Skoči na vsebino
Mazda CX-30
Napisano (urejeno)

To pa ni 458.

 

Drugače pa obe luči pašeta na oba modela. Pri Ferrariju je to že od nekdaj zaščitni znak, pri Mazdi pa hvala bogu, da niso generične kot na vseh ostalih SUVih drugih znamk.

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano
pred 50 minutami je Alex napisal:

Evola. Sem napisal en malo bolj oster dopis na MMS. 

Pa da vidimo, če bodo kaj odgovorili. 

Če imajo kohones. 

 

Odgovorili ti bodo, da oni s tem nimajo nič. Kar je res. Delnoma.

Za dobrobit znamke, bi se lahko malo potegnili in pritisnili na novega lastnika.

Spomnem se, ko smo šli MMS prosit za testno NDjko, kako so vsakega posebaj vprašali ''hodite na uradne servise in zakaj ne?'' :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano (urejeno)
pred 52 minutami je Alex napisal:

Itak, da bom. Resnično. Zagrozim jim lahko, da bo vse skupaj ta pristalo v kakem časopisu. Poznanstev med znanimi novinarji mi ne manjka. 

 

Zih bo na Nova 24TV :D

 

Drugače precej bedno ja!

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
pred 41 minutami je Scr3am napisal:

Pismo enga odkrivanja tople vode. V realnosti se pa 3/4 cajta furate po avtocesti s tempomatom. Nekih hudih zim oz. obilnega snega zadnja leta sploh vec ni. Za moje pojme bi te razne študije prav prisle na tem forumu samo Slivki :). Sam osebno ze vrsto let uporabljam znamko Nexen (tako letne, kot zimske) in je zame win win. Partnerka ima continental in ne opazim nobene razlike med nexen in continental. Razn v ceni. No zej me pa lahko shejtate

:). Letos pridejo na vrsto nove letne gume in prav tako bojo nexen. Stare nexen so pa dot 2016.

Drgac so pa nexen korejske gume razn serija N800 je bila narejena na kitajskem. Popravite me, ce se motim.

 

Sej je res. Večina ljudi se vozi z neko normalno vožnjo in tam bajnih razlik ne opaziš.

Jaz kompliciram, ker pri hitri vožnji z Miato čez ovinke se vse pozna :D Ma mislim, da tudi s temi Nexenkami nisem imel nekih slabih izkušenj.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano (urejeno)

Če kupujete na Liderju, upam da spremljate kej tole:

 

WWW.LIDERPNEVMATIK.SI

Kupite pnevmatike ceneje s promocijskimi kodami LiderPnevmatik · Brezplačna in hitra dostava · Izkoristite najnižjo ceno na spletu.

 

Sam majo omejitve :D

 

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
pred 18 minutami je TiEn napisal:

Nevem pol sm še 1x pogledu mogoče se jih res ne splača,... kaj pol nexen gang ?

 

Sej ma ta nexen rob za zaščito ne ?

 

Ne. Falkence majo :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano

Že test sam po sebi je neuporaben. Preveč različnih dejavnikov, poleg teh naštetih seveda.

Koliko je pa test objektiven, pa tudi ne bi komentiral.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Sprememba cene goriv
Napisano
pred 51 minutami je Alex napisal:

Evo. O tem sem govoril. Holobu zmanjkuje denarčkov, pa ga mora pobrati od vas,ki ste ga volili. 😉

To je šele začetek skubljenja naroda. 😊

https://demokracija.si/fokus/konkretnega-znizanja-cen-pogonskih-goriv-ne-boste-obcutili-vlada-je-to-preprecila-z-zvisanjem-trosarin/

 

 

Ej, lahko pa svobodno prehajamo čez občine 🙌

Kje pa je Twittler zadnje čase?

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Elektromobilnost
Napisano
pred 1 minuto je MazdaBoy napisal:

Je že šel v 3p... 😄 Nč, l.2034 kupit še enga bencinarja al dizla, pa ga furat do smrt 🙂  Kaj, a na letala in križarke so pa kr pozabli, ti pa nič ne onesnažujejo.

 

Če boš lahko karkoli kupil leta 2034, ker mislim, da bodo vsi tole strategijo ubrali :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Sprememba cene goriv
Napisano
pred 1 uro je Z M A J napisal:

Zakaj si vedno tako negativen in že vnaprej vzameš slabšo varianto? :(

 

Ne gre se na zalogo sekirati, bomo videli.

 

P.S. Holob meni ni preveč simpatičen in ga niti zdajle ne bi volil, če bi bile volitve.

 

Desničarji so itak zmer najbolj depresivna sorta v državi.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Prigode v prometu
Napisano
Pred eno uro je Alex napisal:

. Enako pri  kreditih v švicarjih. To bi morali takoj v začetku, ko so se začeli javljati tej "oškodovanci", zatreti v kali. Kakšni reveži neki. Zakaj sem lahko jaz vzel kredit za stanovanje normalno v evrih z fiksno obrestno mero? Pa se še dobro spomnim, da mi je uslužbenka na takratni Koprski banki odsvetovala kredit v Švicarjih. In tako je bilo verjetno povsod. Ampak ne, nekateri so bolj pametni (FB doktorji za vse), ki naredijo vedno zanalašč vse kontra in na koncu so vsi drugi krivi razen njih. 

 

Meni so moji starši fenomen. Vzeli kredit v frankih in fotr zdej "pizdi" čez te "oškodovance" češ kaj se pritožujejo, sej smo vsi vedli v kaj se spuščamo 😀

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.