Skoči na vsebino
Sprememba cene goriv
Napisano

Mogo?e je to,lahko so pa za padec cen goriva krivi Kitajci saj tam skoraj vse stoji in je nafte trenutno ohoho preve? na trgu,tako da je tudi nekaj pozitivnega....

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Prigode v prometu
Napisano

Problem je, ker vozijo na pamet in ne berejo prometnih znakov...

Pa z laptopom se ukvarjajo...

To?no tako,pa ?e kaj druga delajo. Pametno bi bilo da bi poslali zraven vabil na volitve ?e zraven zgibanke o pravilih vo?nje v kro?i??ih in novitete v c.prometu!
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Elektromobilnost
Napisano

Dajmo poizkusit predvidet za neko dalj?e obdobje kaj bomo vozili v prihodnje. Recimo ?ez 30 - 40 let. Prepri?an sem da se bom takrat vozil na elektri?ni pogon. Pa joystick bo namesto volana.

Za vas ne vem,jaz bom pa kje v starostnem domu ali pa kar doma ?e bom ?e na tem svetu.....

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano

Ko sem poleti imel na moji"stari" trojki 1 servis sem testiral novo M3g122 in ?e nebi na grafiki videl kdaj izklopita dva valja sploh nebi opazil,tako se malo ?uti! Re?i? tako,da se vozi? v 4 prestavi pod ve?jimi obrati,druga ti ne preostane. Pojdi na test s trojko pa bo? videl razliko,mogo?e ima druga?ne bla?ilce na motorju.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano

Jao, a ni isto, ?e pije 6 al pa 7? Dej nehte za take bedarije tro?it energiji pa pejte raj na luft vn mal

Super luft je, ker je veter I je razpihal one saje!
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

NOVA MAZDA 3 (2019)
Napisano

Ja no, se kr pozna, da je napredek. Vo?nja se mi je zdela za odtenek bol udobna. Izklop valjev se rahlo ?uti ampak me ni ni? motilo. Dobro se mi zdi, da se pri brisalcih, ko so na auto vklju?i lu?ka, da to jasno ve?, ker pri moji nisi vedno siguren. Pa da vitrex ?prica direkto iz brisalcev je tudi zanimivo( ne vem pa, ?e je bolje). Zavore je treba pa kr zelo mo?no pritisnit, da primejo. Res da je imel avto slaba dva jurja prevo?enih ampak pri moji so ?e na za?etku bolje. Kyles je bolj?i. Samo roko da? na kljuko in se odpre ni potrebe po pritisku gumba na sami kljuki. Mogo?e je malo bolj?a vzratna kamera. Odklep pokrova za dolivanje goriva je mogo?e tudi bolj enostaven ( odvisno od posameznika) ga samo pritisne? in se odpre pri moji je gumb v avtu. Je pa ?e bolj nepregledna kot moja( zadnje ?ipe skoraj ni). Toliko zaenkrat iz moje strani.

Dober opis ampak ni? o vo?nji in pospe?kih, porabi itd.....
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

NOVA MAZDA 3 (2019)
Napisano

Danes mam pa tud js testno vo?njo z novo trojko, ker bo moja na servisu ( 2.servis). Me zanima kako se obnese.

Pa opi?i malo ob?utke,da primerjamo kaj dobi? sedaj za jurja dra?je od lani!

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

NOVA MAZDA 3 (2019)
Napisano

Tudi jaz bi na moji G122 raje onemogo?il izklop cilindrov, in i-stop permanentno. Druga?e zelo zadovoljen, cca 3.000km, poraba 6,1.

 

Me pa zanima kako bo i-stop poleti ko bo klima laufala na polno. ?e zdaj se mi avto v?asih sam od sebe v?ge, ne da bi kaj naredil (stisnil sklopko recimo).

To je normalno saj meri porabo energije v aku.in zato pri veliko porabniki ne ugasne ali pa hitro pri?ge nazaj, tudi hladnega nikoli ne ugasne kar je tako razumljivo.
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

NOVA MAZDA 3 (2019)
Napisano

Jaz mam z mojo trojko G122 trenutno prevo?enih 4200 km in skupno povpre?je 6,2L/100km, pa nisem ravno ovira na cesti :D

Tebi je lahko imeti tako porabo, ko ti delata pa samo 2cv,hahaha.
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Testi ostalih avtomobilov
Napisano

No pa da ne bo sam ?koda na udaru :P V soboto smo se fural z mer?om CLA AT in sorry za 56k ? je pa prava ?ala. Najbolj sm pri?akval kolk bo to bolj izoliran pa udobno v vo?nji, pol so me pa zici v rebre ti??al, komfort na AC pa ni? ve?ji kot pri moji M6, piha tu piha tam, motor se dere k ga prtisne?.

Kar pa nism pri?akoval je pa:

* da je njihov Hi Mercedes prava ?ala. Ni? se nismo mogl z njim zmenit. To?no dolo?ene ukaze pozna in tam se zadeva kon?a

* oblika infotainmenta in ?tevcev mi tak al tak niso v?e?, sm mislu, da majo vsaj en velik monitor, sta pa dva notri lo?eno, no fun

* gadgeti/widgeti polno "cukr?kov" k ji sproba? na testu, med vsakdanjo uporabo je pa ve? kot odve?, aja pa ta model ko smo ga mel je biu brez DAB radia, yay :D

* upravlanje infotainmenta ... omg, zakaj v to tla?jo touch pad, al je preob?utljiv al pa ne prime pa ?e probleme sm meu razbrat kje na infotainmentu je "kurzor" in nism vedu ka klikam

* motor je biu 2.0d, ok 150 dizelskih konjev, od kterih sm vseen pri?akoval ve?, aja pa niti neupam vpra?at kolk bi bla cena za mal bolj resne motorje

* ?rn strop notranjosti, je fajn, ?e ho?e? sred belega dneva spat, drga? je pa pretemn. Hkrati majo zlo velik ?rne plastike v sijaju, bljak.

 

Na kratko je to za vsaj 20k dra?ji ?pas kot na?e M6 pa ni? ve? ne dobi?, juhu :) Aja ... dobi? ?isto zadnjo kamero, to je pa res, ker je skrita v logotipu :P

Kaj pa ni?an na prednji havbi ma? ?e pa teganima potem pa je res......
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.