Skoči na vsebino
Ideje za registrsko tablico
Napisano

Hojla, se peljem ?ez Velenje pa slu?ajno sre?am Mazda?a z CX5 ki je mel avto spedenan KR U NULO pa ?e napisan je to imel! Je kdo s foruma, ker mi je tablica zelo znana, nekje sem jo ?e videl?Ha ha ha!

post-10126-0-36726300-1570177294_thumb.jpg

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Testi ostalih avtomobilov
Napisano

Mislim da je nih?e nebi niti pogledal za tako ceno. Tisti ki je resen tako ali tako preveri vso konkurenco. Jaz npr.imam dolo?en fond in v tistem rangu i??em in ?e je nek avto dosti vi?je ga niti ne gledam in tisti popust gre u maloro pa tudi avto se ne proda.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

NOVA MAZDA 3 (2019)
Napisano

?e bi bencinar imel porabo 2lit.manj?o od dizla bi se zdajle pogovarjali kako je dizel slab?i, ker bi ve?ina imela bencinaja! Imam bencinarja in vem zakaj, tako tudi verjetno ve vsak od vas zakaj imate kaj in je brezveze debata kaj je bolj?e. Je pa zanimivo, se malo nasmeji?, ko vsak zagovarja svoje!

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

NOVA MAZDA 3 (2019)
Napisano

V?asih je bilo tudi bistveno manj prometa, pa se je dal la?je prehitet. Danes je pa to skoraj na nivoju umetnosti. Ja valjda, da ne grem nekoga prehitet, ki se pelje 80km/h, ampak ?e gre pa kaki 60-65km/h se mi pa zdi neumno, ?e je omejitev 90km/h. In takrat je lepo, da samo stisne? gas pa naredi samo Zoom (ta drug Zoom ni niti potreben) pa si mimo. Bavarcu se pa ?e niti ne uspe naredit kratek sik v glavi voznika pa si ?e pred njim.

Res je, zato tudi ne rabi? ohoho konjev!
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

NOVA MAZDA 3 (2019)
Napisano

Vtipkaj skyactiv x torque curve sliko in bos priblizno videl (kako je bilo pred dvemi leti).

 

Naceloma pri 2k obratih torquea toliko kot g120 na 4k. Hkrati je pri X torque dokaj stanoviten od 2-6k obratov, nekje med 215-225nM.

 

Skratka vlece konstantno do 6k rpm, ko ima 180 konjev. Ker je navor priblizno enak med 2-6k naj bi tudi poraba bila nizja pri visokih obratih..

Kako bo pa v praksi bomo pa sli?al od prvega kupca na forumu~Mazda. Kdo bo prvi?
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Testi ostalih avtomobilov
Napisano

Ja za drugo leto, ampak za 2021 gre pa vse skupaj na posamezen model. Se pravi je edina re?itev za fabrko, da imajo v dolo?enem modelu izvedbo s hybridom al pa ?e bolj? elektriko. ?e tega ni, gredo cene gor in pohlepna EU nas bo jebala za stvar, ki z ekologijo sploh nima veze. Razne Grete in podobni vodenoglavci bodo pa samo ?e dodatno prilivali olje na ogenj. Me zanima, kako bomo odreagirali, ko se bo ?ez 10 let izkazalo, da je bil ta CO2 ekoterorizem en sam velik nateg v slu?bi zaslu?kov elite.

Mislim da si blizu, amerika ne jebe ?ive sile mi v Evropi pa sami sebe jebemo z ekologijo in postajamo vedno bolj nekonkuren?ni. Kratko potegnemo pa vedno narod! To mislim pri vsej ekologiji, kot da mi svinja o, saj so lastniki kapitala in naj lepo oni poskrbijo ne pa da pobirajo samo smetano.
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Poraba!
Napisano

E, ?e bi jo vozil po hribu tukaj nad Koprom verjemi, da bi ?la. Res je, da je bilo skoraj vse po mestu in po avtocesti krepko nad pripporo?eno hitrostjo. Dvakrat sem moral bit v Medvodah po hitrem postopku. :)

To je res kar pravi? ampak ti govori? o maximumih mi pa o povpre?ju na cel tank goriva ali nasploh,tvoja vo?nja pa ni normalna za vsak dan,no upam da ne?

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Poraba!
Napisano

Da malo pohvalim mojo Mazdico. Naredil malo dalj?o turo. Do Bra?a-Supetar 500 kil.poraba 6.5,ve?ina AC in hitrost 130-150. Po Bra?u 280 kil.poraba narasla na 6.9 ve?ina hribovit teren in dosti ovinkov tako da je vo?nja bolj po?asna. Nazaj domov pa 520 kil.in poraba padla na 6.5. Pot domov pa Split,Livno-BiH,Drvar,Biha?,Grabovac-HR,Karlovac in domov po AC. Lepa slikovita in zanimiva pot,pa ?e tanka? poceni(2.21 BM)?e ena zanimivost,disel je dra?ji(2.31 BM)

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano

Prestavi? lahko kot bi z ro?nim, normalno da ne pretirava?! Kot sem razumel bi namesto 4k obratov prestavil pri 3k kar je normalno. Ne gre pretiravat, normalno pa lahko kot bi z ro?nim. Ampak nima smisla dat 2k za avtomatika pa ro?no ?altat razen ?e te boli leva noga.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.