Skoči na vsebino
Gume
Napisano
pred 2 minutama je Deeyan napisal:

 

Hin so, ce so napacno skladiscene 🙂

Primorsko sonce jim da vetra.... :prstgor:

A ne Alex🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano (urejeno)
pred 40 minutami je Deeyan napisal:

 

Continental je itak najboljse kar sploh lahk dobis 🙂

Mimogrede omenim, da sem pred lani od soseda na službeni avto dal za foro ene 6 let stare Conti. zimske gume ki so imele prevoženih 10k km in so šle po snegu in drugače bolje kot kake nove povprečne gume! Res pa je, da so bile vredu skladiščene👍

Tako, da tista fora, da so gume po 3-4 letih hin pri meni ne drži. :nevem:

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
pred 18 minutami je SpEkTr napisal:

 

Ni slaba cena to matr, kaj pa je narobe s temi gumami. Da je star model, nova je ca 160.

Cena za kos...? 🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
dne 3. 6. 2021 ob 10:40 je 50keda napisal:

To sm ravno včer gledu, k sma se s @Husky1290 dobla, on ma 245/35 gor pa pravi da ma 2.4 pumpan in niso nič natlačene skupi, jst pa bridgestonke 225/55 pa mam 2.6 pumpan, pa še kr so stlačene skupi in zgleda kot da bi mel pumpane pod 2 bara o.O

 

@Boss ti tut maš zdej letne bridgestone ... če so original ne? Kolk pumpaš spredi?

Nimaš ojačanih bočnic in to je to...👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
pred 19 minutami je Boss napisal:

Pri meni enako - imam večino GY gume gor in to že zadnjih 15 let sigurno pa niti ena ni bila nikoli napokana. Je pa res, da GY sem vedno polnil kar precej, 2.6 bara in več. Prve GY Eagle tiste na smrekco je blo treba tud 3.0 polnit, ker drugače je samo robove pobralo.

Saj zimske Michelin-ke ravno tako... 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
Pred eno uro je Alex napisal:

... ali preveč navora in moči? 

Kolikor sem zasledil, benzinarji nimajo teh problemov, ko  ležerno krujzajo po cestah. 

Zna bit, da pride do torne obremenitve, ko hoče velik navor "strgati" gumo s feltne. 

.... samo kadar so premalo napumpane.... 😁😀

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 1 uro je Brane napisal:

Saj obstaja tudi asfaltirana pot,po makadamu ponavadi vozijo tisti ki begunce švercajo

Vem ja, ampak nisem vedel, da bodo posekali pol Snežniških gozdov in da so vso zemljo navozili gor pa še deževno je bilo prejšnji dan! 🥴

Iz smeri Štajerske je pa ta pot najhitrejša, če ni takšna kot je.... :bravo:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 42 minutami je SpEkTr napisal:

Vsaj 2x nas nategnejo, prvič pri plači, drugič pri storitvah. A ste videli koliko stane delovna ura na uradnem servisu??

Sent from my SM-G780F using Tapatalk
 

Joj,to smo že parkrat predelal,VELIKO!😳

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 3 urami je Scr3am napisal:

Potem je pa straniscni humor... 

 

Pedal box sem kupil takrat se od kalmana je pa DTE pedal box. Ene 250e stane nov, ce se ne motim. Ti ga pa sprogramirajo prav za tvoj avto. 

Ampak tole ti ne poveča konjev in navora samo odziv pedala za plin. Ko enkrat spelješ ni neke razlike pri zmogljivosti! Sem že pred časom gledal neke prispevke in se izkaže mapiranje kot boljša varjanta saj dobiš več konjev in navora edino v tov.računalnik ne posegaš s predalom. 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 49 minutami je Alex napisal:

Ja, in to 120 konjskega benzinskega avtomatika. Ni boljše kombinacije. Potem bi res moral odšraufati dol sanke zaradi manjšega zračnega upora. 🤔

Ne bo treba,saj bi ga mapiral na 170 KM pri Tunercu! 😂

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano

Ne vem kaj rabiš še poleg tega kar ima Mazda za samo vožnjo? Eni so notri tako načičkani, da sploh ne veš, če si v avtu ali v letalu.... :nevem:

Potem pa vozi varno, če pa iščeš neke gumbe povso po armaturki... 😁

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Prigode v prometu
Napisano
pred 54 minutami je Nejc1986 napisal:

-ali semafor še zmeraj ne velja za nekoga, ki ga obvozi po desni strani in potem takem sme iti mimo ne glede na barvo 

Jaz bi rekel, da je tako, ker je tudi edino smiselno. 👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Prigode v prometu
Napisano
pred 24 minutami je Boss napisal:

Nobenih lukenj ni in je tudi objavljeno v "Pravilniku o prometni signalizaciji in prometni opremi na javnih cestah"

 

Lahko pogledaš v Uradni list 46/2000 (sem preveril tudi na twitterju, če je kaj drugače pa ni 🤪), kjer ti v 100.členu lepo piše

 

Znake za izrecne odredbe je treba ponovno postaviti za vsakim križiščem ceste, na kateri je takšen znak, z drugo cesto, če naj velja izrecna odredba tudi še za takšnim križiščem.
Izrecna odredba, izražena z znakom za prepoved ali omejitev ali z znakom za obveznost, postavljenim pri vhodu v naselje na istem drogu, na katerem je tudi znak III-14 (ime naselja), velja na območju vsega naselja, če na posameznih cestah ali delih ceste v naselju ni z drugim prometnim znakom izražena drugačna odredba.

 

Tako tudi svetujejo tecajcpp.com

 

WWW.TECAJCPP.COM

Virtualni priročnik CPP in zakonodaje. Prometni znaki, pravila, pojmi, nesreče, definicije, testi, policisti, ankete, avto�ole, faq, itd.

 

To je to.👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Prigode v prometu
Napisano

Lahko se 60 čez križišče in iz križišča do naslednjega znaka z omejitvijo 60 pa 90, če ni v mestu in od znaka 60 naprej se ve,da 60....😊. Upam,da se razumemo....😉

Za uno križišče od Nejca bi se pa jaz peljal normalno desno ne glede ali je rdeča,saj zato stoji ta znak tam in ima tudi določen pomen,drugače ga ne bi bilo in bi bil semafor z rdečo lučjo...:nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.