Skoči na vsebino
Mazda CX-30
Napisano (urejeno)
pred 5 urami je DavidMazda napisal:

Avto ti bo pomoje kul, ker zaenkrat moji komentarji se nanasajo samo na odnos v salonu in ne na sam avtomobil. Za sam odnos pa se pustim se presenetiti, ali bodo se kako oddolzili za te nevsecnsoti, ali bo pa res slo to mimo 'kakor da se ni nic zgodilo'. Namrec to bo pravzaprav veliko povedalo o odnosu. Ajd recimo da sprejmejo, da se zna zgoditi vsem taksne 'nevsecnosti', ampak potem je zanimiv del kako se potem taksni prodajalci / saloni odzovejo. Jaz bi pricakoval kaksno kompenzacijo, bon, kolesa ipd. Bomo videli kaj bo, ce bo. 

Bi malo napisal o njih pa ne bom,ker sem že enkrat nekaj pisal pa ni bilo ravno lepo! Eni iz foruma sicer hvalijo enega gospoda na M.BTC salonu,ampak mislim,da je to bolj na prijateljski ravni. Drugače pa ko dobiš ta avto v roke jim povej svoje in,če bo kaj dobrega z njihove strani vredu,drugače pa pojdi na Interclas,ker tam so izgleda vsi zadovoljni.👍

Kljub temu bi lahko dali vsaj prvi letni servis gratis,če že ne zimske gume! Srečno......:prstgor: in tudi njim ,če bodo zdržali s takim odnosom še kako leto...🤔 😤

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Nakup Mazda 3
Napisano
pred 23 minutami je Alex napisal:

Na uradnem servisu- 220€+ moje olje=265€,

privatnik - 110€  + moje olje=155€. Filtri so njegovi. 

Jaz pa dam na M.servisu za delo in filtri 160€ z ddv + moje original M.olje 30€. 😊

Koliko bo pa letos 3 servis bomo pa še vidli?🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Nakup Mazda 3
Napisano
pred 4 minutami je Janez007 napisal:

5x vprašal, ker ta forum šteka ... 🤪 Potrdiš, pa se nič ne zgodi ... pa še enkrat, in še enkrat ...

110 z računom ali brez?

Mogoče kako pivo preveč.....:mipijemoo:

Hec,da nebo pomote...😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Nakup Mazda 3
Napisano
pred 3 minutami je Janez007 napisal:

In kolikšna je razlika? Na primer če je v BTC cena rednega servisa 300, koliko je enak servis pri Pelkotu? 200?

In kolikšna je razlika? Na primer če je v BTC cena rednega servisa 300, koliko je enak servis pri Pelkotu? 200?

In kolikšna je razlika? Na primer če je v BTC cena rednega servisa 300, koliko je enak servis pri Pelkotu? 200?

In kolikšna je razlika? Na primer če je v BTC cena rednega servisa 300, koliko je enak servis pri Pelkotu? 200?

In kolikšna je razlika? Na primer če je v BTC cena rednega servisa 300, koliko je enak servis pri Pelkotu? 200?

Ne rabiš petkrat vprašat....😆.

Redni servis je pri nas za Mazdo cc 210€ ,pri Pelku bi bil verjetno do 150€ 😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Nakup Mazda 3
Napisano
Pred eno uro je robertk6 napisal:

Alex spet narobe , ne rabiš vozit na uradni servis 7 let lahko na vsak uradni servis ki ti da žig v knjigo in seveda da so uporabljeni pravi materiali. Njihove roke in ure pa so dosti majn zlatarske kot bilo kje , za uradni 1. servis plačal 158€ tak da če je to zlatarsko potem pa res ne vem.

Očitno pri Kii cena ni povsod ista za 1 servis.....😭 Seveda pri Mazdi tudi ne 😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Nakup Mazda 3
Napisano
Pred eno uro je Nejc1986 napisal:

Meni je praktičnost vsaj 60-70 pošto. Občutki v vožnji - kaj je to? :) ok, notranjost... Da ni preveč touch screenov. Videz zunaj? Am... Vozim xsaro Picasso... Tudi s corollo bi šlo... 

 

....občutki v vožnji,kaj je to?😂😂😂to je tisto,ko se pelješ s kolesom po blatu ali mokrem pa občutiš dober filing na balanci in pod ritko......no nekaj takega.:bravo:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Nakup Mazda 3
Napisano
pred 13 minutami je robertk6 napisal:

Alex spet narobe , ne rabiš vozit na uradni servis 7 let lahko na vsak uradni servis ki ti da žig v knjigo in seveda da so uporabljeni pravi materiali. Njihove roke in ure pa so dosti majn zlatarske kot bilo kje , za uradni 1. servis plačal 158€ tak da če je to zlatarsko potem pa res ne vem.

Moj prvi je bil zastonj, pri Mazda servisu z vsem ... 😊

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Nakup Mazda 3
Napisano
pred 51 minutami je Alex napisal:

V bistvu ti mora bit všeč oboje. Kar pa n prisotno  skoraj pri nobenem avtu. Mazdi je to uspelo dobro združiti. 🤗

Kaj pa občutki v vožnji? Jaz bi rekel, 50 izgled-20 notranjost-20 občutki in 10% ostane za praktičnost,vsaj pri meni je tako, ko ni več otrok in je praktična žena..... :rolleyes:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Nakup Mazda 3
Napisano
pred 2 urama je Nejc1986 napisal:

Ok, neumno vprašanje.. Kaj pa kredit? Predvidevam da je ceneje kot na leasing? 

Pri Mazdi se šteje kot gotovinski popust tudi kredit,saj dobijo denar le,da ti plačaš obresti! Lizing pa je 0.0% obresti le,da ni popusta. Pri Kii pa bolš,da ne vprašaš......😭😭😭😭

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Nakup Mazda 3
Napisano
pred 52 minutami je Alex napisal:

Ja, od gotovine nimajo trgovci nobene koristi. Kje so časi, ko si prišel z kešom v žepu v vsako  trgovino in si bil potrošniški  car. Jaz sem tako kupil prvo 6-ko in takoj dobil izdaten popust na gotovino. Sem se pa cel čas oziral okoli, da me kak nepridiprav ne oropa, ko sem nosil toliko bankovcev  v žepu. 🤪

Pri Mazdi še zdaj dobiš popust na gotivino, drugje pa....... 😬

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Nakup Mazda 3
Napisano
pred 4 minutami je Alex napisal:

Mi je prav danes sodelavec razlagal, ki je pred kratkim kupil kio, kakšno zavajanje so tej oglasi o popustih. Ko prideš tja ugotoviš, da do te cene vse za lizing. In, ko hočeš malo bolj normalno kio seed (recimo, da ima tudi zadnjo kamero, pa senzorje, in podobne normalne stvari) prideš iz 15500€ kaj kmalu na 18000€ ali še več. Če si omisliš še usnje in kake spojlerčke in malo večje  alu felgtne si že čez 20000€.

 

Ja res je. Pa še obresti dodaš in pride 23k! Gotovinska cena je pa še 2k več kar ne more nihče razumet.😤 Gotovina je pri njih najmanj vredna,kar je nerazumljivo.:vskalo:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Nakup Mazda 3
Napisano
pred 5 urami je Boss napisal:

 

Čak mal, dejmo se zment. To ni cenik od Boss-a ampak uradni cenik na KIA strani.

 

Sem pa res spregledal, da je cena za lizing, ampak kdor je že zdaj kupoval avte na lizing ali kredit je vedno tako, da na koncu vse preplačaš. Razen, če vprašaš Juresa, on je vedno z lizingom zaslužil. 😉

 

Tista je bolj blood red, ampak pustmo detajle - pač rdeča.😊

No ta uradni cenik od KIE sem lani in še letos enkrat v detajle dodelal in ti povem,da je tako kot sem napisal in cena na gotovino je tista pred popustom,ki ti ga dajo,luda kuča! Pri mazdi pa je 0.0% obresti ali pa 1.500€ popusta na gotovino že par let.👍 Enostavno ko pasulj....:bravo:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Nakup Mazda 3
Napisano
pred 2 minutama je Aless napisal:

 

Hahaha, ja samo pri avtih je vsaj drobni tisk že v štartu napisan, pri bejbah pa komaj čez čas pride drobni tisk 😁🤪

Kasneje pa še kak odebeljeni tisk 😂

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Nakup Mazda 3
Napisano (urejeno)
Pred eno uro je Janez007 napisal:

Marketinški triki ... pred nekaj leti je Toyota oglaševala Yaris od 7.999 evrov naprej, na sliki oglasa pa je bila taka za 18.000 . V salonu so mi povedali, da bi bilo treba različico za 7.999 posebej naročiti prišla pa bi čez dobe pol leta ... Res nas imajo za norca ...

 

Redni servis Kie za 140 evrov pa je pol cene Mazdinega, če je res tako ... 

Res je 140 vsaj pri nas. Tisti cenik od Boss-a pa čisto nerelevanten, ker so potem še obresti, stroški lizing itd. Tja je treba po predračun pa boste videli! 🤥 Cena zavarovanja je pa od prve cene brez popustov! 😬

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Nakup Mazda 3
Napisano
pred 22 minutami je Boss napisal:

 

Pred 17 leti je bil marsikateri avto drvarnica nove se pa vozijo enako dobro kot Mazda al pa Golf 🤪

 

Drugaš pa mislim da tri leta stare Mazde še niso imele 5 let garancije razen z doplačilom. Se pravi ostaja vprašanje ali ta ima ali pa nima še dodatni dve leti.

 

Takumi je srednja oprema in je pod opremo Revolution in Revolution Top. Pri Mazdi 6 pa je Takumi res najboljša oprema. Tako, da je tu kar nekaj zmede.

Ceda ne dobiš za to ceno,pojdi v salon pa te bo kap koliko boš dal za njo z normalno opremo in motorjem. Servis je 140€ kar je ugodno na uradnem servisu. Takumi ja srednja oprema med vsemi M3 in ima veliko opreme,samo te grafitne feltne se luščijo! M3 imajo pri nas 5 let garancije že dolgo saj dokupj 2 leti Mazda Slovenija.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
pred 3 urami je Alex napisal:

Zdaj vsi kupujete to barvo. Kaj so v mazdi nabavili kako cisterno te barve viška? Saj ni grda je pa kot sam praviš za penzioniste. Je tako neopazna, da te v takem avtu  baje niti radar ne ulovi. 🙂

Pri slabem avtu te ne reši niti rdeča barva......🧐

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
pred 3 minutami je befit napisal:

meni je zelo všeč ta machine grey, 

a to jemljete vsi tisti akcijski 0% leasing prek summita, da se tako vleče postopek prevzema? če nakažeš cel znesek verjetno traja manj časa?

Tako je. 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano (urejeno)
pred 42 minutami je DavidMazda napisal:

 

Nisem se kupoval nov avto, sem nekako mislil da ce je avto na zalogi, da je to enako kot rabljena avto, ga prakticno lahko skoraj isti dan odpeljes. Pri novih avtih sem mislil da je to celo lazje urediti. Tako da ja.. imel sem drugacna pricakovanja :D

Je pa vseeno malo od trgovca odvisno pa malo od načina plačila.....

Jaz sem dobil klic v petek da je avto pri njih in da lahko pridem po avto v ponedeljek,ker nisem imel časa sem ga dvignil v torek 17.na moj rojstni dan.....😂

Pa so bile dve fešti hkrati......:ouje:

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
pred 26 minutami je DavidMazda napisal:

 

Super!

Pri meni so sicer datumi podobni, ampak morda bi mi lahko malo bolje to poudarili. Zmeraj se je nekako omenjalo datume, ki so prej. Na zacetku ko sem dal aro, so rekli da bo avto prispel 14.04. Ta datum se je potem prestavil na nekaj dni kasneje zaradi covid in mi omenijo da bo avto na voljo 20.04. Spet.. jaz kot laik sem razumel, da bo na voljo za prevzem.. in ne samo, da bo pac v njihovem skladiscu in da od tistega dne je potrebno se veliko birokracije, ki je pocasna. Drugic pa je bilo v zacetku tega tedna, v TOR ko sem klical ali ni danes prevzem (20.04), so mi rekli, da moram se pogodbo podpisat, potem mora Summit nakazat Mazda Slovenija, in potem se mora nek Mazda Avstrija overiti in poslati dokumente kar traja nekje 3-4 delovne dni. V SRE sem potem podpisal pogodbo in sem rekel, da upam, da bo dokonca tedna prevzem in mi prodajalec rece, da misli da bo. No vceraj sem dobil info, da so prejeli denar od leasing-a in da sedaj Mazda (EU/Avstrija) mora poslati dokumente, kar bo vzelo 3-4 delovnih dni. Take zadeve me pol malce v slabo voljo spravijo, namrec jaz sem mislil da je potrebno 3-4 delovnih dni za celoten proces od podpisa leasinga do prevzema avtomobila.. a ocitno potrebujejo toliko dni samo da posljejo neke dokumente iz Avstrije. :( 

 

Torej do srede sedaj moram pocakat na prevzem. Se malo bo treba stisniti zobe.. 😬

 

 

Bossek tebi pa zelim veliko zadovoljnih kilometrov!!

.....nič sekirat,boš imel pa pa zato mlajši avto (vsaj po papirjih)😊

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
Pred eno uro je Bossek napisal:

Evo tako kot je bilo receno. Danes ob 11h v salonu, voznja do spana za registracijo, nazaj montaza tablic in toj to.

 

Zaenkrat (tezko biti pameten po 50km) zelo zadovoljen ampak se se privajam na avtomatski menjalnik.

Moram priznat, da noga in roka kar trzne, ko prides do krizisca in pocasi ustavljas. Noga se prestavi ke proti sklopki in roka kar hoce da bi prestavil :) 

 

Vec bom lahko napisal, ko bo malo vec kilometrov za mano

IMG_1189.jpg

IMG_1195.jpg

IMG_1193.jpg

Najlepša na forumu,prav tako bi imel.....:bravo:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.