Skoči na vsebino
Nalepke Mazda Drivers
Napisano
pred 22 minutami je Janez007 napisal:

Naši dve Mazdi imata zadaj na vratih napis Mazda, tako spredaj in zadaj pa še Mazdin emblem.

 

image.png

 

Ne vem zakaj bi moral še posebej na avto pisat, da je tisti, ki vozi naše Mazde, šofer Mazde??? 😀

 

Sem tiste vrste "model", ki me dodatne nalepke na proizvodih motijo. Spomnim se 20 let nazaj, ko je šef ponosno nosil Murin rekeljc z nalepko Mura na rokavu, čeprav je bila mišljena, da se ob nakupu odstrani. 😂

 

Smoking (suknjič, hlače), Mura

Ta je bila zamišljena kao prepoznavanju članov foruma na cesti ali vsaj nekaterih med nami.....😉

Odstranim jo še vedno lahko.....:nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Nalepke Mazda Drivers
Napisano
pred 2 urama je TBA napisal:

Najbolj na šipo k maš sam eno. Če bi mel dve pa mal za sprednji kolotek pred vrati 😉

Men je sicer tale dobra, sam da je siva podlaga prozorna. Ne vem pa kak bi na rdečkah zgledal

Screenshot_20220925-160908_Google.jpg

Imam "tri" tak da s tem nimam problemov😊 Druga varjanta bi tudi meni ustrezala ni pa prostora, ker je plastika skoraj do vrat..... :nevem:

Eno varianto že imam a pade mogoče še kak dober predlog... :whatever:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Nalepke Mazda Drivers
Napisano
pred 2 urama je Janez007 napisal:

Se pridružujem temu stališču glede grafične podobe. Mazdo vozimo tudi zato, ker ima dober oblikovni stil. Mogoče bi tu lahko pomagal @Boss?

In zakaj "drivers" in ne slovensko  "vozniki"?

Že sam logotip foruma bi bil zame lepša nalepka, še posebej, ker paše na belo podlago :)

slika.png

 

Sicer pa na forumu zelo pogrešam tehnično strokovne objave, odgovore, rešitve. Fino bi bilo, da bi pritegnili k sodelovanju kakšnega zaposlenega na Mazda servisu, pri Mazdi Slovenija (v smislu rubrike "Mojster Pelko odgovarja in svetuje"). Ljudje imamo z Mazdami težave, pa tukaj (razen izjem) ne najdemo kaj prida koristnega. Ljudje imamo tudi konkretne izkušnje, informacije, ki se potem izgubijo v poplavi balasta.  Skratka, sam bi želel pri tem forumu eno ali dve kakovostni stopnički višje. 🙂

 

Jaz osebno bi rajši videl tole nalepko,ker bi vedeli,da je nekdo član tega M foruma in bi mu zaplozal in pozdravil pa še reklama bi bila za tiste,ki tega foruma ne poznajo....👍

Edino črno bela ali belo črna bi lahko bila brez modre barve,kaj misliš @Deeyan bi šlo?🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Nalepke Mazda Drivers
Napisano
pred 9 minutami je Boss napisal:

 

Aha, evo nisem vedel, da sploh obstaja FB skupina s tem imenom - tolk o moji uporabi FB-ja sramezljiv Zdaj razumem zakaj tako ime, ker si mi razložil. :bravo:

😆

 

 

Ma čez celo zadnjo šipo, kaj bi bili malenkostni... Velikost napisa nekje v stilu PRESS - DON'T SHOOT - ampak sanke, moja bolečina 😪

Če kupiš CX30 imaš pa izbiro glede SANK, jaz jih nimam.... 😉

pred 21 minutami je Deeyan napisal:

 

Tole ne gre za forumske nalepke in je zadeva čisto neobvezujoča. Takšno je ime skupine na facebooku že od leta 2009 in ga zaradi prepoznavnosti ne bomo spreminjali.

 

Nekateri so podali željo za nalepke s tem namenom se je odprla tema na forumu, če bo sploh dovolj interesa, drugače pač nebomo šli v to, ker za (napamet govorim) 3 nalepke se ne splača.

 

Bom pa upošteval željo za črno belo izvedbo, pa prilimam kok bi zgledalo.

Jaz vzamem 3 👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Nalepke Mazda Drivers
Napisano
pred 3 minutami je Boss napisal:

Hehe, ne me narobe razumet, ampak Mazda drivers... to bi bilo treba za BMW drivers, da si ekstremno pazljiv v njihovi bljižini.  Da ne rečem tistih očetovsko-materinskih for z nalepkami tipa "Pak, Mak, Žak in Tia on board". 🤪

 

Drugač super za idejo, ampak mora biti zadeva veliko bolj nevtralna, da ni tipa Captain Obvious, kjer moraš napisat, da je voznik v Mazdi pač Mazda driver in ne Škoda driver.

 

Captain Obvious GIFs | Tenor

 

Sicer na avto ne limam nobenih več nalepk od takrat, ko ni več vinjet, tako, da mi je načeloma vseeno, ampak kot opazovalec takih zadev na cestah pa pač samo podajam svoj način razmišljanja ko vidim kaj takega na drugih avtih in sigurno nisem edini, ki tako razmišlja. Ampak, lahko mam pa tud narobe in razmišljam napačno. :nevem:😂

Rajši špricaš dipi sprej po avtu... 😁😂

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.