Skoči na vsebino
Vinjeta
Napisano

Verjetno je razlog za to, da ni polletne vinjete v ekonomski racunici... Ce bi bile na voljo se take, bi to pomenilo, da bi verjetno morale biti potem vse drazje... ker pokasirati je treba toliko in toliko denarja... in odvisno od tega, kaksen je model, taksna je tudi cena posamezne vinjete ... Sicer pa tudi Avstrijci nimajo polletne vinjete... imajo 10 dnevne, 2 mesecne in letne ... prav tako Madzari ... imajo tedensko, mesecno ali letno ... ?ehi imajo 10 dnevno, mesecno in letno ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Vinjeta
Napisano

Primerjam ceno letne vinjete s celotno kilometrino.

 

Kot sem sam rekel pa je prednost vinjete drugje

 

 

Ampak kaksen smisel ima taka primerjava? Saj ne rabis letne vinjete, da prides do Kopra... Za to zadostuje tedenska... :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Vinjeta
Napisano

Ce dam 0,18 x 100 do kopra te dejansko pride 2,2x vec kot prej na cestnino, vendar je prednost vinjete vseeno ocitna

 

 

Tale primerjava pa je malo zgresena... Primerjas 1x relacijo dolgo 100km s ceno letne vinjete, ki jo delis z dolzinocelotnega avtocestnega omrezja... Potem bi lahko racunal tudi ceno tedenske vinjete, ki je 15? in bi prisel na 0,02 ? x 100 km... ker za eno pot do Kopra ne rabis letne vinjete ... V enem tednu pa ze prilezes do Kopra  :jupiii:

 

Taksna primerjava je po mojem mnenju popolnoma brezvezna... To bi bilo nekako primerljivo, ce bi placeval cesto, glede na prevozeni kilometer ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Vinjeta
Napisano

Najprej sta bili dve.

Naslednje leto so bile ?tiri. 

?e naslednje leto jih je bilo ?e ?est.

Zdaj jih je ?e devet...

 

Potem pa pride? v neko ?vico, je pa na razpolago samo letna in za vse enaka, pa se nih?e ni? ne prito?uje in ne protestira...

 

 

Pa pride? v Nem?ijo... pa nimajo niti te ene vinjete  :jupiii: (vsaj zaenkrat je ?e tako :ph34r:) ... in kar nekaj kilometrov avtocest brez omejitve hitrosti  :vesel:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Vinjeta
Napisano

Da ?e obnovimo slikco z vsemi dosedaj izdanimi vinjetami v SLO ... 

 

post-10-0-94940600-1453188040_thumb.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Vinjeta
Napisano

 

Le kaj pore?e Jures, k so mu Hrvati tako pri srcu a imeli bodo dra?jo vinjeto kot mi pa ?e ni?ji standard imajo kot mi?

 

 

Jures porece, da imajo Hrvati skupno vec avtocest ... ni vazno, koliko km je na prebivalca :)  :ph34r:  ;)  :bravo:

 

Hrvaska ima (po podatkih iz leta 2013) 1.259,4 km avtocest, stevilo prebivalcev (stetje leta 2011) pa je 4.290.612. Slovenija ima 612 km avtocest (podatek iz leta 2015), stevilo prebivalcev (ocena 2015) pa je 2.062.874

 

Po teh podatkih je cena vinjete izracunana na priblizno enaki osnovi... S tem, da je standard pri njih precej nizji... cene zivljenjskih potrebscin pa so podobne kot pri nas ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Sprememba cene goriv
Napisano

Kakor vzames, jaz se ne sekiram oz znajdem, ampak moja zalja in cilj je mulce spraviti vsaj na solo v tujino.

 

Po tolikih dneh v tujini ves kaj je dobro in kaj je slabo.

 

 

Potem bo treba pohiteti... Ker menajvanje sol za otroke ni ravno najbolj blagodejno ... Sploh tam, kjer je se jezik na zacetku bariera ... Tvoja dva se nista v soli... ali?

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Sprememba cene goriv
Napisano

Delam na tem....

 

 

Saj drugje so pa drugacni problemi... Idealno ni nikjer ... :) ... Ce je se tako slabo... Vedno je lahko se slabse  :ph34r:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Sprememba cene goriv
Napisano

V glavnem nasprot hotela v samem centru Dunaja dizel 0,890?

Hoces, noces zagovarjas izcrpavanje ljudstva - a ne za drzavne potrebe, ampak osebne interese lobijev

 

Kaj pa ti drugega pocnes? Sicer ne z besedami... ampak z dejanji ... :) ... Vsak evro, ki ga zasluzis in zapravis v Sloveniji, je se ene parkrat obdavcen... Torej, ce bi hotel bojkotirati te tajkune, bi se moral odselit iz Slovenije ampak popolnoma... torej odjaviti bivalisce, prodati vse imetje, si poiskati drugje drzavljanstvo... ali pa moras biti klo?ar, ki ni?esar nima, da nimajo kje vzeti :) ... Lahko si pa tudi cigan... za te veljajo tudi drugi zakoni v Sloveniji :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Sprememba cene goriv
Napisano

Pa je dizel tudi na vseh ostalih crpalkah pod mejo 1? ... Prej je bil le na Hoferjevih in Maxxen ... :P

 

IMG_8432-20160118-120454.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pljuvalnik za ?rtve zaparkiranja
Napisano

 

 

Sem prej pri porocilih videl... najbolj glupo pa se mi zdi, da krivijo DARS... da ce bi podrli cestninske postaje, bi ta se zivel ...  :wacko: ... Zakaj potem ne krivijo BMW... ce ne bi naredil tega avta, bi tudi se zivel...  :ninja: ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Sprememba cene goriv
Napisano

Lepo in jedrnato povedano. Pri nas ne gre noben denar za ni?, za kar je namenjen. Cestnina, ki jo pla?amo ob registraciji gre recimo za ?eleznice. In jaz, recimo, se nisem peljal z ?eleznico v prej?njem letu niti en meter. Mi smo vsi eni veliki humantarci, ki ?enkamo denar tistim, ki ga pa? nimajo.Aja, za bo?i?nice in dobre pla?e imajo.

 

 

Koliko avstrijskih  vinjet si kupi Avstrijec z povpre?no pla?o in koliko Slovenec slovenskih? Izra?unaj in to je to. Nobenega filozofiranja.

 

 

Odvisno kateri slovenec... Prav gotovo se lahko Slovenija pohvali s tem, da ima vec tajkunov kot Avstrija...   :harhar:  ... pa ne na prebivalca... ampak absolutno :)  

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Sprememba cene goriv
Napisano

in zakaj ne gre? po kraj?i poti ki je tudi brez dodatnih stro?kov? Kot je na primer Ljubelj ali ?entilj?

 

 

Kam? V Salzburg, Muenchen, Berlin,...? Za Dunaj sem napisal, da se opravicujem, ker sem ga omenil :) ... Itak je za pot na Dunaj najbolj optimalna varianta cez Maribor, Sentilj, Graz,... in potem naprej proti severu ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Sprememba cene goriv
Napisano

Mi smo ?li poleti od Moravskih toplic do Dunaja in nazaj do Beljaka, pa nismo nikjer na?li predora, za katerega bi morali pla?ati...

 

 

Se opravicujem... ze dolgo se nisem peljal proti Dunaju ... :) ... Do tja res prides brez dodatnih strsokov ...

 

skitched-20160116-083925.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Sprememba cene goriv
Napisano

Mi mamo enako za Karavanke. ?e pa primerja? Trojane, Markovec, jih je v Avstriji vsaj 10x ve? takih po 500-1000m

 

 

Karavanke so skupne ... in se kasirajo verjetno samo zato, ker je tako skupaj dogovorjeno ... Kakorkoli... iz Slovenije skoraj ne mores priti na sever brez placila predornine ... pa ce gres do Salzburga ali pa do Dunaja ... Sicer so kaksni "obvozi"... samo koliko so stroskovno in casovno upraviceni pa je druga stvar :D ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Sprememba cene goriv
Napisano

 

Ni samo bencin....

 

Cestninski razred 2A (avto):vinjeta_2016_zavihek_avto.png
  • letna 110 ?
  • mese?na 30 ?
  • tedenska 15 ?

 

 

  Cene avstrijskih vinjet Cene vinjet za osebna vozila:
  • letna 85,70 ?
  • 2-mese?na 25,70 ?
  • 10-dnevna 8,80 ?

 

 

Samo Avstrijci imajo poleg vinjete se predornine... Na sever prakticno tezko prides, brez da bi placal se dodatno (recimo v smeri proti Salzburgu placas Tauern tunel ali ce gres cez Grosglockner ali pa ce gres na avtovlak cez Mallnitz ... ) ... :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Vse nove Mazde - minusi
Napisano

Jest - hvala za tvoje odgovore, ampak nimajo ?isto nobenega pomena, saj je skoraj vsak tvoj odgovor: pri meni je tako, pri moji 6-ki je tako....  ni point, da primerja? mojo 3-ko s tvojo 6-ko :) vem, da se funkcije od modela do modela lahko razlikujejo. Konkretno je govora samo o 3-ki in ja, lahko si vesel, da ima? TomTom, kajti ta s tem MZD sem danes znoru med vo?njo...

 

Naslov je bolj "pompozen" .... In se ne omejuje samo na tvoj avto... Niti ne samo na Mazdo 3 :) ...

 

 

No - o temu jaz govorim in pi?em! Mi sedaj verjame?, da je MZD en velik KREP!? Po?asi res ?e zgubljam ?ivce s tem nedelovanjem...

 

Jao.... no kaj bi ti naredil, ?e bi se ti ta napaka pojavljala recimo na vsakih prevo?enih 100km? Vozilo si kupil z namenom, da ga bo? uporabljal v namene, katerim naj bi slu?il, a le to je pogosto nemogo?e.

Sicer infotainment ni glavni del avtomobila... Pri meni je na prvem mestu, da avto dela in da me ne pusti na cesti ter da se v njem dobro pocutim... Bi pa verjetno tudi pizdil, ce bi se mi to dogajalo, kar ti pises... Vem pa, da pomagalo ne bi veliko... Pri prejsnji sestici sem imel originalno navigacijo... Pa na zacetku brez kart za SLO... Sele po ene dveh letih od nakupa je izslo nekaj, kar pa je bilo bolj kot ne samo to, da je bilo... Ampak OK... Tako pac je... Na cesti pa zaradi tega nisem ostal nikoli ;)

 

 

 

?e nekaj mi povej za naslednjo to?ko:

 

16. Funkcija pozorila za prizgane luci je zato, da ko stojis in odpres vrata in imas luci na ON, da te opozori, da si nekaj pozabil... 

 

Vpra?anje: zakaj pa je sploh omogo?eno, da lahko pri?ge? neko funkcijo, katero lahko pozabi? izklopit in katera ti lahko uni?i baterijo, saj bodo xenon lu?i svetile celo no??

 

Oziroma te bom tako vpra?al: zakaj sploh omogo?ajo, da si izklopi? opozorilo na funkcijo, katero si pozabil izklopit in katero more? izklopit, da ne nastane ?koda na vozilu?  :zvizga:  torej uporabnik lahko izklopi opozorilo, da ga vozilo ne opozori, da je pozabil izklopit lu?i in le te bodo gorele v nedogled?

 

A ni enostavneje naredit tako, da tudi, ?e uporabnik "pozabi" ugasnit lu?i (torej ?e ima stikalo na ON), da se te lu?i avtomati?no ugasnejo po 2 minutah recimo? Mislim.... glede takih zadev so japon?ki res sme?ni in nimam drugega za re?t  :macek2:

Ampak komplicirati pa znas... Nevem zakaj te moti neka funkcija, ki je ti osebno ne potrebujes... Po drugi strani pa jamras, da neka druga funkcija ne dela tako, kot bi ti zelel... Nekdo drug pa ima drugacno mnenje... Zal se ne da narediti tako, da bi bili zadovoljni prav vsi... Vedno se bo nasel nekdo, ki mu nekaj, kar je drugim vsec, ni vsec... ;)

 

Pac opozorilo je... Imas moznost da ga izklopis ali pustis vklopljenega... ;)

 

 

Kakorkoli... vsak ima svoje mnenje... in prav je tako... zal pa je nemogoce, da bi vsi bili zadovoljni ... potrebno se je pac sprijazniti s tem, kar je ponujeno ali pa isces dalje tisto perfekcijo, ki ti najbolj ustreza ... :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Vse nove Mazde - minusi
Napisano

Ampak po tako obseznem seznamu minusov res ne vem, zakaj vztrajas na Mazdi :) ... Ali pa je seznam minusov ki si jih nasel pri drugih avtih se veliko daljsi  :jezicek:

 

Sem se ze nekaj casa pripravljal, da komentiram... noja... najprej sem si moral vzeti cas in prebrati celo sporocilo :) .. 

 

1. glede te funkcije pomoje nikakor ne drzi, da to imajo vsi drugi avtomobili in pri nekaterih celo na osnovnem modelu opreme... Jaz je se pri nobenem avtu nisem opazil... sem pa ze opazil, ko gre folk v stacuno in se pol minute svetijo luci... Pred leti sem celo kaksnega opozoril, da je poazbil prizgane luci... :) 

 

2. to se meni osebno ne zdi nek velik problem... Kot je ze nekdo napisal... pol metra stran (bivsi bratje bi rekli "na dohvatu ruke"  :P ) je gumbek ... 

 

2.1. Nikoli nimam rokavic med voznjo... tako da jih vedno ze prej dam dol... ce jih ze imam (zelo zelo redko) ... In tudi z rokavicami se pomoje da pritisnit tisti gumbek... Pri tistih, ki imajo pa senzor pa nikoli ne mores preverit, ce je avto res zaklenjen... ker cim primes za kljuko, da bi preveril, se ze odklene :) ... 

 

2.2. Glede dometa... To je pravilno, da je domet tako majhen... Ker na drugi strani lahko stoji tudi nepripridav, ki samo caka, da ti prides blizu avta... odpre vrata, sune recimo denarnico ali notebook iz sedeza in zviz... ga ze ni vec... :) ... 

 

3. Ravno tako je odprianje prtljaznika narejeno tako zaradi lopovckov... Stojis recimo na semaforju... od zadaj pride cigancek, odpre prtljaznik, sune, kar je na "dohvatu ruke" in ze ga ni :) ... 

 

4. Glede HUD tezko karkoli napisem, ker ga se nisem imel v uporabi ... 

 

4.1. glej prejsnjo tocko

 

5. Tako kot uno funkcijo "leaving/comming home" tudi tega ne pogresam... :) 

 

6. Na sreco imam se TomTom... sicer tudi ni slovenscine v menijih, je pa govor v slovenscini... in to mi je dovolj ... 

 

6.1. Glede zvoka je prav, da se oglasi samo pri vozniku... saj je namenjen prvenstveno njemu... Zakaj bi moral zato prekinjati ali stisati glasbo se vsem ostalim potnikom ... Glede glasnosti pa nimam pripomb... Pri visjih hitrostih je itak samodejno glasneje vse skupaj...  

 

6.2. Slovenija NI edina drzava, kjer ni podprt TMC ali Traffic info... Vsaj pri TomTom je bilo tako, da je sele v Nemciji bilo mozno aktivirati Traffic Info... Avstrija, Italija, Madzarska, ni delovalo... nizje od nas pa tudi ne ... Sicer se je mogoce pri MZD Connect to kaj spremenilo... sampk sem preprican, da SLO ni edina, kjer to ne deluje ... 

 

7. Nisem oapzil, da bi bila svoh... vsaj pri sestici ne ... 

 

8. Nimam komentarja ...

 

9. Sam sem z avtomatiko zadovoljen... Sicer pa se da nastavljati obcutljivost... vsaj pri moji s TomTom se da... predvidevam, da pri novejsih z MZD tudi ... 

 

10. Kot sem ze napisal... Na sreco imam se "stari" sistem :) ... 

 

11. Avtomatske dolge luci slabo deluje ob tezkih pogojih (usrano steklo, megla, mocno snezenje,...)... drugace meni deluje OK ... 

 

12. Pri nas so ceste v obupnem stanju... in za dobro delovanje tega sistema morajo biti talne oznake dobro vidne... 

 

13. BT meni deluje odlicno... 

 

13.1. Tudi streamanje glasbe deluje... je pa odvisno od verzije OS-a na telefonu... Pri kaksnih beta verzija iOS sem recimo ze imel probleme, da niso delovale komande na volanu za skip, in podobno... ampak to je bila tezava telefona, ne avta ... 

 

14. Pri sestici nisem opazil, da bi bil pisk premocan... 

 

15. To tudi meni na zacetku ni bilo vsec... sedaj sem se pa navadil... Me je pa pri prejsnji, kjer so se senzorji aktivirali samodejno od nizjih hitrostih, motilo to, da je pred prehodom za pesce ves cas piskalo, ko je sel kdo preblizu mimo :) ... 

 

16. Funkcija pozorila za prizgane luci je zato, da ko stojis in odpres vrata in imas luci na ON, da te opozori, da si nekaj pozabil... 

 

17. Jaz sem opazil, da ce prehitro grem od avta stran in spotoma zaprem vrata, da ne deluje ... Ce pa izstopim normalno, pa vedno deluje... Edino, ko je bila baterija v daljincu ze slaba, je delovalo slabse ... Ampak je ze javljalo, da je baterija slaba... 

 

18. Na sestki so vse sipe avtomatske ... 

 

18.1. To pa tudi jaz pogresam... ker sem bil navajen od prejsnje sestice ... Sem pa nekje bral, da je to menda zato, da ne mores komu stisniti prstov.. Samo za to ima itak tako narejeno, da ce naleti na oviro, se motorcek ustavi ... 

 

19. ...

 

20. Meni se zdi, da racunalnik cisto OK racuna doseg in porabo ... vsaj na sestici ...

 

Hjuuuuu... koncno sem prisel do konca...   :jupiii: ... Upam, da bo se kdo prebral... da nisem pisal kar tako :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Sprememba cene goriv
Napisano

Se manj je, kot sem napisal :) ... 0,51? za liter UNP ... 

 

IMG_7601.MOV-20151204-142926.jpg

 

 

Enaka cena za LPG je ocitno tudi na Litijski v Ljubljani ... 

 

IMG_8365-20160113-131025.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

ponarejena olja
Napisano

Ej....stari to je dobra Informacija.jebemliga ...kako pa naj vem ,da je originalno olje ...????tudi ?e ga kupim na poobl.servisu Mazda.lp

 

 

Ce ga kupis na pooblascenem servisu (oz. ce ga zamenjajo tam), si nekako krit in imas garancijo... ce pa prineses svoje olje, pa to na nekaterih servisih zabelezijo v delovni nalog, ce slucajno kdaj kasneje pride do kaksnih problemov, za katere bi lahko bilo krivo napacno ali nekakovostno olje ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX 3
Napisano

Prebrskat avto.net... Pri nekaterih pise, da je vozilo na zalogi...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pomoč pri nakupu Mazde 6
Napisano

Sem nasel en cenik iz leta 2008, kjer se vidi oznake opreme pri sestici ...

 

20080122_Cenik%282%29__%28Read-Only%29-2

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pomoč pri nakupu Mazde 6
Napisano

?e nekaj,ker sem ?e sve? v Mazdinih vodah,kako se stopnjuje oprema pri Mazdi? CE,TE in tako naprej?  :)

 

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=10437487&show=1&avto=Mazda%20Mazda6%201.8i%20CE

 

Ce se prav spomnim, je slo nekako takole: CE, TE ,TX, GT, GTA ... vmesne opreme pa so bile se z oznako "Plus" (recimo TE Plus, TX Plus,... )

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.