Skoči na vsebino
Post a recent shot of your car
Napisano
pred 52 minutami je Nejc1986 napisal:

Sem par dni nazaj na Grablovicevi videl (tole?) rdečo mx5ko, neka gospa jo je vozila. Sam Mislim da ni bila tista Miata iz slo roadster foruma , ko smo še skupaj hodili naokoli.

Ne ni ista Miata. Una s foruma je gor na sliki.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Post a recent shot of your car
Napisano
pred 3 urami je Nejc1986 napisal:

Rumeno še imaš?

 

Off Topic; luštno je bilo na izletih z vami. Vsakič ko grem na Pance , vidim tam nekega Lotusa (morda se celo poznate) in se spomnim na par let nazaj.

Rumena je bila prodana kak mesec po nakupu modre.

Ja zdej ni več izletov :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Post a recent shot of your car
Napisano

Tole si pa spla?a zapomniti. Koliko si pa dal za sede?e?

 

Ker meni na BTjki se po devetih letih dela po?asi ?e "poznajo sledi" na stolu. Je pa tekstil, ne usnje. Kar pa ne pomeni, da ne more v bodo?e biti usnje...

Tej so bili 550?,ker sem si zmi?ljeval dodatne ?rte in rumene ?ive, sicer sm pa sli?al da drugje znajo tudi okoli 700? pobrat. Je pa res majster, tudi za oldtimerje neki dela in uva?a ogromno materiala iz tujine...je bila pa prej?na prevleka (na levi strani) oble?ena v skaj (ne po moji izbiri) in se je pa? po redni uporabi stvar hitro uni?ila :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Post a recent shot of your car
Napisano

Res je, za 3300 se je prodajala. Nisem ?e posebej predstavil pridobitve na forumu, bomo ob priliki.

 

Nisem opazil neke resne za?elenosti, na forumu se ni ni? pisalo, pa tudi prodajalec ni omenjal neke gu?ve.

 

Sicer je kar nekaj rje na relaciji prag-zadnja kolesa, ampak na jesen gre v konkretno kleparijo in li?arijo.

 

Ja pri nas, se nas je ene par zagrel za njo, pol je pa zginla z avtoneta :(

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.