Skoči na vsebino
Prigode v prometu
Napisano
pred 6 urami je Boss napisal:

Pa še bi bilo treba zreducirat tele znake, ker jih je za moje pojme nekje 30-40% preveč.

 

Točno tako ampak kdo bo to odobril in naredil? Težka bo ta!:whatever:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
Pred eno uro je Boss napisal:

aha, konec lanskega leta so se mi pa smejali, ker sem bl tolk previden pri nakupu pri njih.

Smo te kar dobro tolažili,vsaj nekateri!:jupiii:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Prigode v prometu
Napisano

Alex smiri živce, jaz to doživljam vsaki dan in pride v kri pa si miren ko špricer :nevem:. @SpEkTrto ni zadrga,dva z leve en z desne pa tudi znak pred zožanjem je pomemben. Za zadrgo je poseben znak, tako, da ni vedno izmenično! Jaz pred oviro vedno spustim vsakega ne glede kdo je, ali z ene ali z druge strani. (razen žabara) 😁

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda cx3
Napisano
pred 27 minutami je Hixxy napisal:

Hej hoj,

 

oče se je isto navdušil nad CX-3ko, gleda pa 2018 letnik, dizel verzijo.

 

Najbolj me skrbi prostor na zadnjih sedežih.

 

Lahko normalno velika oseba (180cm) normalno sedi zadaj?

 

Point je da oče kdaj pelje "klapco" na izlet :)

 

No sej ta teden gremo pogledat, pa da vidimo :)

Žal ne bo šlo,če spredaj sedi 180cm potem zadaj zelo težko sedi še en 180cm! Ta avto je varianta dva odrasla in dva ali trije otroci do 10 let. Pa še prtljažnik je bolj mali. Za dva penzionista je pa superca :bravo:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
pred 4 urami je Civic napisal:

V salonu Mazde v  BTC-ju sem se lansko leto na koncu poletja dogovoril in pustil kontakt za testno vožnjo cx 30 ... do danes me še niso poklicali ?!? ...

To je to kar sem mislil povedat prej !:vskalo:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
pred 2 urama je MareCX30 napisal:

Sem včeraj napisal mail na Interclass in mi jo zrihtajo v parih dneh. Iz Mazda BTC pa še vedno ni odgovora :(

Če mene vprašaš so pravi za mučke v M.BTC.. Pojdi rajši v Interclass.:prstgor:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 30 minutami je Primzzy napisal:

Nekaj časa se že vozim z zadnjo verzijo navigacije, ki mogoča traffic info. Najprej nekaj ugotovitev, ki sem jih opazil do zdaj:

0. končno imamo to tudi v SLO

1. informacije se nalagajo preko radijskih valov oz. DAB

2. navigacija predlaga obvoze

3. na nekaterih izvozih iz avtoceste je izvoz označen kot blokirana cesta

4. prometni zastoji niso ažurni (stal sem na avtocesti zaradi del, na navigaciji pa nič)

5. nekatera opozorila pove, čeprav dogodek ni neposredno na poti (npr. na poti iz LJ v MS mi je javljal zastoj pri Šentilju)

Imam pa občutek, da je blokiranih izvozov iz AC zmeraj manj na karti. Bom videl, kako bo čez nekaj časa in ali se bo kaj spremenilo na bolje.

Dobrodošel na M.forumu....:zoom-zoom:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano
pred 11 urami je Lennzi napisal:

Živjo.

Nisem mislil nič slabega, da ne boš narobe razumel. V dveh letih kar ga prodajam sta bila dva ogleda :))) Očitno je avto totalno nezanimiv oziroma se ga ne da prodati. Na to so me sicer vsi opozarjali, preden sem se odločil za nakup znamke Mazda. Ne skrbi, če se boš odločal, bo avto še sigurno na voljo, glede na izkušnje zadnjih dve let. :)))

Lep pozdrav.

Za pravo ceno gre takoj!:nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano
pred 29 minutami je Martin Cufer napisal:

Mal boljš si preber kaj piše. 🙄
Piše:"Uvoz vozil na željo stranke". In spodaj link do njihove spletne strani. Tko da ne kar na prvo streljat gluposti 😉

Točno tako, ti si zbereš na netu avto in oni ti ga uvozijo in zrihtajo papirje, to je to. Uvoz na željo stranke. :ouje:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

Cirka dve uri z pranjem vred.Se pa izplača. Take Wax, ki sem ga sedaj dal gor naj bi trajal do pol leta. Dober je tudi za zaščito preko zime. Bomo videli, kako se bo obnesel. 

Si bil pa zelo hiter glede na opravljeno delo, ali si mogoče samo havbo spoliral? :whatever:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Sprememba cene goriv
Napisano
pred 52 minutami je NevLado napisal:

Ja, 1 mesec nazaj jo je pojačala za več kot 10krat, zdej jo bo pa očitno tok cajta zmanjševala, dokler bo pozitiva in držala na 1 eur.

Tak mamo.......

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano
pred 11 urami je gregc88 napisal:

arteona si gledu in pol kupu mazdo... 😔  ne štekam , vw stokrat lepši in zagotovo boljsi

Samo boljši! 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.