Skoči na vsebino
A COSMOS podjetje
Napisano

Iz neke BMW zgodbe ste naredili cirkus brez potrebe,kot pravi Slivka ne komplicirajte stvari.?e ne pride do izdobave na rok, potrm pa pritisni oziroma zagrozi iz vseh strani,od novinarjev,in?pekcijo,dav?no pa do to?be in to konkretno brez zajebancije in ?e kakemu odgovornemu tam povej,da tudi on nebo mirno spal itd.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano

Sej ne re?em, da so mazdini dizli zakon. Kaj pa potrgane oz. raztegnjene verige na bmw jih?

Zato pa zdaj montirajo v BMW 1.5 PSA motorje ker so 1A!
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano

No, ti si veliko v avtu. Predvidevam, da ta avto ni mazda...

Vem, kako je, ?e si 7-9 ur v avtu...sam sem bil 100 do 130 ur na teden v avtu...

Ni Mazda ampak citron?ek-slu?beni.
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano

?e bi jaz delal kil.samo po AC. Bi jih imel na leto ohoho,saj vozim 7-9 ur na dan,tako da ta sklopka dr?i pri meni vedno samo ob?utek in......je potrebno. Pri nas je isto ,za star avto 4.leta-400k dobimo drobi?,oni pa vedno zbijejo na POU kil.pa zaslu?ijo 2-3 jurje,zato STAREGA NIKOLI,danes so vsi nateguni razen od koga ki ga poznam osebno toda tisti nima to kar bi jaz imel. Je pa res,da ?e kupi? na? avto se kamot ?e vzi? 2-3 leta,?e dela? 30k na leto in to za mali denar,ker avti so redno vzdr?evani. Smo pred leti imeli primer,ko je en sosed kupil od nas Vectro 5let staro in 400k kil.in se je ?e vozil 200k in jo imel 5 let,bi jo ?e mel pa jo je rja po?rla,saj veste bolezni Opela pri blatnikih itd. Takav ti je ?ivot bi reko ?.G.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

HUD-display
Napisano

Zelo va?no je ja, da je pogled na cesto...

Kaj pa iskanje pravega kvadratnega centimetra za pritisk na "novih oh in sploh" armaturnih plo??ah?

Aja...na ?tevec ni casa gledat...si treba za ostale nastavitve ?as vzet...

Kje so stari dobri avti, ki so imeli samo pomembne stvari v armaturki...

Saj ga ?e imam! Cagr za tank, temperaturo, hitrost in obratomer...vse, kar je ve?, je brez veze! Kaj ?e rabi? ve? za tistih par minut, ki jih pre?ivite v avtu?

Ha ha ha moja Mazda ?e temperature motorja nima,tako da nima ni? preve?,sam da ma HUD zaslon?ek ker je res prakti?en,na ?tevcih moram skoraj iskati hitrost ker ima ?tevil?no kar me malo moti,canger je le canger!
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano

Vem da nisem na pravi temi pa tudi ne s pravim avto, ampak vendarle obve??am kolega da nobena lu?ka na citron?ku ne gori ve? ker smo menjali ole, pa nekaj slikic za lu?te od porabi pri okoli 800kiometrih. Mazda bi lahko vgrajevala te motor?ke 00 problemov, BMW ga ?e pa tudi Fiat ga bo kmalu saj so ?li Pod PSA-Opel. Dovolj bo pa bok.

post-10126-0-26969600-1573152771_thumb.jpg

post-10126-0-57581900-1573152789_thumb.jpg

post-10126-0-83375700-1573152801_thumb.jpg

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano

Saj razumem hec,za slu?benega se ne sekiram,druga?e pa zato ker sem dal kontakt ko sem slikal,za seservis pa zaradi menjave ola ki bo te dni tako da brez skrbi,kmalu pride baje na firmo ?e en citron?ek ali peugeotek. Raje bi videl Mazdo ampak kaj ?e?-cena in sigurnost je na 1 mestu,?al je ?ele potem izgled in ob?utki za volanom! Jebi ga....

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano

Sigurno so bili tudi mestni kilometri zraven,saj ko pogleda? starost in kilometre ni to 100k na leto ampak ?e 50k ne to pa niso glih same dolge vo?je. Primer;jaz imam 400k pa ?e prva sklopka,dela normalo in ne ka?e da bi ?e ?la k vragu. Sodelavec enak avto,leto starej?i,iste relacije in je menjal sklopko pri 180k. Sklopka postala tda in pok pa je ?la k vagu! Ko je imel 370k pa se je za?elo isto in smo avto prodali,druga?e pa vse lavfalo do teh km u nulo! Tako da mislim da je verjetno med sklopkami kaka razlika,?e pa je med vozniki pa bom videl ?ez dobro leto dni saj ima sedaj enak avto pa pribli?no 70k kilometrov,to je to. Jaz sem v ?ivljenju menjal sklopko samo enkrat in to ko je mel avto 550k saj smo kupili 2leti star avto ki naj bi imel 60k pa smo potem ugotovili da je bil zbit za 100k!(Opel Vectra-Isuzu disel motor)

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

HUD-display
Napisano

Meni je vredu in ga uporabljam saj je bolj prakti?no gledat na njega kot na ?tevec med volanom,lahko pa bi bil tudi brez njega kot pred tem avtom. Preizkusi ga!

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano

Torej za bilo katere se odlocim ne bom zgresil.

Hvala za info

Poglej teste za oboje pa se odlo?i. Sava sem ?e vozil pa so ok,za Nexen pa mislim da so dobro ocenjene na testu letos.
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvale servisov - serviserjev
Napisano

Potem pri nas Celju ne pride upo?teva, sem pa ?e na forumu bral pohvale za Interclas Lj. Za BTC pa ?isto razli?no, kar se salona ti?e nebi ve? komentiral se naj malo zamislijo, servi pa ne vem kak je.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano

Veliko je odvisno kako je cesti??e,te dni je cesta kot drsali??e. Imam leto?nje conti.in mi drsi nenormalno kot bi imel avto 500konjev pa jih ?av nima. Imate veliko mnenj na netu pa si poglejte,ampak guma stara pet let pa dosti profila je vsekakor ?e vredu ?e je normalno vo?ena in skladi??ena.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Prigode v prometu
Napisano

Umirite ?ivce,zavedati se morate da je danes zunaj generacija ki jim je bilo vse postlano in nimajo nikakr?ne morale do drugih in ne pri?akujte da se vam bo kdo opravi?il od teh,?e mu pa poka?e? zvit prst pa vas bo to?il! Lahko da se bo na?el kdo tu notri,ampak mi je zelo ?al,tako to danes je. Jaz pa ?e vedno po starem,odgovorno,pazljivo,?e pa vseeno gre kaj narobe se pa opravi?im samo da ni komu kaj.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano

Kdaj vi stare gume zamenjate z novimi, ko se obrabijo ali ko so kao stare?

 

Avto moje najdra?je ima trenutno zimske gume conti TS 850 - skoraj 6mm profila, so pa vo?ene ?e 6 sezon. A bi bilo to ?e za zamenjat glede na leta ali glede na profil vozit ?e eno zimo. Tako "na otip" ne delujejo pretrde.

?e naredi ve? kot 15k jih bo tako ali tako zlizala do konca tako da kupi? drugo leto nove. Je pa veliko odvisno kje se vozi,za kake hribe bi pa kupil nove ker imajo premalo profila za varnost na snegu. Za po ravnem pa brez skrbi,zavirala bo bolje kot vsaka letna!
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.