Skoči na vsebino
Mazda 6 2016 maska/grill
Napisano
Pred eno uro je Jaka32 napisal:

A bi kdo meni naredil to na M3? Mi tudi ni všeč ta krom, ampak sam nisem "majster" da bi šel barvat in pacat.

Imam pa machine grey M3.

Bo grda za zjokat..... 😬

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda 6 GH/GJ in 20 col
Napisano

Jaz se kamot peljem 140 z mojo v 6ti in ni frke za prekrške delat pa moram res dati v 5to a mi ni hudo to naredit parkrat na leto.... :bravo:Za vsakodnevno vožnjo pa bi verjetno imel dizla. :whatever:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda 6 GH/GJ in 20 col
Napisano
Pred eno uro je sportman333 napisal:

Meni ni težko priznati da bencinar brez turba z navadnimi atmosferskimi 160/190km nima za b....ek proti dizlu 150/175km...žal je taka realnost...debata gre pa lahko dalje....

Kje pa lahko uporabiš te konje in navor,po gozdni cesti v 30%klanec......😊

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda 6 GH/GJ in 20 col
Napisano
pred 2 urama je Husky1290 napisal:

Uradno naročilo potrjeno :D zdaj pa da vidimo, če se Nemci kaj bolj držijo dobavnih rokov 😄

So tak lepe feltne, da še te rdeče 6tke ne bo nihče opazo..... 😂😂😂

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Amortizerji motornega pokrova
Napisano
pred 1 uro je mazdaman napisal:

 

Evo sem še jaz namontiral amortizerjev za haubo. Ni bilo 5 minut dela.af9bd7a7bcf14f4f6cfe1f991b439925.jpgd8480ba178c146803425eb79d4d83217.jpg

 

Poslano z mojega SM-G986B z uporabo Tapatalk

 

 

 

Zgleda super,mislim amortizerje ,moto je pa.......😭

 

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

dne 10. 3. 2021 ob 21:26 je Bini napisal:

Hvala Boss ,ko sem tole prebral sem se počutil kot kakšen " a je to" pa nič za to,sem takoj šel v akcijo in še enkrat odprl pokrovčke in od prve našel stikalo,je pa res malo! Nazaj sestavil in ob prvi vožnji preizkusim delovanje oziroma nedelovanje i- stop stikala.:bravo:

Evo preizkusil nedelovanje I-stop sistema. Vse je kot mora biti, ne ugasne, ko spustiš sklopko in tudi nobena kontrolna lučka ne gori pa avto zaklene normalno z utripom žmigavcev tako, da je rešena zadeva z I-stop. :prstgor:

Tisto stikalo pa ni kar tako kot na filmčku, sem ga zapakirali v malo vrečko, zalepil z lep.trakom in pritrdil z vezico, tako da ne opleta sem in tja. Mislim, da bo ok.... :rolleyes:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 2 urama je Boss napisal:

Bini, čist napačno gledaš - na drugi strani un črn kabel je do tega stikala. To je čist trotel stikalo ON/OFF, sploh ni rele. Mogoče bi bilo zanimivo pogledat kam gre pa stikalo spravit v kabino in lahko imaš tam izbiro ali hočeš meti skos na OFF in ga mogoče priklopit, kadar dejansko ima smisel.

Hvala Boss ,ko sem tole prebral sem se počutil kot kakšen " a je to" pa nič za to,sem takoj šel v akcijo in še enkrat odprl pokrovčke in od prve našel stikalo,je pa res malo! Nazaj sestavil in ob prvi vožnji preizkusim delovanje oziroma nedelovanje i- stop stikala.:bravo:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zamenjava končnikov avspuha na Mazdi 6
Napisano
pred 14 minutami je Deeyan napisal:

75 je bla pa druga zgodba.... 

 

Moja je sla od hise pri 365kkm pa vem, da bi se sla,ce je nebi prej rja pozrla... 

 

Nism pa uzel druge, ker so se nedostopne za moj zep, kot drugo, pa nimajo vec karavana 🙄

Pa letalsko ročno si pozabil omenit... :)

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zamenjava končnikov avspuha na Mazdi 6
Napisano
pred 2 urama je Boss napisal:

Zakaj je pa pol nimaš in zakaj v večini primerov imajo ljudje v lajfu sam po eno Alfo?

 

Jaz je sicer nisem imel smo pa v devedesetih enmu kolegu konstantno rihtal Alfo 75. K je bila v voznem stanju je bil super avto, ampak kaj k se je to bolj poredko dogajalo.

Imel dve in obe bp, sicer malo kilometrov kot vsak moj avto in tudi z lahkoto prodane. Po moji drugi ni bilo nič pametnega od alf in seveda lepega pa sem kupil M3. 😊 Po nekaj letih pa vse "bele Alfe" ful predrage! In tako spet M3, veliko lepega za ta denar. :bravo:. Enkrat Mazda vedno Mazda...... :rispekt:  😂😂😂😂

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zamenjava končnikov avspuha na Mazdi 6
Napisano
pred 1 uro je Deeyan napisal:

 

pa še kr neki stvari ma Alfa skupnih z Mazdo... Za downsizing niti nocejo slisat (aka 1.0 turbo mlinčke), design, lega... :)

Poznam tele stvari............2  proti  2.

                                      ALFE----MAZDE 

                                              :bravo:

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zamenjava končnikov avspuha na Mazdi 6
Napisano
pred 28 minutami je Alex napisal:

Mi imamo "normalne" svspuhe gor. In to kar dva. 😁

Vsi novejši avti skoraj vseh znamk imajo pa zadaj neke 

ozke, dolge odprtine. Ponavadi obrobljene z kromom. 😬

Edino Alfa poleg Mazde še ima normalne rore.....?zmeden?

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda 3 2014 Chiptuning v Sloveniji
Napisano
pred 56 minutami je Alex napisal:

Mislim, da se ne splača dosti eksperimentirati glede tunerjev. Tunerc ima največ izkušenj prav z japonci (honda, Mazda) in jih je že kar lepo število naredil. 

Jaz hočem, da je narejeno za prav in da pozabim na to, da je bo kaj delano na elektroniki. Ne pa, da se vračam vsak mesec nazaj, da kaj pošraufajo. 😬

Za tunerc sem slišal, da ti motor dobesedno "uglasi", tako, da dela optimalno in posledično naj bi zaradi tega  tudi manj pil. 

Jaz bom šel kar do njega. 

Zdaj pa komaj čakam,da slišim kako boste zadovoljni s čepiranjem od realnih in objektivnih uporabnikov M.foruma ! :bravo:

Jaz bom pa še malo počakal kot sem že omenil,ker je avto še 2.5 leta v garanciji in ne bi glih raskiral...:whatever: Če bi imel pa dizla pa verjetno ne bi zdržal tako dolgo,saj če avto ne gre nikamor ni druge rešitve...😁😃😂😂😂

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda 3 2014 Chiptuning v Sloveniji
Napisano
pred 6 minutami je Gelipter napisal:

Lp...jaz imam motor že 165.k

2.0.benzin...pri meni kaj lahko naredijo še ???bolj malo 😉😉😉😉..lp

Kolikor vidiš na spl.strani od 'css' verjetno nič, pri Tunercu pa mogoče kaj, vprašaj. 👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda 3 2014 Chiptuning v Sloveniji
Napisano

Sem govoril z mojstrom na css in mi je povedal,da mi na mojo g 120 naloži od g 165 s tem,da mi prej stestira na valjih in po mapiranju,kaj bi s tem bilo narobe ne vem! Je pa firma mednarodna i mislim,da vejo kaj delajo. Garantirajo ti tudi ponovno mapiranje,če ti na uradnem servisu povozijo program. Jaz ga sicer še eno leto in pol ne bom dal dokler je v garanciji po tem pa zagotovo.Sem tak zajc kot @Boss 😂 

Govoril sem tudi s serviserjem na Mazdi in je rečeno,da je to css maping zagotovo ok ,saj ga mapira od g165 Mazde in na avtu zagotovo ne more biti nič narobe, pa še baje malo manj pije, se ti pa garancija prekine v ptimeru bilo kakšne okvare na avtu ! 😁 

Sem ga vprašal ,če bi mi lahko kar na servisu to naredili pa ne gre,ker je program vezan na št.šasije avta,žal.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda 3 2014 Chiptuning v Sloveniji
Napisano

Ne vem v čem je štos,očitno hočejo vse za nazaj pokasirat. Jaz imam v bližini doma mapiranje od CSS firme na valjcnih kot pri tunercu in je cena 285€ za skupino pa 265€. Ni pa idividualno mapiranje kot pri tunercu! Poglejte si na netu.👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.