Skoči na vsebino
Sprememba cene goriv
Napisano (urejeno)
pred 13 minutami je Z M A J napisal:

V resnici je OMV, kjer se zadnja črka bere "fau" :)

Pardon za vse tiste, ki mogoče ne poznate zelenih pump OMW! :blink:. Fau :whatever:...... 

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Prigode v prometu
Napisano
pred 4 urami je Nejc1986 napisal:

U,shit.... Upam,da nebi bil strogo po črki zakona še ti sokriv zraven,ket se nisi ustavil pri črti.

Glej to nebi imelo nobene vloge, ker bi ga tako porinalo nazaj do stop črte😁 Drugače pa je on vsega kriv, ker je tako ali tako vozil po tvojem pasu in ti si lahko stal že pvič pri stop pa nadaljeval svojo pot, nakar se je zapeljal v tebe in to je to. :nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Sprememba cene goriv
Napisano
Pred eno uro je Boss napisal:

Ti pa si tak navijač tele oblasti, da ga ni para naokoli. Prej si skos od navdušenja skakal pri ceni 1 EUR. Zdaj, ko je pa tega konec ti je pa kar naenkarta vseeno al bo šla cena gor. Kar koli naredijo , pa če se ti še poserjejo na tvojo lepo rdečo Mazdo boš našel opravičilo zakaj je to dobro in da so samo levičarji nevoščljivi, ker se ni šef vlade posral tud na njihove avte.

 

Škoda edino to, da ne razumeš kaj so nabavne cene, kaj so dajatve in kaj so marže in zakaj je pri dupolu pomembno, da se cene regulirajo. Sicer pa če meni ne verjameš, pa vprašaj ministra VIzjaka zakaj je celo kredit vzel za nabavo delnic največje firme za pogonska goriva v Slo. Ti bo verjetno znal podrobno razložit, da če bodo nekje se mastili z dobički bodo nekateri drugi morali to plačati. Ja ugibaj kdo so tisti drugi. 😉

Vizjak od marž trgovcev ne bo imel nič ampak od same dražitve nafte po krizi,saj bo nafta šla še samo gor. Mislim pa da bodo šle marže gor,ker imajo naši trgovci skoraj najmanjše marže v Evropi. Zaenkrat še čakajo,upam pa da čim dlje.....

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Nakup Mazda 3
Napisano
dne 3. 10. 2020 ob 8:44 je Brane napisal:

Dam roko v ogenj da je še starejša, ker nima električne ročne zavore

Ni starejša, ker z osnovno opremo g 100 je imela po ceniku ročno zavoro, žal. :(

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Sprememba cene goriv
Napisano
pred 1 uro je gregc88 napisal:

vsi na sihtu k petrol tankajo nardijo manj ...sploh pozim... in enmu ni vzgal k je blo mrzl in mu prav mehanik...kjes tanku.... zli vn in pjt na mol... in ni blo problemov vec. .. (aja vsi so dizli)

 

sam tankam na petrolu edin motor.... ker je benz in ker ga lahko placam brez da grem dol  iz motorja ... kar mi velik pomeni

 

 

Imajo že ime pravo, Petrol-petrolej in zato ne more avto it nikamor :nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Sprememba cene goriv
Napisano
pred 3 urami je gregc88 napisal:

petrol je najvecja šara...verjemi.. 

Pred nekaj leti je dizel bil res slab a to zaradi mešanja z bio dizlom in je to bila posledica manjša moč in s tem večja poraba. Takrat smo šli na firmi na omw in poznalo se je pol litra na 100km. Sem pa slišal, da je MOL taboljši pri dizlu in bencinu. :prstgor:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvale servisov - serviserjev
Napisano
pred 8 minutami je Nejc1986 napisal:

Jerovšek se je spet izkazal za mojo 12 let staro xsaro. 

 

Jermen za alternator je cvilil, sicer samo prvo minuto po vžigu , ampak ker ne prenašam , da nekaj ni ok, je šla takoj na servis.

 

Strošek skupaj z delom in 1zarnico celih 32eur. 

 

Ja, citroeni (sploh predelani na LPG) se kvarijo in dragi servisi so,ja...

 

 

Ja pri Citoenih so res cvilili jermeni, menjaš ga in to je to. Jaz imam v službi zaenkrat DOBRE izkušnje z Citrončki. Smo jih imeli in vmes vse živo....... pa jih spet imamo, ampak ni to pravilo, lahko je tudi malo sreče. :whatever:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
pred 4 urami je TiEn napisal:

Sej ni več popusta 100€ na komad so bile.. 😕 bom še malo raziskal kaj kupiti. Gre se mi če grem pozimi v hribe in slučajno začne mest da ne najebam. Dvomim da jih bom nucu na primorskem :P

Sem si vzel malo časa in pretuhtal kaj in kako po netu in moj izbor glede na tvoje reference in ceno je guma Kleber krisalp HP 3,že nekaj sezon je v samem vrhu za tvojo dimenzijo in tudi cena je okrog 100e,druge. Znane znamke pa nekje od 125e naprej. Je zelo dobra na snegu in tudi drugje ni slaba pa še komaj 69db ima kar je za zimsko gumo super tiha!:whatever: Razmisli in sporoči kaj boš vzel.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
pred 1 uro je TiEn napisal:

Je ima oz ima kdo Michelin Alpin A4 ? Po reviews so kar vredu gume in če jih mimovrste dobi nazaj na zalogo so 42% znižane.

Če so najceneje med boljšimi jih kupi, pa DOT mora bit čim mlajši in nimaš kaj velik razmišljat. 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
pred 51 minutami je 50keda napisal:

Naš forumaš @Boss ma novo šestko v tej titanium flash barvi ;)

Ja se mi je zdelo, da sem jo nekje vido, ampak jih ni veliko pri nas. Meni je nekaj posebnega kot npr.rdeča le, da ni tako kričeča! Žal sem potem vzel kar so imeli, belo ali mašinsko sivo in to brez doplačila pa do zdaj mi ni žal. :prstgor:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano
pred 18 minutami je gregc88 napisal:

kaj je s tistm fordom blo? se je pol  prodau al nje? 

Seveda se je! Bila pa je po tej prodaji pripomba, da je lastnik Forda dvakrat vesel. Prvič ko ga kupi in na koncu če ga proda! :rolleyes:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
pred 2 urama je mario3 napisal:

No, na koncu sem se odločil za titanium flash sivo. Mislim da se avtu dobro prileže.

A ni titanium flesh graphite? To barvo sem jaz hotel vzet pa jo sploh ni bilo s to mojo opremo in mitorjem, samo g100 so bile. Super, ker teh barv Mazd ni veliko in boš malo in! :prstgor:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano (urejeno)
pred 2 urama je SpEkTr napisal:

@BiniJaz sem že kupil, kar sem kupil :)

Pomota, bilo je za @mario3 :blink:

Jaz pa, če je mala pikica sploh nikoli nisem kompliciran ne prej ne sedaj na M3, ker tako ali tako se manj vidi kot pa če popravljaš. Rjavi pa tako ne, ker je premalo poškodbe za kaj takega! Večjih pikic pa tako nimam zaradi načina vožnje. Ne ne vozim se u rikverc ampak imam večjo varnostno kadar je na cesti ful šodra! Opazil pa sem, da zaradi prednje oblike avta sploh nimam havbe nič pikaste ker je bolj položna z razliko od Alfe 156 ko sem imel pikaste pol metra se pa od daleč ni videlo nič, ker je bila srebrna. Na M3 imam par pikic na pre.odbijaču in robu nosu tako, da ni panike. :prstgor:

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano (urejeno)
pred 8 urami je Alex napisal:

Itak,da kupi rdečo.👍 Če hočeš, da bodo znanci pohvalili tvojo Mazdo in boš povsod, kakor se boš pripeljal opazen. Tudi ta nova rdeča je zelo lepa a je vseeno red soul lepša.Barva se ti ne bi smela luščiti znajo se pa pojaviti pikice od kamenčkov (kot pri vseh znamkah). To lahko sam popraviš z barvo. Glasujem za najlepšo barvo. 😉

Hoj, pozabil si pa na sosede ki ti tak lep avto zavidajo, po domače-so ti ga fauš! sramezljiv

@SpEkTrkupi Grey ali modro, če hočeš biti pa eleganten pa ne vpadljiv in imeti avto z manj izrazitimi plastičnimi blatniki, razen če so ti všeč. Je pa res, da je ta rdeča super, samo ne paše na vsako Mazdo:bravo:

Ps;to zadnje je za@mario3!

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano
pred 2 urama je Slivka napisal:

 

 

 

Še dobro, da je tako. Ima človek čas, da dodobra vse premisli, preden naredi napako in prezgodaj proda... Tako pa bo petka ostala še naprej pri nas.

Škoda, jaz sem pa že skoraj stavil ali se bo tako dolgo ali več prodajala kot od tvoje sestre FORD! 😁

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
Pred eno uro je mario3 napisal:

No, odločitev je padla, kupil bom mazdo cx 30. Nekako pa se ne morem odločiti glede barva. Favorit je rdeča, vendar sem po prebiranju tujih forumov zasledil, da se pojavljajo težave z luščenjem barve, ki naj bi bilo najbolj izrazito pri rdeči barvi. Ali so druge barve res bolj trpežne?  

Machine Grey kupi pa boš zadovoljen, jaz jo imam in je ok, vsaj zaenkrat. :prstgor:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Nakup Mazda 3
Napisano
pred 48 minutami je alko123 napisal:

Vesel bi bil kakšnega mnenja glede avtomobila v linku. Dodatne opreme nima nobene, vendar je rabljenih Mazd 3 bolj malo na tržišču. Glede na to, da je bila cena novega okoli 14k€ avto dobro drži ceno.

1048824.jpg
WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda3 Sport G100 Emotion, letnik:2018,12000 EUR :: www.Avto.net ::

 

Kaj točno te zanima,če bom vedel ti bom svetoval?

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Nakup Mazda 3
Napisano

Zakonska podlaga je, ni pa to vse. Morajo ti vgraditi vse original po specifikacijah drugače ti ne priznajo nič! Še jaz na pooblaščenem moram s sabo prinest original Mazda olje drugače ti garancija gre u maloro! Po5tih letih pa verjetno grem drugam, no bom še preračunal, če se splača glede M. Asistence, ker če jo kje doplačam vprašanje kolk se mi splača. :nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.