Skoči na vsebino
Platišča
Napisano

To?no tako, bolj se ne bi mogel strinjati. Men je ravno v?e? clean look, brez raznoraznih na?i?kanih meglenk, ki roko na srce dejansko sploh niso ve? "must be" zadeva na avtih, ki imajo adaptivne LED ?aromete. Pa tudi na prej?njem sem prednje meglenke uporabil mogo?e 2x letno tako, da v vseh 11 letih so gorele mogo?e 20x pa tudi takrat bi ?lo brez.

Lako re?em isto za mojo trojko, ko pri?gem meglenke je tako kot, da jih ni saj led lu?i svetijo kot, da je dan! Bi bil komot brez njih.
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano

za videz mi je res popolnoma vseeno :)

 

 

da bi pa te moje 18 feltne prodal ... ne vem ce bi kdo dal 50 eur, saj niso ravno kot nove :)

 

Do sedaj sem imel letne dvakrat goodyear eagle f1 pa so ok, samo cena je malo kruta

Zimske pa sem enkrat imel continental, sedaj imam pa dunlop in sem z dunlop precej bolj zadovoljen

 

Se pa na 18 avto res pelje kot po tracnicah in je konkretno bolj stabilen kot na 16. Ravno to me malo vlece da bi pustil 18 col, ampak bi dal Sava gor (ki po testih niso slabe)

Tako naredi pa je in bo? s tem zadovoljen,saj verjetno ne dirka? itd.
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano

za videz mi je res popolnoma vseeno :)

Tako naredi pa je.....in bo? zadovoljen, da si odlo?itev sprejel sam!

 

da bi pa te moje 18 feltne prodal ... ne vem ce bi kdo dal 50 eur, saj niso ravno kot nove :)

 

Do sedaj sem imel letne dvakrat goodyear eagle f1 pa so ok, samo cena je malo kruta

Zimske pa sem enkrat imel continental, sedaj imam pa dunlop in sem z dunlop precej bolj zadovoljen

 

Se pa na 18 avto res pelje kot po tracnicah in je konkretno bolj stabilen kot na 16. Ravno to me malo vlece da bi pustil 18 col, ampak bi dal Sava gor (ki po testih niso slabe)

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

i - ELOOP
Napisano

A malo se mi svita.

Kolk vidim, sta polni samo dve crtici.

Kolk razumem ka?e kolk je ?e akumulator brezhiben?

lp Tine

Ne vem kje vidi? kake ?rtice,na displeju ima? naslikan akomulator,motor in klima gumb. Vsak simbol se obarva v rahlo modro barvo,?e se ne potem niso izpolnjeni pogoji za i-stop. Kot je napisal Alex bo verjetno dr?alo,saj ima Mazdo v malem prstu!
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX 5 vs Mazda 6 - kateri je varnejši
Napisano

CX-3 je platforma Mazde 2

CX-30 je Mazda 3

CX-5 pa Mazda 6

 

CX-4 je tudi na platformi Mazde 3

CX-8 je sedemsede?na CX-5, ki se prodaja le v aziji na isti platformi kot Mazda 6

CX-9 je v prvi generaciji res imela Mazdino platformo, ki jo je razvila tudi za Forda, ki pa ji je vrnil z V6 motorji. V zadnji generaciji pa mislim, da je to ista platforma kot jo ima Mazda 6.

Kot je BOSS napisal je res in ni? druga?e(glede velikosti)! Cenovno je pa tudi malo druga?e.
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano

To sem izprobal v vasici, kjer imajo tak poligon?ek, zasne?eni, spodaj je pa ledena ploskev.To ob?uti?, ko vozi? hitreje v ovinek na tej podlagi in te kar

"pelje" lepo skozi.Ob?utek ima?, kot da te korigira cel ?as in ne pusti prvih koles, da bi ?la ravno. Eden je probal podobno z audijem,ni bil 4x4, pa ga je kar hitro obrbilo.Zabimalo ga je, ali je moj avto 4x4,ker gre tako suvereno v ovinek. Po moje je bil to ta g- vektoring.

Razumem,to sem videl ?e na videu. Kaj pa mokra cesta itd? Jaz na svoji ?e nisem ravno tako o?itno ob?util,razen to da gre kot po tra?nicah,podobno vo?nji z Alfo 156...... Bom enkrat poskusil na mokri cesti!
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX 5 vs Mazda 6 - kateri je varnejši
Napisano

?e se malo vrnemo - ali je SUV vendarle varnej?i?

Je pribli?no kot je napisal Nejc,je pa tudi res,?e ?e primerja? ta dva avta s 5imi zvezdami kateri je bolj varen ti lahko re?em da dosti komplicira? in se nih?e nebi vozil pred 10 leti ko so imeli avti 3,4 in kao 5 zvezdic ki bi po dana?njih merilih bile 3 ali 4. Tako je najbolje da kupi? bolj v?e?nega in prakti?nega in sploh bolj?ega za TEBE! Za varnost pa poskrbi sam v prometu ,ker druga?e ne bo? "dolgo"in pusti te zvezdice. Sre?no.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX 5 vs Mazda 6 - kateri je varnejši
Napisano

AWD je na voljo tudi v sestici... Glede prednjih senzorjev... Si imel serisjko senzorje ali nadknadno vgrajene... Ker ce me spomin ne vara, se je to pri moji prejsnji sestici (letnik 2013) samodejno aktiviralo... in mislim, da tudi ze pri predprejsnji (letnik 2008)... So bili pa serijsko vgrajeni senzorji...

 

Jih je sedaj ze toliko na cesti, da se folk ne obraca vec... Ko sem jo jaz imel, je bila pa res dokaj redka... ;) a da bi se obracali za njo? Kaj pa vem... nisem tega opzail... mogoce me pa niti ni zanimalo  :rolleyes: ...

 

Mora pa bit Rde?a......
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda 3 (2014)
Napisano

Je to olje primerno za mazdo 3 2.0 G120?

Castro magnatec 5w40-c3? Je neka nova varianta...je za dizel in benzina isto olje

Jaz bi ?e vedno upo?teval Mazdo in bi dal original Mazda olje SAE 5-30. A3,A5 oznako bi pa upo?teval ?e bi kupil kako drugo znamko. Na mimo vrste je oirg. Mada olje.za lit.7evr.kar je ugodno. So pa seveda ?e dra?je znamke ni pa nujno da veliko bolj?e. Druga?e pa ima? v priro?niku za Mazdo vse podatke.
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Nova sestica ima vgrajen "radar jammer" :)
Napisano

Nisu ni mene. Bojim se da je tehnika napredovala i da ne bo vi?e jammer-a. Ako je suditi po snimkama. Stara trojka "?prica" na sve strane.

Malo mjere brzinu s laserima. Ima puno novih kamera s detekcijom brzine. Ne bo pomogel nikakav jammer. Se pazite kad grete na morje.

Ne razumem u ?emu je problem?
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano

Zarnice se ponavadi vedno menja v parih. Zarnica ima zivljensko dobo xy ur in ker obe zarnice gorita vedno istocasno je velika vrjetnost, da bo se druga hitro crknila. Ni pa nujno.

Se razume da je tako,ampak imam izku?nje da ponavadi po kakih 5-10k kilometrih,tu je pa bilo v isti sekundi! Sedaj imam pa takoLED.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano

To je problem ?e preve? bremza?: Ne diski pa? pa varovalka za ?toplu?i se pregreje in potem crkne :lol: . 

 

Pri moji najdra?ji avtu sta isto?asno crknili obe ?arnici za zavorne lu?i. Nisem ?el gledat varovalk samo ?arnice sem menjal. Podobno se je zgodilo pri moji mazdi da sta to?no isto?asno crknili obe ?arnici H1 v glavnih ?arometih.

Zanimivo,si me spomnil na primer ko sem menjal na M3 pred 10 leti prednjo ?arnico in ko sem jo menjal in poizkusiv ?e vredu sveti je crknila ?e na drugi srtrani. No takrat sem mislil,no kaka slu?ajnost in sre?a,da bom ?e menjal drugo ko imam ravno umazane roke. Sedaj pa ?itam,da je to mogo?e tudi danes pri Mazdi,sva?ta!
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.