Skoči na vsebino
Vgrajena navigacija TomTom
Napisano

Prevec ne verjet... sploh ne, ce ima DARS prste vmes...  :jupiii: ... Naj najprej kaj pokazejo, pa bomo potem ze sami ugotavljali... ali je res tako dobro ali je pac le se en poziralec nasega denarja ...  :harhar:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Vgrajena navigacija TomTom
Napisano

A prek interneta pa ne crpa prometnih informacij, ce spojis preko telefona?

Sam v avtu sam se net kurim, za radio, prometne, in vse vec za youtub playliste...

 

 

Ta s TomTom se nima te moznosti... Oz. ima menda vgrajeno SIM kartico za Live Services (HD Traffic, Local Search,...) ... vendar deluje le v dolocenih drzavah in je treba imeti aktivno (in seveda placano) narocnino ... Ko sem kupil tol Mazdo je bilo nam najblizja drzava, kjer je to delovalo, Nemcija ... V ITA in AUT menda takrat ni delovalo... kaoo je sedaj pa nisem vec sledil... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Vgrajena navigacija TomTom
Napisano

Nisem se... sedajle prvic berem o tem :) ... 

 

Je treba kaj narediti? Je treba imeti kaksno aktivno narocnino? 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jest - tvojih slika pa ?e nekaj dni ne vidimo ve?. Vsako objavo, ki jo objavi? in doda? sliko, se nam slika ne prika?e. Poskusi zamenjat stran, kamor "lima?" slike. Jaz uporabljam shrani.si in se slike na forumu vedno prika?ejo :)

 

Nalagam jih na svoj server ... in se noben ni rekel, da jih ne bi videl ...  :ph34r:

Meni slike od Jest-a ne prikazuje niti v Chroomu in niti v IE. Tretjega brskalnika pa ne mislim name??at  :zvizga:

 

 

 

Kaj ti napise, ce kliknes na link? >> http://1x.si/IMG_8753-20160212-075920.jpg

 

Sem sedajle probal povezan preko SiOL-a, preko T-2 ali preko Si.mobila... brskalniki Safari, Chrome in Firefox... prijavljen na forum ali brez prijave... vedno vidim svoje slike ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Nova sestica ima vgrajen "radar jammer" :)
Napisano

v tem primeru ne delujejo dinamicne luci in lase assist. Sem ze imel to napako, pri meni so ze menjali kamero in pa racunalnik.

 

Za ovire v mrtvem kotu pa to nima veze, niti ni logicno, ker je to naprej usmerjena kamera.

Za mrtev kot sta radarska senzorja na vsaki strani v zadnjem odbijacu

 

OK... mrtve kote res merijo drugi senzorji... LDWS je Lane Departure Warning System (opozorilo zapu??anja voznega pasu), HBC pa High Beam Control (avtomatske dolge luci)... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Vse nove Mazde - minusi
Napisano

Cudi me, da se nic ne javijo... sem preprican, da tudi berejo tale forum ...

 

Mogoce je ravno iz tega stalisca fajn, de cimvec pise... v upanju, da se predramijo iz "zimskega spanca" :) ... Na FBju so kar aktivni... mogoce probaj se tam :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Nova sestica ima vgrajen "radar jammer" :)
Napisano

Samo to je dobro, ker na sestrinem c5 je bremzal ko so muhe gor uletavale

 

 

Meni dosedaj se nikoli ni zatajil... Sem dobil tisto drugo obvestilo (Defog windshield...) ce je bila prednja sipa umazana ... a takrat recimo ne deluje samo samodejno priziganje dolgih luci ... pa pomoje se javljanje ovire v mrtvem kotu in lane assistant ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Nova sestica ima vgrajen "radar jammer" :)
Napisano

Danes mi je na AC iz Ljubljane proti Kranju prvic odpovedal "radar jammer" :) ... Med voznjo s tempomatom je zapiskalo in se je ta naenkrat izklopil... na zaslonu pa naslednje obvestilo ...

 

IMG_8747-20160212-080111.jpg

 

Cez nekaj casa pa se tole:

 

IMG_8749-20160212-080346.jpg

 

Ko sem se zaparkiral pred sluzbo, sem videl, kaj je vzrok :)

 

IMG_8754-20160212-080428.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

O?itno ma mazda to re?eno bolje. Bom pri sebi ?e enkrat preveril.

 

 

Evo...t akole izgleda na zaslonu, ko se oglasi aplikacija Radar Alarm ... 

 

IMG_8753-20160212-075920.jpg

 

Ko je obvestilo koncano... se spet nazaj povrne samodejno na predvajanje tistega, kar je bilo pred obvestilom ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mislim, da sem pa res 1x bral, da je bil tam eden celo zadovoljen z njim pri nakupu... Za servis pa res ?e nisem sli?al, da bi kdo pohvalil

 

 

Se mi zdi, da je iceman pohvalil... oz. ni direktno pohvalil... le pisal je, da ni imel problemov :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

za Mazde ne vem za passata je neuporabna ker ko ti javi alarm ti dr?i signal in ima? radio skoz na tiho. Uporabna bi bila ?e nisi skonektan z avtom!

 

 

Meni samo med obvestilom "prevzame" ozvocenje... potem pa spet dalje spial radijo ... Videti je, kot ce bi dobil telefonski klic... izpisana pa je moja stevilka... torej kot ce bi sam sebe klical :) .. 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Vse nove Mazde - minusi
Napisano

?e enkrat - tovarni?ko MORAJO ?tevci lagati, varnostna navodila

 

Kot ze napisano, je to bolj zaradi razlicnih gum... Tudi ce je namescena dimenzija gum po tovarniskih podatkih... lahko pride do majhnega odstopanja ... 

 

Nevem zakaj bi morali lagati... To je tako kot tisti, ki si uro dajo pet minut naprej, da ne zamudijo ... ali da lahko zjutraj "dlje spijo" :) ... Sicer ne pravim, da ni mozno, da je tako... ni mi pa logicno :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Končno nekaj za prihranek in ne izdatek !
Napisano

Ali je potem takrat kdo tole testiral?  :jupiii:  :vesel:  :harhar:  :jezicek:

 

Sicer pa... Ce ze nategujejo folk, naj vsaj slike dodajo take, ki niso pobrane iz neta... ali pa naj ne pisejo zraven imen ... 

 

Primer >> http://www.fuelsharksaver.com/si/

 

Nejc iz te strani je ocitno odsel na delo v Francijo >> http://etapsgretavn.unblog.fr/2014/11/04/presentation-de-mon-futur-metier-la-mecanique-automobile/

 

Dropbox-20160210-085550.jpg

 

skitched-20160210-085637.jpg

 

Toma? N. se je zna?el v Liverpoolu >> http://carservicing.devhub.com 

 

skitched-20160210-085930.jpg

 

carservicing-20160210-090003.jpg

 

Janez O. je ?el kot ka?e v Birmingham >> http://www.tandgautos.com

 

skitched-20160210-090132.jpg

 

T___G_Autos_%2C_Mobile_mechanic%2C_Birmi

 

Ana J., Jo?e J. in Jaka A. so se tudi zna?li drugje po svetu ... 

 

Dropbox-20160210-090313.jpg

 

Ana J. >> http://www.homestarins.com/blog/the_top_5_causes_of_car_accidents_how_they_affect_insurance_and_how_to_avoid_them.aspx

 

The_Top_5_Causes_of_Car_Accidents__How_T

 

Jo?e J. >> http://www.gettyimages.com/detail/photo/young-man-showing-car-keys-royalty-free-image/154933416

 

skitched-20160210-090555.jpg

 

 

Jaka A. oz. njegov Golf >> http://www.carparts-sale.com/g...ht-c-p-436.html

 

skitched-20160210-090645.jpg

 

 

Nevem kako so lahko drugje po svetu tako nesramni, da kradejo slike na eni Slovenski strani  :vskalo:  :harhar:  :jezicek:

 

Sicer pa se clanek, ki pa?e zraven >> http://www.zurnal24.si/magnafuel-poraba-gorivo-clanek-264670

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Vse nove Mazde - minusi
Napisano

Ja sam kam bo? dal iPada? Na ?ipo?  :rolleyes:

Obstojec zaslon odtrgas ven, pa namesto njega iPad ;)... Saj itak tako izgleda, kot da je tam sredi armature samo postavljena ena kitajska tavlica... ;)

Jest se strinjam. Pred letom kupljen 1 vw mal po sre?i/nesre?i ampak zadovoljen. Prva izbira je bla 6-ka

Jest sem se samo zajebaval... Nikakor nisem takega mnenja... VW je zadnje, kar bi prislo v postev ob menjavi znamke... ... Noja predzadnje... Na zadnjem mestu bi bila Dacia ;)

Na primer?

Si postal ze cisto VAG fanatik... ? ;) in ne priznavas, da tudi ti avto niso vsemogocni in brez napak ? ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

mazda bt 50
Napisano

 

 Mislim, da je tudi tisti mo? odpeljal naprej in ni klical policije, ker je tabla za divjad in si torej sam kriv, pa ?e kazen mora? pla?ati. Je imel pa kar krepko razbit avto.

 

 

 

To, da je tabla za divjad, ne spremeni nicesar pri zavarovanju... Ce imas splosni kasko ali delni kasko za trcenje z zivaljo (kombinacija D) je cisto vseeno ali je na odseku tbla ali ne... Krije pa se le skoda, ki je nastala zaradiu direktnega udarca... ne pa tudi indirektne skode... recimo, ce bi se izogibal in pristal v jarku ... >> http://vsebovredu.triglav.si/na-poti/najbolj-pogosta-vprasanja-o-trku-z-divjadjo

 

skitched-20160206-083431.jpg

 

http://med.over.net/clanek/kaj-morate-vedeti-ob-trku-z-divjadjo/

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Elektromobilnost
Napisano

Zaenkrat je Zoe (in tudi ostali "stromarji") bolj kot ne za tiste bolj zavedne "zelene"... Prihranka res ni nevemkoliko... Twizzy pa se meni osebno bolj zdi skuter s streho :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Elektromobilnost
Napisano

No ja avto Tipa Tesla S je v rangu BMWja 5 (recimo?) in tudi ta ni dosegljiv ?isto vsakemu. Zoe je pa ?e zelo blizu temu. Renault ima druga?e tudi elektri?ne Kangooje ampak ne vem kako se prodajajo. Videl sem jih pa ?e. 

Je pa vsak, ki je vozil elektri?ni avto rekel, da ful lepo vle?ejo (navor). Pa? do neke hitrosti se lepo zmakne, sploh ob tem, da je ?ista ti?ina je verjetno ?e bolj "nenaraven" ob?utek.

 

Kangooje sem videl v Lescah ja... glede tisine (sicer Zoe ima funkcijo, da oddaja neko brnjenje do hitrosti 30 ali 40 km/h... predvsem zaradi pescev... lahko pa to izklopis :) )... pri nizkih hitrostih oz. ko speljes to drzi... Ko pa si recimo pri 100 km/h... ali pa na AC... pa se slisi hrup oz. pi? vetra in trenja gum... in ni vec taka tisina... Nic drugace kot pri voznji s sestico recimo... Verjetno pa je drugace pri kaksnem avtu visjega cenovnega razreda, kot je recimo Tesla ... ki ima verjetno bolj zvocno izolirano potnisko kabino... Zoe je pac razred Clia :) tako kot tudi Leaf  ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Elektromobilnost
Napisano

Dokler ne bodo avti tipa Tesla dosegljivi navadnim smrtnikom in dokler ne bo ve? polnilnih postaj, niti ne tazmi?ljam o nakupu elektri?nega avtomobila.

Me pa vseeno matra firbec kako se ta zadeva pelje :P Se da kje sposoditii Zoeja (ali kaj podobnega) za testno vo?njo?

 

 

Pomoje ga lahko dobis za testno voznjo pri kaksnem od Renault partnerjev ... Jaz sem ga za test dobil v ASP Lesce ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Elektromobilnost
Napisano

Sem tudi lani konec oktobra prvic probal elektricni avto... in bil precej navdusen... En vikend sem prezivel z Renault Zoe (elektricni Clio) ... pa bom kar prilepil post od takrat iz enega drugega foruma (alter.si)

 

 

Uporabnik Jest pravi:

 Sem imel cez vikend priliko probat Renault Zoe Q210 ... to je bil moj prvi stik z EV... in sem bil kar pozitivno presenecen nad voznjo. Sicer to, da v notranjosti bilo prevec "beline" in da se doseg kar prevec hitro manjsa... sploh ce se peljes recimo po AC ali tam, kjer lahko malo bolj stopis na "gas" oz. mogoce bolj pravilno "pedal za pospesevanje" :P ... in moras res ves cas imeti na oceh tisti stevec, da se slucajno ne zgodi to, da bi kje ostal z "nepremicnino" :) ... Sicer se s problemi javnih polnilnic nisem spopadal, ker sem polnil samo doma na navadni vticnici... ravno pa malo prebiram glede tega, da ti problemi so in se zacnejo ze takoj s tem, da se ocitno velikokrat zgodi, da polnilna mesta niso delujoca ali so zasedena... poleg tega kot kaze zaenkrat ni nekega poenotenega standarda in moras prej poiskati informacije, kaj potrebujes za katero polnilno mesto za to, da se lahko priklopis in napolnis baterije ... Zaenkrat glede na to, da nisem se nikoli prej probal EV, nimam nobene kartice, s katero bi si lahko "odklenil"  polnjenje... Se celo za pridobitev oz. zamenjavo Petrolove kartice je kot kaze problem ta, da moras, ce ze imas njihovo kartico, nekako "rocno" preklicati staro kartico in zaprositi za drugo, ki omogoca tudi polnjenje na elektro polnilnicah >> http://www.petrol.si/na-poti/za-vozilo/elektromobilnost/kartica#kartica
 
 Dropbox-20151028-082302.png
 
Se najbolj "butast" del navodil se mi zdi, da moras napisati papirnati dopis... ki ga pa sicer lahko poskeniranega posljes tudi po e-posti  :grims: 
 
Poleg tega mi ni jasno... ali bi moral za polnitev na cimvec razlicnih postaj pridobiti vse razlicne kartice... ali je recimo dovolj, da imam eno in potem velja na vseh, ki so omenjene recimo na polni.si ... Ce rpav razumem, bi moral pristono izjavo poslati vsakemu ponudniku posebej, ce bi recimo zelel poktiri cimvec razlicnih lokacij polnjenja ... 
 
 
Kakorkoli... prvi stik z EV je bil kar pozitiven... in nekih resnih problemov se nisem imel... :)
 
Pa se par slikic:
 
 thumb_IMG_7057_1024-20151028-082939.png
 
 thumb_IMG_7060_1024-20151028-083027.png
 
 thumb_IMG_7061_1024-20151028-083049.png
 
 thumb_IMG_7065_1024-20151028-083126.png
 
 thumb_IMG_7067_1024-20151028-083150.png
 
 thumb_IMG_7068_1024-20151028-083213.png
 
 thumb_IMG_7077_1024-20151028-083312.png
 
 thumb_IMG_7105_1024-20151028-083556.png
 
 thumb_IMG_7087_1024-20151028-083430.png
 
 thumb_IMG_7140_1024-20151028-083931.png
 
 thumb_IMG_7102_1024-20151028-083521.png
 
 thumb_IMG_7138_1024-20151028-083903.png

 

 

 

 

 


Danes imel prilo?nost se vozit dobro uro in pol z elektri?nim Nissanom Leafom. Milo re?eno sem navdu?en in ?e bodo spravili skupaj ?e domet nekje na 600km sploh ni ve? vpra?anja, da bo en od mojih naslednjih avtomobilov sigurno elektri?ni.

 

 

Zoe ima sicer deklarirano dobrih 200 km v idealnih pogojih... vendar pa je v realnosti to bolj kot ne okoli 150 km dosega z enim polnjenjem... Jaz bi zacel o nabavi taksnega avtomobila zacel razmisljati ze, ce bi bil realni doseg vsaj okoli 400 km :) ... Je pa dejstvo to, da moras pri takih avtih ves cas imeti nekje v glavi, da ko se ustavis, najprej poisci vticnico... potem pa dalje :) ... Ker zaenkrat ni ravno samoumevno, da bi te vticnice bile na voljo kar povsod :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Prosim za pomo? pri izbiri
Napisano

Kolegica ze dolga leta hodi k Lusini v Gostece ... in je menda zelo zadovoljna ...

 

Sicer pa se mi zdi, kot da je tale uproabnik samo prilepil par linkov in sodi v kategorijo "spammerji" ... Bomo videli, ce se bo se vrnil cez kaksen dan, da preveri odgovore ... :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Nakup Mazde6 III (GJ oz. Skyactive)
Napisano

Absolutno - karkoli - samo da ni prazno. Tudi, ?e bi gor pustili samo napis ASF OFF bi bilo v redu  :lol:

 

 

Jaz tistih tipk niti nikoli ne opazim... Se ce iscem recimo za reset TPMS, moram pogled usmerit precej postrani, da vidim, katera tipka je prava :) ... In napis na tipki, ki ne sluzi nicemur je pa najvecje salabajzerstvo, ki bi ga lahko naredili ... :) ... Ko smo bili mulci smo ponavadi nos prilepili na sipo voznikovih vrat stoenk, golfov, katrc in podobnih "drvarnic" samo da bi videli, koliko km/h ima na stevcu ... :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Nakup Mazde6 III (GJ oz. Skyactive)
Napisano

Hvala za preverbo - o?itno so res odstranili mo?nost izklopa ASF.

 

Hm... lahko bi vsaj kaj drugega dali kot nadomestek, ne pa pustili prazen in nezaseden gumb  :zvizga:  ima? avto z MAX opremo, tako pa zgleda, kot da bi lahko ?e nekaj dokupil pa nisi  :lol:

 

Evo takoj ena ideja - lahko bi dali gumb za odpiranje prtlja?nika z notranje strani, v kolikor ga na novi 6-ki ?e ni  :P

 

 

Lahko bi dali tudi gumb za zasilni izmet sovoznikovega sedeza ... kadar se zraven pelje kaksen lopovski stopar  :jupiii:  :lol: ... "Bond" varianta :) ... 

 

Proizvodnja je pac zaradi znizevanja stroskov narejena tako, da je cimvec delov "univerzalnih"... in kot kaze si eden izmed redkih, ki ga to moti... Mogoce so pa to pustili zato, da lahko dodas se kaj lastnega... recimo za ZMAJ-a kaksen gumb za preklop na LPG  :harhar:  :ph34r:

 

Gumb za odpiranje prtljaznika pa bi prisel v postev le, ce bi ilo odpiranje prtljaznih vrat elektricno... Ker kaj ti nuca, ce je gumb za odpiranje, ce moras za zapiranje vstat iz avta in se sprehodit... Recimo ko pomotoma pritisnes na gumb... :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Nakup Mazde6 III (GJ oz. Skyactive)
Napisano

Vem, da tvoja 6-ka ima vse - tako kot moja 3-ka, ampak nekaj so pri novi 6-ki umaknili in ne morem ugotovit kaj to?no? Tudi nova CX-3 ima najve? 5 tipk.

 

Videl sem ?e veliko video posnetkov na YT z Revolution Top opremo in niti en ni imel vseh 6 tipk.... vedno je spodaj ta srednji bil prazen  :zvizga:

 

Morda so umaknili mo?nost, da uporabnik izklopi ASF?  :ne vem:

 

 

Verjetno AFS ... ker pri LED zarometih ni potrebe po izklopu tega pomoje ... Pa kot kaze iz navodil tudi TPMS nima posebej tipke... upam, da se niso vrnili nazaj ventilcki s sesnzorji :( ... 

 

Sicer pa enostavno pogledas navodila na spletni strani >> http://www.mazda.si/kupujem-imam/lastnosti-izdelka-and-prirocniki/ oz. direkt >>  Navodila za uporabo (8EA5) 8.1MB  :) in tam malo pobrskas ... :)

 

skitched-20160201-212838.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Nakup Mazde6 III (GJ oz. Skyactive)
Napisano

Bom kar tu vpra?al:

 

1. Moja Mazda 3 ima pri opremi Revolution Top vse tipke.

 

?e pogledam pri novi 6-ki z enako opremo Revolution Top, na vseh video posnetkih in slikah, ena tipka manjka - spodnja srednja:

 

oprema.jpg

 

Morda kdo ve zakaj, saj ima vozilo vso mo?no opremo?

 

So kaj od opreme odstranili in pustili gumb prazen - za "okras"?  :rolleyes:

 

 

Jaz imam vseh sest tipk zasedenih... 

 

mazda6-sport-combi-karavan-4_gallery960x

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.