Skoči na vsebino
Prigode v prometu
Napisano

A si ga videl? Ta je pa res imel manever... :vskalo:

 

 

Kje pa je to bilo?

V upanju na dvopasovnico so naredili adrenalinski rondo

 

Spet en tak danes zjutraj ...  :vskalo:

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Prigode v prometu
Napisano

tole s krozisci je za popizdit...vsaj za LJ govorim

a sploh kdo zna uporabljat krozisca?

vsi vozijo po zunanjem krogu, neverjetno....sploh ta pri zalah, in potem je kolona zaradi sebicnezev, notranji krog pa je kroh duhov...vedno prazen...

Medvoski je se bojsi... Tisti, ki vozimo pravilno, moramo imeti oci na pecljih... Ker se dostikrat znajde kdo, ki po zunanjem pasu prevozi polno crto...

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Prigode v prometu
Napisano

Po dolgem cas spet en posnetek...  ene gospe, ki misli, da je cisto sama na cesti ... 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda 3 (2014)
Napisano

Ce je premalo kilometrov letno za 2.2 dizel... potem pomoje enako velja tudi za 1.5 dizel :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Terenec
Napisano

Pojma nimam zakaj mi je pre?rtalo. Tudi ne vem kako se to naredi. Tako da tudi ne morem popravit.

 

Sem jaz popravil... Je pa drugace pri pisanju v orodni vrstici ikona za to :) ...

 

skitched-20151126-192843.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano

Aja,  a to kje pi?e kok kil, da da? loh lupinco spredi? :)

Eni imajo stikalo/kljucavnico za izklop sovoznikovega airbaga... pri tistih, ki nimajo, pa je treba na servis, da v racunalniku izklopijo. Ce ima isofix, se ponavadi samodejno izklopi sovoznikov airbag, ce je kaj namesceno v isofix nosilce..,

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Ideje za registrsko tablico
Napisano

Zadnjic sem enga videl CE IIIII.

Al je blo MB

Ja... Pa tudi enega sem ze videl, ki ima XXXXX, samo ne vem, kaj ima spredaj (LJ, MB,...). Se mi zdi, da je BMW X5...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda 5 CD 110
Napisano

Bom kar tole temo uporabil :)

 

Na koliko prevo?enih kilometrov imajo dizli servis? Veliki servis pride na 120 000km ali 150 000km? Ker me je zadnji? nek prodajalec prepri?eval,da ima veliki sevis na 150 000km???

 

 

Servis je na vsakih 20.000 km ali 12 mesecev, kar prej pride ... veliki servis pride na vsakih 120.000 km ali 6 let... spet kar prej pride ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano

 povedal da ni bil avto servisiran na poobla??enem servisu. 

 

Ups.... Prehitro prebral... In sem mislil, da je napisal, da JE bil servisran na pooblascenem sevisu... ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano

Kar se mazde 5 ti?e, je lastnik sam povedal da ni bil avto servisiran na poobla??enem servisu. 

 

Tale mazda 6 se mi zdi fajn, sam ?e vedno mam program v glavi,da se avta od trojan naprej ne kupuje  :hudicek:

Ce je to res, da je bil servisiran na pooblascenem servisu, potem mora to biti zabelezeno v digitalni servisni knjizici... Na voljo je pri vseh, ki so bili registrirani po 1.7.2006 >> http://www.mazda.si/kupujem-imam/storitve-mazda/dsr/ pri vsakem servisu dobis tudi izpis iz servisne knjige ki izgleda nekako takole >> http://www.mazda-si.net/topic/10804-mazdina-digitalna-servisna-knji?ica-dsk/

 

Ce imas VIN se obrni na enaga od poblascenih servisov ali na uvoznika za informacije glede zgodovine vozila...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano

Kaj posebnega v tem ?asu poleg rednega vzdr?evanja?

 

 

Redni servis je imel... pa gume menjat... Se prej je pa enkrat moral menjat en lezaj... pa pri sovoznikovih vratih nekaj "zvizga". Zacvorne obloge je rekel Simon, da so se OK (ti si menda rekel, da bo treba menjat pri naslednjem rednem servisu)... Drugace overall je menda zadovoljen... edino tisti "kitajc" mu zivce pije :) ... predvsem, ko je treba uproabljati navigacijo :) ...

 

Drugo leto ga caka menjava dveh kompletov gum - enega spomladi, drugega jeseni ... Letne so menda ze na koncu, zimske bodo pa se za letosnjo zimo... vsaj tako je rekel menda Simon... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano

Naj nekdo naredi copy page ?e obvladate.

http://www.avto.net/_OPREMA/ad.asp?ID=10235809&show=1

 

Je kolega(znanec) klical in na ?alost tudi kupil od njega in tip teh gum sploh nima. Potem ponuja druge firme ampak neki ?morn od gum. Zdelane, zvite....skratka nateguje. Stran vrgel denar.

Mislis printscreen?

 

post-10-0-54757600-1447966861_thumb.png

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Žarnica in servis
Napisano

Boss, pa se recimo na FRA avtih izjemno rade krepavajo zarnice, upam da je Fiat kaj boljsi v tej prvini :)

 

 

Pri prvi sestici so meni tudi crkavale zarnice glavnih zarometov... vsakih par mesecev je bilo treba manjat kaksno zarnico... Od druge sestice dalje, ko imam ksenonske zaromete, pa dosedaj se nisem nikoli menjal nobene zarnice ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pomoč pri nakupu Mazde 6
Napisano

?ivjo vsem! Dolgo ?e nisem bil tukaj na forumu in se ponovno javljam. Razmi?ljam o nakupu M6 dizel motor (z vle?no kljuko, ?e je mo?nost). Pogoj pri M6 mi je tempomat, ker se vozim na relacije in karavan(dru?ina). Gledam pa do vrednosti 8k in mislim, da je ?isto dovolj. Prvo pa moram prodati moj avto ali ga dam v menjavo, ?e bo pametna? Lastim si pa Ford Focusa letnik 2009 (facelift) 1.6 tdci z 109km motorjem prevo?enega 206k in redno servisiran ( pripeljam iz Italije). Vozim ga od 128k kilometrov dalje in je v moji lasti leto in pol. Dodatno sem zatemnil zadnja stekla, dodal vle?no kljuko in zadnje senzorje. ?e mogo?e kdo ve za dobro M6 se priporo?am. 

 

 

Sicer ni karavan, je pa vredna ogleda >> http://www.mazda-si.net/topic/13229-prodam/

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda 3 (2014)
Napisano

Ttole ni isto... Tukaj je samo navaden pleh, oni drugi imejo oa osvetljen logo oz. napis...

 

Za ttrojko ne najdem originalnih osvetljenih ... So pa za sestico >> http://mazda-extranet.si/konfigurator/mazda6/mazda6-2015-od-03-2015/?u=2&g=698

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano

Jest tudi "n?" :) ... Sem pa v?eraj peljal Me?ko k Pelkotu, da je zamenjal gume :) ... Pa tamauga smo pobrali, ker je petko pripeljal na redni servis ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano

A je iz zlata? Tok k moj avtobus??

 

Ne mores primerjati tvojega avtobusa z Me?ko :) ... Sej razni Ferrariji, Lamborghiniji, Aston Martini, Veyroni in podobni so tudi verjetno drazji kot tvoj avtobus :) 

 

Nov tak Mercedes je verjetno dvakrat drazji od tvojega avtobusa :) ... Kolikor sem na brzino pogledal so na mobile.de od 75K ? navzgor ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano

Ma dej 5 min prevec sem imel, ni sezona, ni placa, ni cajta...konje pa cabrio sem dal na filter :)

Zadnjic, ko sem vracal Renault Zoe, ki sem ga imel na vikend probi, so imeli v Lescah enga Mercedesa... Sem najprej mislil, zakaj v Renault / Dacia salonu prodajajo tudi Mercedese... pa je potem prodajalec rekel, da je rabljen, samo ga imajo kar v salonu, da kaj ne izgine z njega ;)

 

Gre pa za tegale SL350 >> http://www.avto.net/2004/dealer_oglas_asp.asp?dealer=69&id=10160130

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano

Eno vpra?anje za Mazda?e.

Povejte mi , ali so dvigalke za dvig avta pri vseh modelih Mazda 2,3,5,6,323,626 rx8, itd enake,

ker je nova za Mazda 3 okrog 100 eurov .Pri novem avtu ni vgrajena  :vskalo: .

Ce te zanima, dam rezervno kolo z dvigalko za ene 50? ... Je od Cordobe... In je prakticno nerabljeno ;)

 

Tukaj je slika >> http://www.mazda-si.net/topic/12671-k-rezervno-kolo-mazda-2/?p=335780

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda 3 (2014)
Napisano

Pozdrav !

 

Ja sem tudi sam tako zasledil in bi bilo nekako pri?akovati kak?no osve?itev (?eprav je ne rabi) Kdaj pa naj bi se to dokon?no vedelo? Ker v primeru, da bi bilo, res bi najbr? po?akal......

 

Tega ne bos vedel, dokler uradno ne objavijo... In to bo verjetno tik pred zacetkom prodaje... ali pa hkrati z zacetkom prodaje. Ni jim namrec v internesu prekmalu o tem govorit, ker se zaradi tega potem posledicno zmanjsa ali ustavi prodaja aktualnega modela ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda 3 (2014)
Napisano

Pozdravljeni !

 

Tudio sam sem konec tega ali v za?etku naslednjega leta pred nakupom Mazde3. Avto mi  namre? izgleda odli?no in kolikor lahko preberem, je tudi za vozit odli?en. Nekje sem zasledil informacijo, da naj bi bil za 3-jko v letu 2016 predviden facelift, pa me zanima ali so mogo?ne kak?ne informacije, da je to res?

 

LP

 

 

Samo se "trojka" ni dobila facelifta od izida ... tako da bi znalo biti kaj naslednje leto... CX-5 je izsla 2012 in je bila prva Mazda s SkyActive in ta je dobila FL letos spomladi... Proti koncu leta 2012 oz. v zacetku 2013 je izsla sestica SkyActive... in tudi ta je letos spomladi dobila FL... Mazda3 pa je izsla sredi leta 2013 in zato je kaksna moznost, da dobi rahlo spremenjeno sestrico :) ... 

 

Tako tudi namigujejo razni clanki ... 

 

http://www.autonews.com/article/20150824/OEM04/308249996/mazda-rounds-out-its-skyactiv-lineup

 

http://www.2016carmodels.com/mazda-3-2017-release-date-facelift/

 

http://www.newsautorelease.com/2015/10/mazda-3-2017-release-date-and-facelift.html

 

 

...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.