Skoči na vsebino
?portni kolelktor
Napisano

Ej nwm prasi ocija al pa ksnega furmasa pomoje ti bo znal bolse povedat al pa nwm tm stric google ve ki vec .. :jupiii:

Sej se vam lahk zdi smesno sam ce bi mel kdaj cas pa bi prsu dol na ta vas raceland se z mojo nubirco stavim da bi pustil ksno mazdo zadi pa se kakse drug avto ... pac jebi ga eni ste bols za nakladat in se posmehovat eni smo pa bols za volanom pa se lih neznamo ki zlo posmehovat in zgodbic nakladat ... :danzoman:

 

Ej, brez zamere. Samo je blo resno vpra?anje. Sam mam ?ist stock podvozje in se na te stvari ne spoznam, moj o?i pa na Berlingotu ne verjamem da bi se kej bolj.

 

Google mi pa tut samo tole najde? :ne vem:

https://www.google.si/?gws_rd=cr&ei=Ppt...portno+podvozje

 

lp

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

?portni kolelktor
Napisano

Kaj a marce -brzine ?? Ne ne ne to ma torq ni treba ce turbina laufa sam pohods in si takoh mimo kolone ;) ma bo treba malo potunirat tudi tole ...

 

pomoje je mislu deeyan upr?at a jih z mazda 6ko tut tako dobr prehiteva? vse na ravninah in ovinkih ku si jih z nubiro

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

?portni kolelktor
Napisano

Ksna lajtunga ? Ne razumem :/ ..

Paa motor je bil generalno obnovljen tko ca je imel spet skori tistih 106 KM pa glava znizana pa malo povecani kanali bol presecni kabli za svecke direkt iz koreje :) pac uni ce ste kdaj vidli tornado v2 neki takega k&n apolo filter gladke cevi od bmc-ja in vecja sesalna loputa ... in se ostalo kar je bili ze prej omenjeno .. sam res ta avto ga je trgu lahk mi ne verjames sam za 1.6 je delu boga pac sej ka je blo vse to vstimano sm mislu se dol tunercu peljat na valck3 da bi ga dal ke na ksnih 120-125KM sam sm rajsi mazdo pole kupil kr sm se unga ze navelicu ;) bom pa to 6ko probu spravt ne na ksnih 500nm+ :) aja pa se neke bol mrzle svecke sm mel not kar je tudi pripomoglo k bolsemu so bile pa 2elektrodne nkg n3ki takega ;)

 

http://sl.wikipedia.org/wiki/Vejica

 

Prosim, saj ni te?ko ;)

 

ma kw nwm kolk cene navora je bilo pa precej in cca kar sm jst cutil bi bilo tm enih 5 Konju

Svaka ?ast, da ?uti? 5 konjev razlike.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

temnenje luci
Napisano

Aja,in? A ti je uspel? Zgleda simpl,vsaj na Ytubu ;) sam to itak vse zgleda.

 

Mislim da ?e sledi? navodilom (!) nima? kaj zgre?it. Fora je v tem koliko si oddaljen ko spreja?, pa da naredi? dost velik nanos, ker tanj?i kot je, te?je gre potem dol. Sem pa prebral razli?ne stvari, da so se nekomu zaradi temperature tudi prilepile na feltne, ampak pomoje je imel premalo nanosa...

 

Razmi?ljam za na japmeet o tej varianti...

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

?trihanje / peskanje
Napisano

Va?no je da na temeljno barvo da? temperaturno obstojno, kot smo barvali Dejanove lu?i, tako se mi zdi da je treba tudi za ?eljusti.

 

Je pa tko no, takoj se spet prepaca ?mer ?ez, in ?e ima? rde?e pobarvano, potem rata rjavo. Je treba kr pucat skoz :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Volanska letev
Napisano

A so ?e po?itnice al kaj?

 

Za miato se ti zdi brezveze metat denar v upgrade, a tako redek avto kot je rx-7 tu, pa takoj na pisto. Nesmisel. Raje vzemi BMWja...bodo vsaj rezervni deli la?je na voljo...

 

res pa da ma vsak svoj veselje...

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

MX-5 predelana v Z3
Napisano

Men je Z3 izjemno grd cabrio, tako da je pa? uni?il Lopatarco Mx5. <_<

 

Zadnji konc (original) Z3-ja mi je tak, da bi ga uporabu kve?jemu za stojnico, kjer bi prodajal lubenice. :rolleyes:

 

Hahahahahahaha :D

 

Sicer je kar ujel linije no, ampak vseeno, brezveze.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.