Skoči na vsebino
Gume
Napisano

Ja so za 17ko kar drage gume, malenkost cenej?e, kot za 18".

Kaj pa pravite za plati??a? Morajo biti nujno original Mazdina, ali so dobra tudi katera druga (Dezent, Momo, Rial)?

Namre? v Savinjski je kar dosti lukenj in vo?nje po makadamu in se lahko mehka felna kaj hitro zvije :/

Glej ?e sem te prav razumel nebi mel predrago varianto pa da je vse OK. Jaz bi vzel(?e dela? dost kilo) Momo 16col. Preverjeno dobre felne,vozil na cruzu(1450kg in na insignii 1500kg)-cena okrog 70? kom. Pa gume okoli 50-70?odvisno katere in te pride isto kot samo gume 18col.Sevedamora biti vse ustrezne dimenzije!
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

NOVA MAZDA 3 (2019)
Napisano

Uf res ji vsi laskajo samo ?e prodaja jim ste?e pa bo. Najprej jih pa morajo dosti dobavit da bomo kupci imeli kaj izbirat,ne pa da ?aka? par mesecev! Zastopnik potrudi se malo....

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

NOVA MAZDA 3 (2019)
Napisano

Sem se malo narobe izrazil. Je bilo testno vozilo a ga je sodelavec dobil kot nadomestno, ker se pozna z ?efom.

 

Mimogrede, za redni servis za seed-a je pla?al 230?.Pa pravijo, da je servis mazde drag.

Ho?e bit premium kot Mazda, potem je tudi cena taka.
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

NOVA MAZDA 3 (2019)
Napisano

Jaz bi raje imel Mazdo, ne vem ?koda mi je ?e vedno tak ?e?ka :), pa vsak drugi jo vozi. Pa ene par dni nazaj se je ravno pred menoj ena parkirala (SCALA) in mi zvoki, ki jih je spu??ala niso bili preve? v?e? :). Ko je zapeljal naprej in zabremzal ter nazaj in zabremzal je grdo za?kripalo, kot ena stara ?e?ka kripa :)...pa niso bile zavore, ne vem mogo?e je ?e avto bil preve? nov pa se ni ?e vse ule?alo kot se mora, za novi avto vsekakor nespreemljivo, vsaj zame. Pa tudi raje imam ta atmosferski motor v Mazdi kot pa TSIja v ?kodi, mislim da na dolgi rok ni primerjave :), pa kaj potem ?e malo slab?e pospe?uje, pa? ne pospe?uje? iz nizkih obratov mampak iz 3.500+ ali pa ga ?ipira? pa je bomba.

Popolnoma isto mislim, ko smo pa glih pri ?ipingu a je ?e kdo to naredil pa da malo napi?e. Pa ne iz druge roke, svoje izku?nje.
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Prigode v prometu
Napisano

Pa smo tam, sedaj je problem snemanje ne budala?tine neumnih voznikov. Spet smo tam, samo pravice ni? dov?nosti ali obveznosti, taki smo...luda ku?a!

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Testi ostalih avtomobilov
Napisano

?e ve?ja razlika pa je z obema brez turba,ampak to ni ve? mogo?e ker ni navadnega dizla! 20 let nataj sem vozil OPEL vectre 1.7 D turbo 90 km druga brez 60km,razlika pa ogromna ker ma avto 1450kg. Pa je vseeno nekako ?lo.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano

Vozim k njim na servis in nimam pripomb .... prodajni del pa je res druga zgodba; dobi? ob?utek, da jim je figo mar koliko prodajo; me je napisal za testno vo?njo cx30 pred slabim mesecem pa do danes ni tel.klica. Ne vem no ampak malo ?udno se obna?ajo ....

Saj za salon pi?em,da ima? take prodajalce slab?e ne more biti. Tam se avti sami prodajajo zato pa se tako obna?ajo,strank pa je kolikor ho?e?.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano

Sem ?ital to temo pa sem mel malo ?asa v Lj.in sem ?el preverit v BTC SALON, da iz prve vidim kako in kaj je s TO CX30 pa sem bil najprej razo?aran nad elegantnimi gospodi trgovci ki sedijo trije v salonu in niti ne mrdnejo ko vstopi?, brez pozdrava, pred letom dni same pohvale! Drugo pa da ne premorejo enga avta v salonu je ?ista sramota. Edini je bil na terenu, gdaj pride pa ne vejo, brezveze in sem od?el. Bom moral extra k Selmarju da vidim kaj premorejo, tam ponavadi nisem razo?aran.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano

Cx30 je konkurenca t-rocu vsaj tako navajajo novinarji z podatki. T-cross je bolj cx3 konkurenca ampak je vseeno ve?ji.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano

Cx3 ne bo manj?a kot je,saj je ?e tako ali tako zelo mala! Ko sem kupoval mojo trojko sem jo v salonu bolj natan?no pogledal in je res samo za 2. Pri mojih 180 se ne more? vsesti zadaj razen ?e spredaj vozi pal?ek!

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.