Skoči na vsebino
Zanimivi oglasi!
Napisano
pred 56 minutami je Brane napisal:

Pa vprašaj ga malo za hec kako je z kovačevo kobilo

Ja, pa bo za hec dobo z lopato... 😂

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
pred 10 urami je Jaka32 napisal:

 

Sem dvignil na 2.5. Bo pač rit malo bolj trpela na luknjah na cesti.

Bil sem v Šentjurju pri Celju pri tistem, ki ni Avto Krka. Ne spomnim se več. Je pa prišla ena frajla s poškodovanim ventilčkom in so kar naenkrat vsi mehaniki bili bolj poskočni (drugače so se vlekli kot megla, še hodit se jim ni dalo) in seveda se jih je sukalo 5 okoli nje in tistega ventilčka, tudi tisti moj, ki mi je delal optiko. Čeprav so vsi imeli druge stranke in drugo delo. Nikoli več tja k slinavcem!! 

To je pri MULEJ vulkanizerstvo, bili so včasih ok👌 Sedaj pa imajo preveč dela in se več ne trudijo! 🫤

Sodelavec je šel pred 14dnevi k njim na optiko, ker mu je na Passatu spredaj po notranji strani zimske u nulo pobralo zunaj pa še 5mm po 45kkm(Nexenke).Bomo videli kaka bo obraba, poročam čez nekaj mesecev... 👍😉

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Android Auto Wireless
Napisano
pred 13 urami je Bossek napisal:

Te zadeve sedaj ponuja tudi mazda uradno (tudi na njihovi strani so). Samo cena je precej vecja :D

 

Mene pri tem samo skrbi baterija telefona. Moja je ze tako fuc, tole bi jo pa pojedlo predem pridem v LJ. Sedaj se vsaj fila ko imam carplay.

Za kake 2 ure bi verjetno blo... 🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
pred 2 urama je Jaka32 napisal:

Novi letni, sprednji dve gumi mi je požrlo po zunanjem robu.

Optika je bila pred menjavo narejena. Upam da pravilno.

 

Kaj menite, kaj je vzrok? Pumpam na 2.3, kot piše na vratih M3.

2.5 pumpaj a mislim,da je lahko kaj druga🤔kje si bil na optiki in katere gume imaš?

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
pred 2 urama je Carot napisal:

Ja nekaj takšnega, pa večinoma po AC. Tudi stil vožnje je podoben tvojemu. Se je pa lansko poletje v zelo kratkem obdobju oprijem začel drastično slabšati :(, najprej na mokri podlagi, kasneje pa tudi na suhi.

 

Ja to se zhodi pri enih prej pri drugih kasnej a ko to opaziš je treba res takoj menjat.... 👍😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
WWW.ZURNAL24.SI

Ko kupujemo nove pnevmatike, pričakujemo, da bodo te res nove. A pri tem je potrebna previdnost. Lahko se...

Mogoče se je pa dobro teh nekaj  priporočil držat za nek kompromis z naravo ne pa še gume z dovolj profila 5-6mm po 3,4ih letih proč metat....:prstgor:

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano

Joj ne take škode delat, gumarji zato dobro služijo ekologija pa zato hudo trpi..... 😔🫤😠

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
pred 11 minutami je MazdaBoy napisal:

Jaz jih pa enostavno kr pri vulkanizerju pustim.

In so v varnih rokah... 👍😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano
Pred eno uro je FuManchu napisal:

Lizingi laufajo na polno, verjemi. Narod bi tud dušo prodal za kos pleha....

Poznam nekaj takih... 😔🫤

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano

Ta prispevek jaz jemlem bolj kot: zakaj bi ležale tam nekje izpostavljene vsem neugodnim razmeram kot, da bi bile na vozilu, če pa lahko za njih najdemo res primeren prostor v kolikor ga imamo in podaljšamo njihovo življensko dobo za kako leto, dve.... :whatever: 😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
pred 2 urama je MarkoSolnir napisal:

Menjal gume in pozabil zimske malo izprazniti, preden sem jih pospravil... Kakšna je "škoda", če jih do naslednje zime pustim polne? Sem že malo pozabil, zakaj jih je fajn izprazniti...

Kolikor vem so lahko normalno polne.... 👍😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano
pred 28 minutami je stonauro napisal:

Lep dizajn ni nikolo preživet. Ene lepših oem platišč vseh časov. 

Ja res je a na ta avto ne pašejo te ampa oni večji krogi.... 👌

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda 3
Napisano

Mogoče ima še v maski montirano kako svetlobno funkcijo kot  H. Tucson.... 🤔🫤

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano

To se res minimalno opazi ravno tako kot pri X186, ko pri mali hitrosti 40-60 in malih obratih rahlo pospešiš in avto pospeši bolj kot pričakuješ glede na obrate ker mu pač pomaga elekrika.... 🤗😊😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
pred 2 urama je SpEkTr napisal:

Ta je g150

Ja pri G150  res malo občutiš izklop pri ustaljeni počasni vožnji ampak to je normalno pri tem motorju.... :nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
pred 3 minutami je SpEkTr napisal:

V drugi recimo pri ene 30kmh, al pa v tretji, ko sem dodal gas... Ali pa res pri nežnem gasu. A je to izklop valjev?

X186 nima izklopa valjev, pri meni nikoli nič ne trese..... :nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
pred 11 minutami je SpEkTr napisal:

Evo sem malo vozil cx30. Kak naj rečem? Diesel je zakon emoji4.png

V drugi in tretji se čuti potresavanje emoji44.png

Katero si cx-30 si vozil in kako potresavanje, mogoče ti je pa iz asfalta tepih nardil.... 😊😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.