Skoči na vsebino
Prigode v prometu
Napisano (urejeno)
pred 5 urami je Boss napisal:

Potem pa ker tud žmigavca ni dal sem skos pričakoval, da bo verjetno speljal v najbolj neprimernem trenutku in da bo nekoga izsilil. :nevem:

 

Ubistvu ga je dal. Slabo se vidi.

 

Čeprav, če bi bilo to pri italijančkih-cigančkih, bi bilo to povsem normalno :)

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Prigode v prometu
Napisano
pred 56 minutami je Jest napisal:

 

 

Se vedno je znamka Ford ameriska... ker za njo stoji ameriska korporacija, kjer ima tudi sedez... Kje jih sestavljajo tukaj niti ni pomembno... Proizvajalci se zdruzujejo in recimo manj zanimive modele razvijajo skupno ali pa kupijo en od drugega... ker se jim ne splaca odkrivati tople vode in investirati v razvoj... ker so enostavno prodajne stevilke premajhne ... Pac optimizacija proizvodnje ... Kako pa je s kakovostjo pa je drugo vprasanje... Vseeno so to nisni modeli, ki jih skupaj razvijajo zgolj zato, da jih lahko imajo v ponudbi ... Kupec pa je tisti, ki se bo odlocil za to, kaksno znacko bo imel njegov avto :P 

 

Vse to je res, ampak, ko sem sam hotel priti na All American Meet z ameriškim Chevrolet Kalosom, so me vsi čukast gledal :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Prigode v prometu
Napisano
pred 8 urami je Bini napisal:

Jebiga, verjetno ne. 🤔Te novejše Mazde res niso več Mazde kot nekdaj, ne rjavijo več, ne zvija diskov, špegli delajo, malo trošijo pa še premium so.... 😉

(samo 3.Mazde):nevem:

 

Za svojo govor 😀

pred 10 urami je Slivka napisal:

Ford pa Američan? No, ja, tudi Suzuki je bil Japonec, zdaj jih delajo pa na Madžarskem...

 

Po novem imajo Fordi žig VW AG. In vedno več Fordovih modelov bo imelo žig VW AG.

 

Teoretično. Kolega, mehanik na VW, je rekel, da je novi Amarok preoblečen Ranger in da jim še VW značko dela Ford tovarna 🙂

 

Rangerja se ne bi branil 🙂

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Elektromobilnost
Napisano

Vladne organizacije brišejo po Youtubu, ker nočejo, da bi ljudje vidli r e s n i c o.

Sam še posnetke, da je zemlja ravna pa, da so čipi v cepivu v covid, pa bomo totalno pod nadzorom :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Sprememba cene goriv
Napisano
pred 57 minutami je Boss napisal:

Ej ej ej, sej veš da Alex ne verjame v aplikacije in statistike, ker vsi zavajajo in lažejo, tko da tole je pač še en fejk news več. Če je videl kilometrske kolone jih je videl, tko k tisti, ki vidijo bele miške al pa pingvine jih pač vidijo.:punk:

 

Mogoče je bil pa prvi v koloni? 🤔😂

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zalita CX5 - sanacija
Napisano
pred 30 minutami je Slivka napisal:

Ker nasveti takih, ki gredo v dežju raje peš kot da bi avto pripeljali iz garaže - da se ne zmoči - niso kaj zelo koristni...

 

Ok, potem pa ne bom dajal nasvetov :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Moj prvi avto
Napisano (urejeno)
pred 51 minutami je NevLado napisal:

Megane 1.6 110 konjski, to so bili časi ja

 

A prva generacija? Drugo sem imel za službeno vozilo kar dolgo :D

 

pred 25 minutami je Boss napisal:

Sem prestavil v novo temo, da ne bo res vse zmešano.

 

 

Moj prvi je bil Jugo 45 malo modificiran s povrtanimi valji, večjimi bati in novo glavo. Verjetno nekje okoli 60KM, ker je šel po ravnem okoli 160km/h

 

Super!

Moj prvi je bil Chevrolet Kalos (nekje okrog 65 konjev, se mi zdi), nekaj let preden sem prišel na ta forum in kupil rumenko :D

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.