Skoči na vsebino
licarska in kleparska popravila
Napisano
pred 10 urami je denis100procent napisal:

No sej to me je zanimalo. Vem da je drazja barva, samo sem imel v glavi ko je brat barval svojo hondo crx v perla barvo in je za cel avto placal 1500e... res da so takrat bile druge cene. Bomo pac placali, samo da bo postimano kot mora biti. Sem pa tudi razmisljal da bi mogoce nabavil cela zadnja vrata z ebaya se jih dobi ze od 200e+v barvi samo spet po drugi strani na sliki jih ne mores videti toliko dobro in ce niso tipi topi nisem nic zastopil... 

 

Jaz osebno tudi to ne bi delal, ker še vedno pride do odstopanja barve.

 

Kateri letnik pa je avto, če ni skrivnost? :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano
pred 3 minutami je Alex napisal:

Baje, da je napovedan dež. 

 

Mar toča in kar konkretno neurje. Sicer severneje od LJ.

NEURJE.SI

Poletni solsticij bo v znamenju močnejših neviht in lokalnih neurij! Na prvo večjo nevihtno aktivnost ne bo treba čakati na petek, kot je sprva kazalo. Že danes se bodo v popoldanskih urah pri severnih sosedih pričele...

 

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano
pred 11 minutami je Alex napisal:

In potem se boš cmeril ko te bom malo prijel  za ušesa. Pa kdo je tukaj zabit? 

Pravim samo, da nekdo, ki ima osnovno opremo v avtu z cerado, nima kaj za doati  pametovati o dodatni premium opremi. 😉

Vedno se nekaj ti in Šrek zraven vpletata tam, kjer vas ne srbi. Pa kdo vam kaj hoče sploh. 😉

 

 

Problem je, ker nekdo postavi drugačno mnenje (forum so mnenja, ne zgolj mnenja aleksa) kot tvoje in se ti spraviš na nek osebni otročji nivo. Pač zrelo za 13-letnika.

Če nisi dojel, celotnemu forumu greš na jetra.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano (urejeno)
pred 4 urami je Alex napisal:

Pravi nekdo, ki ima platneno streho in opcijsko- avtomatsko klimo in električni pomik stekel. 😉

 

Je težko preboleti, da imaš ti zgolj CX-30? :)

 

Drugače pa, vidim da si prezabit, da bi dojel. Jaz sem komentiral zakaj se mi zdi to uporabno nasplošno na avtu. Ne zakaj tega ni na Miati. Kaj sploh pišem, verjetno tudi tega ne boš razumel.

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano
pred 12 urami je Alex napisal:

Tako premium kot cx60 pa spet ni.😊 Ne, daljinskega nima. Vsaj meni je ta možnost neuporabna. Manj kot ima teh bonbončkov, manj je možnosti za okvaro. 

 

Meni se ne zdi neuporabno. Pride prav in poleti in pozimi pomoje.

Ta zadnji stavek pa tudi ni logičen, ker potem bi se raje vozil samo s kolesom. Pa še tam kaj crknu ;)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Elektromobilnost
Napisano
pred 3 minutami je MazdaBoy napisal:

Za štromarja je res lep, ker mi niso glih estetski šteomarji 😁

 

Sej to me fascinira pri enih električarjih. Ker pri električnih avtih imaš malo višjo svobodo pri oblikovanju, ker določenih elementov avtomobil ne potrebuje.

Kdor spremlja SketchMonkey ve :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Elektromobilnost
Napisano
pred 20 minutami je skritikrt napisal:
CITYMAGAZINE.SI

Če je bil nekoč Kitajski zid eden izmed kitajskih čudes, ki so jih...

 

Pol pa to prebereš,in ti je vse jasno kdo je naročil...folk pa pade na foro😂🤣

 

Zgleda kar lep!

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
pred 9 minutami je ignacij napisal:

Pomoje imam pravico komentirat, kljub temu da nisem lastnik CX30, pa sem ga npr. vozil na testni vožnji in nad avtomatikom nisem imel nobenih pripomb, sem pa imel pripombe nad precej lenim X186 motorjem, amapk to je verjetno stvar okusa.

 

Drugače si pa res želim videti to dinamično vožnjo, ko desna roka kar švica na menjalniku od adrenalina ob športni vožnji s CX30.

 

Zakaj bi roka švicala?

Tej avtomatiki vam mal preveč potuhe dajejo :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano
pred 6 minutami je robertk6 napisal:

Govorim na splošno o težavah , ki jih naštevajo tukaj na forumu( vse kar sem napisal so težave Mazde) ampak to te očitno ne moti. Nisem pa nikakor z ničemer mislil posebaj na tebe.

 

Sem mislu, da si me zamešal z Alexom, ko si omenil p r e m i u m :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano (urejeno)
pred 16 minutami je robertk6 napisal:

Hmmm zanimivo pri avtu , ki prav tako stane blizu 40k nekateri tudi več pa te ne moti: - luščenje feln ....znan problem

                                                                                                                                                - zrabljenost volana po zelo malo km; tudi znano

                                                                                                                                                 - problemi z avto.zapiranjem ogledal 🤫

                                                                                                                                                 - zelo občutljiva barva , pikic miljon

pa verjetno bi se jih našlo še ogromno če bi šel malo brskat nazaj....ampak samo da je "premium pa je vse OK"

 

 

O čem zdej govorimo? Si me zamešal s kom?

Ja take stvari bi me motile ne glede na znamko, ampak nisem nikjer omenjal. Odzval sem se s svojim mnenjem na omenjeno znamko.

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano (urejeno)
pred 5 urami je robertk6 napisal:

No in kaj si videl tako slabega ko si ga pogledal od blizu???

 

Kvaliteta izdelave je v podnu. Vključno s pomarančasto barvo. Pač ni avto vreden 40+k.

 

Veliko bolj me je presenetil BYD s kitajske strani. Sam tam raje ne gledam cene :)

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.