Skoči na vsebino
pred 18 minutami je Justus napisal:

 

 

Sem med oznake oziroma tage te teme dodal še "homologacija platišč", če bo kdo iskal po forumu, da prej najde ... @Jest mogoče lahko spremeniš naslov te teme, ker jaz ne morem, npr. v "Platišča in zimske gume za CX-30 ter homologacija platišč"?

 

 

 

 

 

Hvala za priporočila. Malo sem pregledal teste in cene pa sem se naposled odločil za Hankookove zimske gume ...  😊

Kje jih boš vzel in koliko so, mogoče še komu prav pride info, ker se počasi bliža zima.... 😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 20 minutami je Justus napisal:

Fantje, sem kar rešil zadevo, tako da sem nabavil rabljena 18-colska mazdina platišča, ki jih imam na homologacijskem kartončku 🙃 Sem našel en komplet, vključno s senzorji za tlak, na netu in jih kar šel iskat. Zdaj pa še samo gume rabim 😁

20240822_182633.jpg

Hvala vsem za pomoč!

 

To debato o homologaciji platišč bi bilo pa res dobro prestavit v svojo temo, kot je že @g.Wankelpredlagal.

Bravo, najboljša izbira in lepše kot črne, kolk so prišle? 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 56 minutami je Justus napisal:

@godlike uf, ne bi rekel za takšno gumo ... Koliko sezon si jih pa vozil?

 

Za 18-colska platišča sem našel ene Pirellijeve, Yokohamine in Kleberjeve ...

Jaz imam na enakih svetlih feltnah te Kleber gume. Ko sem kupil CX-30 sem omenil, da imam od M3 viška en komplet in če pašejo na ta avto? Odgovor je bil DA le, da moram še montirat senzorske ventilčke, če hočem da mi nebo piskalo v avtu! Te so mi potem dali celo gratis..... 😉

Je pa res, da so različne v ET 45/50, kot je bilo že omenjeno vse drugo je 100%bp.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 4 minutami je Justus napisal:

Hvala za nasvete! 17-colske bi vzel bolj zaradi zimskih gum, ker je pri 17-colskih večji izbor gum pa precej cenejše so od 18-colskih ... ogledane imam te Bridgestonove gume.

 

Glede na to, da osnovne modele cx-30 prodajajo s 16-colskimi gumami, se mi 17-colske ne zdijo preveč majhne ... 🤷‍♂️

 

 

Po homologaciji grejo gor? 

Pri lider pnevmatic dobiš marsikaj od 18 za tak denar.😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Platišča
Napisano
pred 1 uro je Slivka napisal:

A b ti rad eksotično lopato sreču?

Ta je ziher iz palmovih listov,še srečo bo imel.....😊😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

M6, krom delete
Napisano
pred 3 urami je ignacij napisal:

Pozdravljeni. Čakam odmero DMV za mojo novo M6 homuro v vmesnem času pa razmišljam neumnosti. Ena od teh je tudi ali bi dal krom okoli oken folirati v črno barvo v celoti, ali pa morda delno. Vozilo na sliki ni moje, ampak nema veze. Prosim za čim več mnenj. 

P.s. vem, nisem glih grafični oglikovalec

Screenshot_20240315_150959_mobilede.jpg

Screenshot_20240315_151715_Photo Editor.jpg

Screenshot_20240315_152150_Photo Editor.jpg

Pusti vse kot je zgoraj, super ji paše in ji povdari stranske linije👌

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

alu platisca 19 col
Napisano
pred 2 urama je Husky1290 napisal:

Jaz imam 20ke še vedno za prodat če te zanimajo :D ugodno :P 

 

To bi super zgledal na CX-30... ?zmeden?

Samo gume so pa orng drage.... 😳😛🙈

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 2 urama je Aless napisal:

Ahh, oni komplet za popravilo (tekočina-patrona za ventil) je tak klump, pnevmatiko in platišče ti v notranjosti tak zapaca da ni več ničemu podobno, največji problem pa je da ti zapaca senzor tlaka in se zna zgodit da več ne bo delal pravilno (izkušnje Renault) 🥴

Jaz sem si nabavil oni vulkanizerski kompletza popravilo "injekcije", ki sem ga mel v prtljažniku namesto one packarije. 

Ampak sem si vseeno raje uštimal pravo rezervno gumo. 

Aja, mam pa dizla kjer se dodatna teža rezervne gume nič ne pozna. 😉🤪😁

To injekcijo sem mislil ne peno, zato sem rekel, da je šrauf bolje kot predrta od žebla, ker točno veš kje pušča..... 👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 6 urami je FuManchu napisal:

Žal se najde vsega vraga na cesti. Totalna bedarija pa je, da se ne daje več rezervnih koles v gepek. 

Res, da polovica voznikov jih nebi znala zamenjati pomoje:rolleyes:

 

Važno da so vse brezvezne aplikacije v avtu in velik ekran. Bravo inženirji :nevem:

 

Jaz avta brez rezerve žal ne kupim. 

Se ravno nebi strinjo s tem kar praviš, ker jaz že nisem imel g.defekta kakih 15 let. Tisti šrauf je še najboljše kar se ti lahko zgodi, žebelj je slabše ravno tako steklo in najslabše robnik od strani.... 🥴

Za ta šravf imaš s sabo klešča in komplet za popravilo pa si fertik TIPI- TOPI ali kot bi rekli na Petrolu HIP- HOP..... 😉👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.