Skoči na vsebino
Mazda 3 2014 Chiptuning v Sloveniji
Napisano (urejeno)

 

dne 16. 2. 2021 ob 19:19 je Husky1290 napisal:

Klical sem ga malo po novem letu. Rekel je da za nekaj malega popusta bi se najbrž dalo zmenit, je pa stvar dogovora in če smo resni. Se mu je že dogajalo, da so se zmenili za količinski popust in ko je oddelal prvega po znižani ceni, ostalih potem ni bilo 😬 sem pa klical Tunerc

Takle odgovor sem dobil od tunerca NM.😁

Kar bo manj kot tu piše bo vredu,verjetno kak skupinski popust.....:whatever:

 

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda 3 2014 Chiptuning v Sloveniji
Napisano
pred 18 minutami je Turbo Lumpi napisal:

Vsak zainterisiran mu da nekaj € are da pokaže da je resen. Jaz sem tudi za, sploh za 180€ če sem prav razumel. Se pišem na seznam. 

Lp, M

Kje si našel ceno 180€ :whatever:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zamenjava končnikov avspuha na Mazdi 6
Napisano
pred 2 minutama je Alex napisal:

V živo v bistvu niti ne izgleda tako slabo. Meni so všeč karbon nastavki nikakor pa ne inox(preveč vintage). Seveda ima vsak svoj okus. Važno je, da je lastniku avta všeč, kar naredi na avtu. 

Bomba,komaj čakam,da v živo vidim...:bravo:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zamenjava končnikov avspuha na Mazdi 6
Napisano
pred 4 urami je Alex napisal:

V bistvu, kot sem sam videl na hitro, lahko sam določiš, koliko bodo nastavki gledali ven, ker so kar dolgi. Tudi sam sistem pritrditve je zelo kvaliteten.

Zdraven so mi v paketu priložili še kvalitetno krpo za brisanje avta. Na otip izgledajo kot da so res iz karbonskih vlaken pa tudi inox izgleda res kvaliteten. Tudi teža je prava, niso kar neki tanki poceni nastavki. 

Večja teža,večja poraba na testni turi....😁 Boš moral na OMV tankat :prstgor:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda 6 GH/GJ in 20 col
Napisano
pred 3 urami je Husky1290 napisal:

Ker sta Miklavž in Božiček letos videla kako priden fant sem bil, sta mi obljubila dostavo novih felten marca :D 20 col seveda

 

enigma-bd-front.jpg

Čestitke za tako lepe felge,sedaj pa samo čeljusti še pobarvaš in bo bomba od avta.:bravo:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Ročica menjalnika mazda 6 mk1 vs mk3
Napisano
pred 2 urama je Alex napisal:

Naj bi imela navoj pa tudi teža naj bi bila o. k. Vsaj tako so napisali kupci spodaj pod ocene. Če pa ne bo prava, jo bom dal iz moje stare 6-ke in ta novo v njo. 

Bo pač narisano gor, da ima samo pet brzin. 😏

Poraba bo šla gor,pospeški dol.....:D

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zamenjava končnikov avspuha na Mazdi 6
Napisano
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda 6 GH/GJ in 20 col
Napisano
pred 4 urami je Alex napisal:

Saj pravim, da je to  bolj za mlade. Jaz sem imel tudi skoraj vedno spuščene avte (od stoenke naprej) a sedaj so 19" na original fedrih vrh kape. Ima pa nečak na audiju A6 20"feltne  in športne  fedre. Samo enkrat sem se peljal z njim do Ljubljane in mi je bilo dovolj. 😊

p. s. zdaj, ko Imam gor 17" zimske je udobje kar fajn. 🤗

Čez zimo si boš malo hrbtenico pocelil....:D

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.