Skoči na vsebino
Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano
pred 6 minutami je SpEkTr napisal:

Dejansko se da. Ključ sem imel v jakni, jakno sem dal v prtljažnik. Avta nisem odklenil, odprl sem le prtljažnik.

Nato prtljažnik zaprem in ker se zaradi robe ni čisto dobro zaprl, so vrata prtljažnika ostala na pol zaprta.. Ravno toliko da je bil mehanski del na polovico zaklenjen mislim da... In to je to.

Če bi se vrata zaprla do konca, bi avto začel piskat in se ne zaklene. Ker se pa niso, oz so se samo na polovico, je pa potem tako ostalo..

Poslano z mojega SM-G780F z uporabo Tapatalk
 

To je pa res smola.....😤

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Nakup Mazde 6
Napisano
pred 2 minutama je Alex napisal:

Predvsem je pa potrebno redno kontrolirati nivo olja. In, če opaziš porast olja proti oznaki 'X ga je potrebno menjati še prej. Ne čakati na redni servis, saj olje postane zaradi goriva  v njem neustrezno. 

Ko smo ravo pri olju,ne vem če si opazi,da ti nekje olje pušča ! ?zmeden? Se na novi profilni sliki vidi,da tam nekje pri luči. Ne vem pa,če ma to kaj veze s tem,da je dizel. :whatever: 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Nakup Mazde 6
Napisano

Če delaš 5 do 10 kilometrov  nikakor ne moreš imet dizla,saj se pozimi se še segreje ne,jaz bi vzel bencinca ,bo manj problemov pa še cenejši je.....:prstgor:

Ps; pa tamočnega vzemi ,če imaš občutek,da ti ta ni dovolj.👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano
pred 2 urama je Jest napisal:

 

 

Kako ti krije Triglav, ce si zadnjic rekel, da ne placujes kaska ali kombinacij ampak samo obvezno zavarovanje :D .... Ali pa sem kaj narobe razumel? 🤔🙄

Nisi vsega prebral,plačujem; divjad,stekla in sopotnike in to je cc 30€.....

Ne vem ,če sem zadnjič napisal ali nekaj nazaj.👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano
pred 18 minutami je sportman333 napisal:

o tem pišejo tudi v dnevnem časopisju, citiram, testiranje v ZDA ?! :) : ""Za odganjanje divjadi z območja cest so na voljo tudi pripomočki, ki jih namestimo na vozilo. Eden od ponudnikov izdelka ameriške izdelave navaja, da je na testiranjih v ZDA dosegel v povprečju 92-odstotno učinkovitost. Gre za majhno piščal, ki pri hitrosti več kot 55 kilometrov na uro oddaja zvočno frekvenco nad 18.000 Hz. Divjad jo zazna na razdalji sto metrov, za človeka pa je neslišna."

Evo,razlaga za skeptike 😁,onih nekaj % do 💯 mi pa krije Triglav.....:bravo:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Honda H-RV 2022
Napisano
pred 3 urami je Boss napisal:

Ampak pri SUV-ih je zdaj taka nora konkurenca, da oblikovalci hitijo na vse pretege "izumljat" nekaj novega. Čedalje več bo takih nenavadnih oblik vse v smislu povečat prodajo, ampak po 4 letih bodo obvezno morali menjati model. Mazda 6 gre v 10 leto, ko je razen mal FL updejta oblikovno skoraj enaka.

 

Sicer je pa to tud logično saj na EU trgu skoraj nima konkurence, ker od Japoncev v tem segmentu ima le Toyota Camrya, ki pa nekako ni po okusu evropskih kupcev.

 

Od Evropskih pa je v tej kategoriji s seveda normalno ceno le

 

Renault Talisman - moraš biti oreng Reanult fan

Peugeot 508 - lep ampak po drugi strani pa preveč ekstravaganten

Vw- Passat (dolgočasen) / Arteon - lep ampak znotraj spet samo Passat in to za precej višjo ceno

Škoda Superb - odličen, ampak rabi pranovo

Opel Insignia - korak nazaj v oblikovanju napram prejšnjemu modelu

Ford Mondeo - tega kmalu nae bo več na trgu

 

in to je to.

........ravno tako kot Mazde 6,a ne?

In to bo velika škoda,ker prihaja v zameno nov model avtomobila,ki v večini primerov ne bo dosegljiv! 😁

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

NOVA MAZDA 3 (2019)
Napisano
pred 8 minutami je Gregster napisal:

Sam na tejle sliki je pa res neposrečen. Pa mogoče mu tudi tale barva ne sede lih najbolj.

Sploh pa, da o kvaliteti ne govorimo..... 😜

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Vinjeta
Napisano
pred 1 minuto je Jest napisal:

Rezultat je potem takle? 🤪

 

image.thumb.png.246d2960a6726765f1cb68faff873169.png

 

image.thumb.png.79bcbd52a05d4b865c11643ef1989a1d.png

 

image.png.af76f7530301d6a50759c0cff908a55d.png

 

image.png.ac6b92e5666a87351715954bf29a8d8f.png

 

 

Leta 2022 bomo ostali brez dela in skrbi.... 😜

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

NOVA MAZDA 3 (2019)
Napisano (urejeno)

Kot dobra novica za lastnike M3 in M2 je, da so po podatkih ADAC-a na prvem mestu med avtomobili starosti 7 let! VW Golf je za njo. 😁😋😂😂😂

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Vinjeta
Napisano
pred 3 urami je Boss napisal:

Mogoče pa res nimam pravega orodja, ampak glede na to, da grejo po vsej verjetnosti samo še dol čez slabo leto se tud ne bom sekiral, če porabim 5 ali 10 min.

Če daš za pir, pridem s tahudim orodjem in ti s šipe spravim še vmesno folijo..... 😂🤣

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kupim Mazdo 323f BA
Napisano
pred 5 urami je ZanV napisal:

Pozdrav. Sem nov član te skupine in sedaj iščem Mazdo 323f in ker je na spletu ni nikjer ste vi moje zadnje upanje. 

Eno sem ze imel pred leti in sem bil noro zadovoljen. 

Hvala vam za pomoč 

Te je že rja pojedla, kupi kaj novejšega.... 👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

NOVA MAZDA 3 (2019)
Napisano
pred 23 minutami je Nejc1986 napisal:

Meni je velikostno cisto ok.. Ja, manjka karavanska izvedba ampak to je že druga zgodba. Preprosto me moti predebel C-stebriček. Zadaj mi je na isto varianto kot alfa brera (ja, vem, da je to kupe) ; preprosto preveč zavaljeno deluje zadaj. 

Zaradi tega je meni limuzina 3ka bomba.:bravo:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

NOVA MAZDA 3 (2019)
Napisano
pred 2 urama je Boki-koki napisal:

Tako je plus je

Novo dobiš za 22k €, tako da jaz nebi dal toliko. Poglej še malo po netu kake so cene. Ji pa ful paše tale barva!👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

NOVA MAZDA 3 (2019)
Napisano
pred 19 minutami je Boki-koki napisal:

Živjo,

Ali kdo pozna avto?

 

Mazda 3

 


 

Avto zgleda super je pa cena previsoka. Bolj zaspan motor ima od moje prejšnje 3ke g120 ampa je odvisno kaj pričakuješ .:zoom-zoom:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.