Skoči na vsebino
Mazda 3
Napisano (urejeno)

Evo, zavarovalnica rešila primer moje nekdanje 3ke.(totalka) 😢

Ponudili so cca 10k€ in avto ostane v lasti, strošek popravila cca 11-12k€.

Ali isplačilo cca 15k€ in je avto njihov. (6let star in 65kkm)

Kaj menite,kaj je boljša varjanta🤔

Ps, prosim brez zajebancije, sem že tako dost jezen. 😤Hvala za mnenja.... :zoom-zoom:

Pozabil prlimat.... 👍

IMG_20240821_144606.jpg

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
pred 2 urama je godlike napisal:

Ja samo tisto je Selmarjeva ličarska. Tako kot jo ima Ferk v Jarenini al tam nekje. Večina ostalih pa nima svoje in vozijo pogodbenim.

 

Se mi zdi, da imajo servisi, ki obstajajo res dolgo svoje ličarske in veliki. Ostalo pa je vse optimizacija.

 

Edit:

In točno Selmar, ki je veliki, jo ima od 2020. Ferk pa od začetka. Kar pokrije zgornjo dejstvo.

Vem, da je Selmarjeva ja. 👌

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
pred 2 urama je godlike napisal:

Tudi meni je rekel ličar, da moja posebna metalic rdeča je dejansko biserna s 3x nanosom. In da jo zelo malo ličarjev sploh pripravljeno barvat. Noben v okoli Radelj, tako da so ga v MB vozli.

 

Tako da bi celo verjel, da na barbo pazi. Ker ta Mazdina je tudi baje kar kočljiva za barvat.

Jp, Mazda Selmar pa barva v Sl. Bistrici👌

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Elektromobilnost
Napisano
pred 23 minutami je FuManchu napisal:

Počasi bodo prišli tudi bebčki k pameti. Ampak visoko ceno bo vseeno treba plačati 😁

Tako ali drugače.... :nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Poraba Mazda CX30
Napisano
pred 2 urama je Robert napisal:

 

Imam CX-30 (X180) od konca leta 2019, zelo zadovoljen, zaenkrat brez težav, samo redni servisi in bencin....

Super, da je tako👌 Bi res rad enkrat preizkusil ta X180 motor, da vidim če je spoh kaj razlike🤔

Sem ga enkrat vozil kot nadomestni avto in mi je bil super, zato sem tudi kasneje kupil CX-30 z X motorjem..... 😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Elektromobilnost
Napisano

Na primorskem je možno, da tega ne učijo, ker pri nas so to učili že pred 30 in več leti.... :nevem:

Sedaj se verjetno zanašajo na te vsemogočne z.gume.....🥴😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Poraba Mazda CX30
Napisano
pred 3 urami je Bossek napisal:

 

Neki problemi s kompresorjem so bli, so se zaceli oglasat kot Chewbacca :D

So imeli vpoklic in so težave, ki so bile na motorju baje odpravili a vseeno so ta X180 motor dodelali v X186, zaradi možnih kasnejših težav... :nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Koristni nasveti
Napisano
pred 30 minutami je Boss napisal:

Pa to je to, kakšen daljinc neki. Ta je skos v žepu in to je to. Nobenega brskanja in iskanja, sploh k maš polne roke je super še po žepih stikat. Tist gumb pa itak najdeš kakšen del telesa, da pritisneš nanj. Ja tud s tičem se da, če je kdo na to pomislil. Kljuka z gumbom je glih v pravi višini.

Zdaj pri novih je senzor namesto gumba, da lako tudi ženske odprejo avto..... :nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Koristni nasveti
Napisano
pred 4 urami je Boss napisal:

 

Hmmm, zakaj bi pa uporabljal daljinca, če moram itak prijeti za kljuko pa zraven samo še prst dam na gumb za odklep, ki je itak na kljuki? Tudi zadaj na prtljažniku je tak uporaben gumb, ki zaklene vse in je tolk pameten, da pa pri odklepanju odklene samo prtljažnik.

 

Tudi, ko zapiram vrata držim za kljuko in s palcem samo pritisnem še na gumb.

 

To ni varčevanje z baterijo ampak čisto praktična uporaba. Pred 25 leti ali več nazaj je bilo daljinsko zapiranje celo en tak statusni simbol in marsikdo je na daleč čez cel parkirišče prisotnim razkazoval kako ima daljinsko odklepanje in zaklepanje. Danes ma jo to vsi avti serijsko in izgleda prej butasto k ne, če čez cel parkirišče zaklepaš avto. 🤣

Zato ima gubke a veš.... 😁Hec😉

Tudi jaz delam isto le zadnja 5.vrata odprem in zaprem z daljincem, da se avto že zlufta poleti ko pridem do avta in tudi zaprem jih včasih.... 😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Koristni nasveti
Napisano
pred 11 urami je Boss napisal:

Menjal po 4 letih in pol in to na obeh, tudi rezervnem, čeprav ga ne uporabljam.

 

Je pa nekaj, na daljinca ne odpiram in ne zapiram skoraj nikoli. Vedno pridem do kljuke in samo pritisnem gumb v postopku potega kljuke, kar je treba itak naredit, da se vrata odprejo in ni dodatnega dela.

Pa menda ja ne šparaš na bateriji v ključu.... :aaaaa:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Koristni nasveti
Napisano
Pred eno uro je 50keda napisal:

Leto dni. Pri tem, da uporabljam avtomatsko zaklepanje pri izstopu iz avta.

Isto, ravno menjujem 2gič....😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Sprememba cene goriv
Napisano
pred 45 minutami je Slivka napisal:

A kaj plešete na bencinskih, ko pri točenju nafte spet plačujete nek davek za spodbujanje sončnih elektrarn?

Sam, da je cenej.... 🤗😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.