ja, rabim še bencin za helikopter, da jih zvečer s pašnika naženem domov, pa pridem blizu tistih 10 evrov...

 

Kar se pa kokošjih jajc tiče, imam pa občutek, da vsako jajce posebej čipirajo, kajti kokošja jajca so od 3 € za 10 jajc do 3,60 € za 10 jajc, pa vse tja do 4,10 € za 10 jajc. Take cene pa zato, ker so zdaj težave s polprevodniki, ki so bistveni sestavni del čipa. In zna biti, da jaz zato toliko ceneje pridem skozi, ker jih ne čipiram...

 

V času druge svetovne vojne so take streljali na licu mesta, ma ne da so dokazali, da gre za vojno dobičkarstvo. ne, dovolj je bil že sum, da je nekdo vojni dobičkar, pa so ga že obravnavali kot izdajalca. In izdajalce so v vojni hitro obsodili in obsodbo hitro uresničili...

Sem ugotovil, da sem res v poceni mestu-kraju doma; dom.pišeki in purani po 5-6€za kg, jajca domača brez čipiranih kur pa 2-2.5€ 10kom:ouje:

Slaba stran tega je pa to, da mi je zato skoraj povsod kamor grem vse hudo predrago..... 🥴

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano
AVTO-MAGAZIN.METROPOLITAN.SI

Na cestah je vse več ohišij, v katera mestni redarji izmenično nameščajo radarje. Preverite...

Ne vem kako vi gledate na tole 🤔

V MB so to že pred leti razčistili.... 😂

So radarji kar župana Kanglerja odnesli pa so bili lepši od teh Ljubljanskih.... 😁

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano
pred 1 uro je Z M A J napisal:

Gostilna Gala mi je bila zelo pri srcu, tokrat zgrožen nad cenami, prilagam račun.

 

Otroška porcija Dunajca in pomfri: 16.30

3 dl točene Fante oz. Ore: 3*1,35 = 4.05

 

Mah ne grem nikoli več in tudi ostalim odsvetujem, slabo se jim piše na ta način. :(

IMG_20220804_195834.jpg

Tak to gre,spravljajo not predlansko leto,ko so bli zaprti!🥴 Nič bo treba tko nardit; pogledat meni in ko vidiš take extra nategunske cene rečt hvala lepa adijo"ne nasvidenje"! :nevem:

Me res zanima če za te dvojne cene dobijo tudi kelnerji dvojno plačo?🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano
pred 3 urami je TBA napisal:

ajej. ka maš to viljamovke?

 

Mene je pa dons pošteno pretresl ko sem se vozil 80-85km/h. po sem pospešil na 100+ se je avto umiril..... 

zdej pa ne vem al bo treba kam na servis al je pa bla pa cesta tolk slaba, cesta od Trojan (@Bini: sem nabavu Kremšnite :D) do Prebolda. bom moral še na kako testno vožnjo kam drugam. 

Če ne bo bolš bo treba spet denarnico preluftat. tko da že tuhtam kam na centriranje in optiko. Če pa to ne bo pomagal pol pa kr na uradnega pa naj pregledajo k imam še ''car garantie'' do januarja.

Jp, Viljamovka, bo kakšna v flaši manj.... 😪😟

Centriral boš pa bo ok, ful je vroče in liže gume👍

Aja pa okoli ust se obriši, ker si čist od smetane..... 😊😂🤣😉

Še mi kar sline cedijo.... 🤤🤤🤤😉

Se nadaljuje pri Nashi-hruški... :hohoho:

IMG_20220804_161152~2.jpg

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 6 minutami je Jest napisal:

 

Ena kapljica je pa res se notri ;)

 

image.jpeg

Joj, pa na tole sem mislil 😉

Screenshot_20220804_100500_com.android.chrome~2.jpg

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano (urejeno)
pred 6 urami je TBA napisal:

Men so ble najbolše v Trbovljah pr Kozinat. So se lahk Trojanske in Blejske skrile. Žal ne delajo več zaradi bolezni. Trojansko poješ namest kosila :D 

Jp,Trojanske so za dve ,orng se nažreš.....😊

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 2 urama je TBA napisal:

tle je pa res pocen glede na luksuz ki ga je imel Bini. tle je bela kava 2.30€. zgleda da v SHB res razgled računajo zraven.

Moraš pa vedet, da kremna rezina ni Blejska kremna rezina, ki je tradicionalna tako kot prekmurska gibanica ali Kranjska klobasa....😁

Jaz na to ne dam veliko, če po pravici povem so mi Trojanske kremne rezine boljše pa še na pol Štajerske so..... :bravo:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 14 urami je Bini napisal:

Sem razmišljal kje bi objavil tole, pa maj bo tukaj, ko je ravno Illy kava zraven..... ?zmeden?

Kam smo prišli? Ja na Bled, tu je ja elitni turizem, ne me j... t..... :vskalo:

IMG_20220802_212250.jpg

Me pa res zanima, če imajo delavci tudi 2x-3x večje plače glede na cene, bi rekel da ne.... :whatever::nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Kot zanimivost v primerjavi z dragimi gostinskimi storitvami na Gorenjskem naj povem, da je pa vlak od nas cca 200km v B.bistrico-Bohinj res poceni 10.90 minus 30% pop.za planince= cca 7.50€....😊😉

Ob vikendih pa celo 70% popusta za vse !!!:prstgor: 

Joj, joj za ceno dveh kav na Bledu se pripelješ 200km daleč na Bohinj 😊

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 21 minutami je Alex napisal:

Tej so šli totalno v...🙄

V Monte Carlu je kepica sladoleda 2€,če vzameš dve je 3,50€..V Kopru je kepica 2,20€, če vzameš dve je 4,40€.

Se mi zdi, da postajamo kot 35 in več let nazaj Sv. Štefan, ko je bil tako eliten in drag, da si samo gledal in tuhtal v kateri valuti so cene ?zmeden?

Na koncu tiste draginje so ga pa razprodali in celo zaprli za domačine in turiste razen lastnike elitnih apartmajev..... 😟🙃🥴

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 6 minutami je TBA napisal:

wtf. bini greva v soboto v cetaro? :D bo pomoje isto al pa cenej. 

za kremšnite sem tko vedu da so drage k žafran.

čaj je kok? 4,20? si vprašu če so se slučajno zmotl al je v ceno še razgled vštet

Vse je ok,v predsezoni so kremšnite 4.50€ in kofe 3.20€ zdaj v sezoni pa tole.....🥴🙃

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano (urejeno)

Sem razmišljal kje bi objavil tole, pa maj bo tukaj, ko je ravno Illy kava zraven..... ?zmeden?

Kam smo prišli? Ja na Bled, tu je ja elitni turizem, ne me j... t..... :vskalo:

IMG_20220802_212250.jpg

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.