Skoči na vsebino
Elektromobilnost
Napisano
pred 19 minutami je FuManchu napisal:

Evropa leti proti propadu. To je jasno že nekaj časa.

 

Jaz mislim, da je to vse stvar perspektive. Trenutno tako deluje ja. Ampak na koncu vedno prevlada slovenski pregovor: nobena župa se ne poje tako vroča kot se skuha.

 

Tudi električna mobilnost se bo počasi pokazala za strel v prazno, ko zmanjka subvencij, ali pa, ko bodo dajatve Kitajcem previsoke in bodo rekli hvala lepa.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Sprememba cene goriv
Napisano

Kako to, da so cene na sampostrežnih črpalkah (INA go, bivši Avanti) cenejše kot na ostalih črpalkah izven AC, če jih regulira država?

 

Na INA go je danes cena 1,455€

Drugod je cena 1,475€

 

Sem mislil, če so se zatipkali na tabli, ampak tako piše tudi na goriva.si

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Testi ostalih avtomobilov
Napisano
pred 1 uro je 50keda napisal:

U bistvu ... tole z Italjani ni totalna bedarija. Letos ko sem se vozil pri njih, sem preučeval na poti, zakaj dafq dajejo lev žmigovec v krožnih in to ne zmeraj :D Po parih dneh mi je ratalo jasno: skozi krožnega se vozijo kot v normalnih križiščih, torej če bo dal levega bo zavil levo od smeri iz katere prihaja. In to je dejansko to kar ti ki vstopaš rabiš vedet, ali bo šou okoli in ga počakaš ali ne. Ker to uprabljajo vsi, jim promet skozi krožne teče lepše kot pri nas, kjer večinoma ne veš v katero smer ima namen tisti ki se vozi proti tebi v krožnem brez kakršnegakoli žmigovca.

 

Par let nazaj je kolega takole dobil skuter v avto. Skuter ga je kar v rondoju prehiteval po levi, in ker kolega ni dal levega žmigavca je skuter smatral, da gre v istem izhodu ven. Policajem je bilo itak vseeno, ker se jim ni dalo rihtat tolmača, angleško pa niso znali. Zavarovalnici je bilo pa malo manj vseeno :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Elektromobilnost
Napisano
pred 41 minutami je skritikrt napisal:

S mogoče pomislil,da so ti ga namenoma pobunkali🙄

 

Kar bi bilo v bistvu dost žalostno, ampak čist normalno glede na nivo slovenceljnev.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano
pred 2 urama je godlike napisal:

Hmmm.

Večina uporabnikov vozil dela servise, kot zahteva proizvajalec in ne kod ima željo entuziast.

 

 Verjetno so ti intervali skladni?

 

Sej pravim, meni osebno ne, pa če sem entuziast ali ne - ena generalka je bila dovolj :)

 

Je pa kot je Janez rekel, pri tako majhnih kilometrih ne bo nobene panike.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Elektromobilnost
Napisano
pred 19 minutami je DonFelipe napisal:

A Lotus je pa sedaj samo na EV modelih?

 

Ne še. Emira je tapravi ICE, samo Lotus ve, da se to ne bo tok prodajalo kot EV SUVi.

 

A two-door car with alloy wheels and large vents in the bonnet.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.