Skoči na vsebino
pred 23 urami je MazdaBoy napisal:

@Gor43 čestitke za nakup. Velik varnih km :zoom-zoom:  Verjetno boš od večine dobil odgovor, da je ta motor zanesljiv, verjetno malce zamorjen, prešvoh za večino. Tko da veselo vozi, servisiraj pa bo :zoom-zoom:

Nisem nek divjak, rad pa mam avto v katerem se udobno počutim in po testni vožnji naju je z ženo prepričal. 

pred 14 urami je Bini napisal:

Tudi z moje strani srečno vožnjo in dober avto si kupil, bravo... :bravo::zoom-zoom:

Hvala, nov član naše družine ostaja iz dežele vzajajočega sonca 😁

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

dne 1. 6. 2024 ob 12:30 je Janez007 napisal:

 

Mnenja drugih ti lahko kvarijo zadovoljstvo. Raje bi slišal malo več o tvojem avtu (letnik, oprema, km, ...) in tvojih prvih vtisih. 

 

Sam sem tak nadomestni avto  CX-5 2.0 G165 MT peljal 2 x po 25 km po avtocesti. Meni se ni zdel nič posebnega oz. me čudi zakaj je tako popularen - veliko raje vozim nižje in posledično daljše avte, ker se po cesti manj zibajo.

Meni osebno se je vožnja v cx 5 zdela mnogo udobnejša kot v nissanu. Imam pa tudi raje višja vozila. Lepo da smo si različni. 

dne 1. 6. 2024 ob 12:35 je g.Wankel napisal:

Kako kupiš nekaj, pa potem sprašuješ za mnenja o tem? 😀

Kaj je s tem narobe???  Kupim to kar si želim. 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.