Skoči na vsebino
Gume
Napisano

Hahahahahaha :D :D

In katere so po tvojem mnenju najboljse?

Pojdi na netu na stran Liderpneumatic pa bo? mel kaj izbrati,pa pogleda?malo lanske in predlanske teste in ocene in jih ?e ima?! Une gladke bo? pa spomladi dal gor,za obalo bodo super....
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano

To je bolj ko ne nepomembno,va?no da je to?en in da ti poka?e kdaj je treba pumpat ko pade pod nastavljeno.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano

Ne vem pa zakaj je bolj?e da so TPMS kot pa preko ABS-a,sploh ?e ne ka?e koliko ima posamezna guma tlaka. Jaz sicer imam preko ABS-a in mi dela super.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano

Saj je tudi Mazda imela tako... Pri moji prejsnii sestici je bilo tamo... pri hcerini trojki 2018 je tudi tako... Pri moji sedanji CX-5 pa se spet vrnili TPMS... ker naj bi kao EU uredba bila taka, da mora biti tak sistem s senzorji in tak, ki meri preko ABS senzorjev, ni OK ...

 

Zakaj ni OK?
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Poraba!
Napisano

Zagorjev primer je realen glede vo?nje in porabe,od 50keda pa reanost ki te ve?inoma ?aka na cesti vsak dan in s temu primerna mala poraba!

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano

Res pri stabilnosti so pa pogoele,?av! Od leta13 pri M3 niso prav ni? izbolj?ali. Ponovno bom napisal,da sem presene?en nad P308 ki se je pa odli?no odrezal pri tem testu pa ?e bolj udoben je ?eprav ima ?e tudi kar nekaj let,saj prihaja novi na tr?i??e drugo leto. Me prav zanima kako se bo odrezal.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano

Tu smo vsi dobre volje oni ki jih pa to doleti pa popiz...... Te preprodaje bi morali bolj sankcijonirat,pri nekaterih sosedih so ?e uredili stvari.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano

Ni tako hudo kot pi?e?.

Jaz ?e nikoli v ?ivljenju nisem imel novega avtomobila, pa problemom z avtom tudi ne

 

Nissan Sunny 1.6 slx letnik 87  kupil pri 85kkm, prodal pri 200kkm - ni? te?av

Honda Accord 2.0  letnik 91  kupil pri 75kkm, prodal pri  175kkm - menjava obvolanske klju?avnice

Honda CRV  2.0  letnik 02    kupil pri  15kkm  prodal pri  115kkm - ni? te?av

Honda CRV  2.2  letnik 09   kupil pri 65kkm   prodal pri  112 kkm - ni? te?av

Mazda CX-5  2.0  letnik 12  kupil pri  69kkm     ni? te?av ( mo?no trkam na les)

 

Vse avtomobile sem kupil pri lastniku na njegovem domu

 

LP

Glej to sploh niso bili neki kilometri,verjetno pa nebi kupil pri toliko ko si ti prodal,to je ?isto druga stvar,pa da ?e niso realni. To je danes realnost pri ?u?marjih. Jaz enega ne poznam da nebi vozo nazaj in ?ravfal po 14 dneh ali pa ma mir s tem ima pa problem ?ez 3 leta z rjo! To je resnica ker imam kolega ki to po?ne in dobro vem kaj pi?em,?alostna resnica pa je ta da se lastnik sramuje povedat kake probleme ma in kolona gre dalje, oni pa si manejo roke. Je pa vse te?je zato je kolega nehal ker nima srca tako goljufat ljudi.

.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Testi ostalih avtomobilov
Napisano

To je v moje

?e zdaj mi ni jasno, kako sem lahko nekaj ?asa vozil peugeot 306, benzinar, z 75 poniji pod havbo.Resda zelo kratek ?as a vseeno. Spomnim se, da smo ?li neko? na dopust z njo. Kolega je imel takrat neko opel vectro dizel, mislim da je bila 100 konjska. Vedno, ko je pri?el kak klanec na avtocesti, mi je pobegnil naprej, da me je moral ?akati. Takrat sem si rekel, da v bodo?e ho?em imet vedno avto, ki v vse avtocestne klance gre z lahkoto v 6 brzini in to polno nalo?en. To je nuja. In to je seveda mo?an dizel z velikim navorom.:)

To je v mojem primeru 2x na leto in res nima smisla da dam zaradi tega 2-3k ve? za avto,je pa res da v slu?bi nebi glih ?lo. Res je da so razli?ne potrebe in vozniki ampak za neko normalno vo?njo in uporabo je 100konjev na tono dovolj sploh ?e je disel.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano

Pa nisem samo za mazde mislil, ampak tudi za ostale avte...no, predvsem za ostale avte, ki se "ne" kvarijo...

Vem da nisi mislil tako,ker tako poznate tiste fore kako pri Tojoti kva?kajo in ?trikajo mehaniki ,ker nimajo kaj ?ra?ravfat.Pa ?e tisto kako izgleda sevis pri Mazdi ko odpre havbo mehanik in obri?e emblem MAZDA in to je to. Za ostale pa ne vem kako to gre,glede na vrste......?

PS,danes videl na cesti cx30 ma?insko sive barve in zgleda res super vrhunsko kot kak?en Jaguar. Bom malo razmislil......

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Službeni avto srednjega razreda
Napisano

Vozim M6 revolution 2017 150D, in sem ?e prav malo razvajen, tako da ne pri?akujem vsega tega v novem avtu. Bo mi pa zelo ?al, ker verjetno ne bo ogrevanja volana in sede?ev, predvsem pa vrtljivega gumba za infotainment... ?lovek se pa? razvadi, tudi na nepotrebno navlako, kaj ?ele na res uporabne zadeve.

 

Sicer pa hvala vsem na nasvetih, Octavia je res zelo OK avto, verjetno tudi P308 (francozov nekako vsa ta leta ?e po defaultu nisem nikoli jemal v obzir, verjetno neupravi?eno).

Jaz sem po malo gledal "vozni?kega" forda - focusa karavana (bil zadovoljen lastnik mondea Tdci130 pred 10+ leti), ampak so focusi ratali hudo dragi...

Sporo?i kaj ko boste kupli, me prav zanima kaka bo izbira.
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Službeni avto srednjega razreda
Napisano

Veliko Oktavij slu?benih vidim na cesti, ampak moja izbira ta ?as bi bil Peugeot 308 ker je v akciji disel 1.5 ali 1.6 za dobro ceno-poglej cenik! Nekje za 18k dobi? zelo veliko opreme, ima v tem razredu najve?ji kuferan razen Oktavij ki ?e rine malo vi?e. Poraba tega motorja je 4.5 do 5.0 lit.preizku?eno! Trenutno imam 396000 km in dela u nulo, nobenih drugih stro?kov razen redni servisi in potr.materjal. Je pa res da prihaja nov model, zato bi se dalo tudi ?e kaj izpogajat! Druga?e pa poglej na you tube(km77) in bo? presene?en kako dobro le?i na cesti! Pa ?e kak drug test iz biv?e yuge, jih je kar nekaj. Za slu?benega bi bila to moja izbira ker delam veliko kil.in slu?i dobro brez velikih stro?kov. Odlo?itev je te?ka za tiste ki bi imeli avo za slu?bo in doma, ni lep pa tudi grd ni.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

NOVA MAZDA 3 (2019)
Napisano

Re?itev je da kupi? nov model po petih letih prodaje,do takrat porihtajo skoraj vse gre?ke ki so se pojavile po rojstvu novega modela. Pa mogo?e kako leto pred koncem proizvodnje modela da so ?e prisotni tu ,ne pa ?e pri novem modelu in se ?e selijo iz fabrike!

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.