Skoči na vsebino

?e te ?aka drugo leto pa ?e ga misli? vozit ?e par let, potem ne ?akaj :cheers:;)

 

 

Drugo leto jeseni je planirana menjava... in napisali so na FBju, da bo ta ponudba veljala takrat se :)

 

Objavljena slika

 

Ne zdi se mi fer, da bi ga prodajal brez narejenih rednih servisov ... Upam samo, da bo sla naprej v dobre roke :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Upam, da takale cena velikega servisa ostane nekaj cas :) ... Drugo leto me caka ta strosek ...

 

Pobrano iz uradnega FB profila Mazde:

Objavljena slika

 

EDIT:

Sem nasel tudi info na njihovi spletni strani >> http://www.mazda.si/owning_mazda/ohrani-in...rvis-120000-km/

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Avto kamera F900LHD
Napisano

Meni je vseeno...ce bo bo, ce ne bo, tudi prav :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Avto kamera F900LHD
Napisano

Alora. Kaj pa tisti ki imamo pomisleke, lahko mogo?e nekdo ki je to dal ?e ?ez pove svoje mnenje in izku?nje. Kako pa vam jo rata pritrdit nad ogledalo oz. pod le tega?

 

 

Kabel se da lepo skriti v rob vetrobranskega stekla, kjer je guma ... Sicer imam jaz tako, da je manj vpadljiva ... ampak kabliranje je itak enako ... Imam speljano za gumo na denso stran, potem pa spodaj pod armaturo dalje do vticnice ...

 

Pri meni od zunaj izgleda takole (model kamere je Black Vue DVR-400G-HD):

Objavljena slika

 

 

Smo imeli pa pred casom debato o teh kamerah tukaj >> http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=9292

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

CX-5 sne?ne verige
Napisano

Sicer odgovora na tvoje vprasanje ne poznam... Bi pa samo izrekel dobrodoslico, da si se koncno opogumil in se registriral tukaj :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Avto kamera F900LHD
Napisano

Nikoli ne ve? kdaj ti prav pride - kako bo? recimo v primeru karambola dokazal, da si ti ?el ?ez zeleno, drugi pa ?ez rde?o in da ni bilo ravno obratno?

 

 

Na sodiscu itak dvomim, da to velja kot dokaz... Zna pa pomagati pri razjasnjevanju okoliscin... Tale je res "krampasta" ... Je pa poceni in kot kaze celo zna sproducirati uporabne posnetke...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazdine servisne storitve
Napisano

Govoril sem o MES jamstvu ne sami garanciji izven katere je ze zdavnaj. MES v kolikor servisiras avto na pooblascenem servisu traja 10 let brez kakega podaljsevanja?

 

 

Saj sem dal link do pogojev za MES in se celo slikco zraven, kjer sem oznacil tocno te dele besedila :) . MES velja eno leto od servisa pri uradnem pooblascenem serviserju... in ga je mozno podaljsevati do starosti avtomobila 10 let ...

 

In to ni jamstvo... ampak samo asistenca oz. mobilna pomoc ... torej podobno kot recimo pri clanstvu AMZS ... ali pa Triglav asistenca ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazdine servisne storitve
Napisano

Ah podaljsana na 10 let. Torej kaj po prvih 5ih letih moras podaljsat za naslednjih 5? Me prov zanima ce je to prejsni lastnik izvedu. Ceprav MES sem imel se letos in verjetno ce grem na Gamo servisirat jo podaljsajo.

 

Bom klical jutri da vidim kako je s tem tocno.

 

 

Garancije ne mores podaljsati na 10 let... Najvec je 5 let (torej dodatni dve leti na tovarnisko garancijo) ...

 

Do 10 let pa lahko koristis storitve MES (mobilna pomoc) ... TO pa je vezano na redni letni servis pri pooblascenem uradnem servisu ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Veliki servis pri nepoobla??enem servisantu
Napisano

Tudi jaz lahko pohvalim kvaliteto Gama servisa. Naceloma nobenih pripomb edino da mi carajo nekaj z kilometri pri vpisu v DSK da use stima, in bi moral 5000km prezgodaj na redni servis.

 

Drugace so vedno vse zamenjali in uredili takoj ter brez problemov in seveda kvalitetno. Nebi se pa branil malce nizjih cen storitev in materjala. Namrec olje dobis na netu pol cneje kot pri njih. Detajli ...

 

 

Redni servisi NISO samo na toliko in toliko prevoeznih kilometrov... ampak enkrat letno, ce delas manj kilometrov kot 15.000 na leto :) ....

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazdine servisne storitve
Napisano

?e, ?e... sam kako bo pa neuradni serviser to vpisal v DSK? Ne more, kot tudi ti pol ne more? garancijskih zadev uveljavlajt, ?e je ?lo karkoli narobe in v DSK ni vpisanih servisov.

 

Ne vem - jaz si ne upam reskirat vsaj dokler je avto v garanciji. :ne vem:

 

Glede na zakonodajo oz. EU uredbe, vpis v DSK ne more biti pogoj za uveljavljanje garancije... Sicer jaz itak ne razmisljam o tem, ker sem s pooblascenim servisom zelo zadovoljen... in ga tja vozim tudi po preteku garancije ...

 

P.S.: Imas dokuplejno 5 letno garancijo? Ce nimas, je tvoj itak ze izven garancije :) ... Ce me spomin ne vara, imas podobno staro sestico kot jaz :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazdine servisne storitve
Napisano

A si ziher, ker za podalj?evanje garancije mora biti redni servis zapisan v DSK, kar pa Pelko ne more narest. :ne vem:

 

 

Naceloma naj bi garancija veljala, tudi ce ne servisiras na uradnem servisu ... Vsaj tako pravi uredba ... >> http://www.euroservis.si/prednosti-euroservis-a ... Ampak kako je to v praksi pa ne upam trditi... :)

 

Seveda pa to ne velja za MES ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazdine servisne storitve
Napisano

Kako pa je z to mobilno asistenco, katero tudi zgubis v kolikor ne servisiras pri uradnem serviserju?

 

 

MES je veljaven do starosti avtomobila 10 let... ce je vsako leto narejen redni servis pri pooblascenem servisu ...

 

http://www.mazda.si/buyingamazda/warrantie...ide_assistance/

 

 

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazdine servisne storitve
Napisano

Mogo?e kdo z glave ve kako je z temi garancijami in storitvami? Koliko ?asa od kupljenega avta ima? te pravice?

 

Namre? moral bi na redni servis pa bi skorajda raje peljal k Pelkotu kot v BTC :) J*ga dons je usak euro pomemben. Nevem pa ?e ?e imam garancijo/asistenco in ?e ?e koliko ?asa. Sem pozabil v?eraj te?it u BTCju.

 

Any ideas people?

 

 

Mazda ima splosno 3 letno garancijo od dneva nakupa ali 100.000 km ... Lahko pa jo podaljsas na 5 let in 150.000 km (kar prej pride) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

zasedena parkiri??a
Napisano

ponavadi ko so parkari??a zasedena se zgodi tudi da neinvalidi parkirajo na invalidska mesta :hudicek:

Objavljena slika

 

 

To se dogaja tudi takrat, ko so parkirisca prazna... saj so prostori za invalide ponavadi blizu vhoda ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano

ne ?tekam, da je ?e na odpadu? A je nekdo napraskal za avto in ni imel kaska? :wacko:

 

 

To sem pomoje videl pred kaksnim mesecem, ko sem imel svojo mazdo na servisu ... Menda je bila takrat stara dva dni... in mu je nekdo celno priletel v avto, ker je zaspal za volanom ... Mozno, da je od zavarovalnice dobil za novega in se sedaj ta prodaja ...

 

Ne vem ?e je tako....pri nas je nekako odvisno od vi?ine ?kode...v ITA se pa avto s spro?enimi airbagi ne sme ve? popravljati in voziti po cestah....kje jih kar nekaj pristane, vam je lahko jasno :)

 

 

Znajde se verjetno na www.avto.net ... pise pa spodaj verjetno "ODLICNO OHRANJENO" in "NIKOLI KARAMBOLIRANA" :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Nakup MAZDA 6 2008 dizel 140KM
Napisano

Jaz sem pa tik pred 100.000 ...

 

Stanje stevca vceraj zjutraj :)

Objavljena slika

 

Servis na 100.000 km (oz. eno leto od prejsnjega servisa) sem ze naredil pred kaksnim mesecem... Cena je bila okoli 300? ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-9
Napisano

Sem eno videl med dopustom v Tuniziji ... in sicer v blizini Tunis-a (Sidi Bou Said) ... in to celo s Tunizijskimi tablicami...

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Vecina avtov tam so bili francozi ... pa se to starejsi letniki :) ...

 

Malo "offtopic": Renault Symbol sem recimo tam prvic videl ... in ni bil edini ... Pri nas se prodaja pomoje pod imeno Thalia :) ... ali pa je Thalii zelo podoben ...

 

Tale je izstopal, ker je bil se videti precej nov :jupiii:

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Sprememba cene goriv
Napisano

... al pa od teh 5 ?tirje vpla?ujejo loto ti budala pa ?aka?, da bo? lahko tankal, kar naj bi bil namen petrola oz bencinske ?rpalke.

 

 

Loto je ?e OK... bolj problem je, ko nekdo prinese ?op poloznic :ne vem: ... in to na kak?ni majhni ?rpalki, kot je recimo v Medvodah nasproti tavelike... kjer je notri prostora toliko, da ko sta dva je ?e dren :) ... in seveda samo ena blagajna ... ?zmeden?

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazdine servisne storitve
Napisano

haloo.....

 

P.S. teta ra?una po nalogu servisni paket na xx km, kaj pa un vajenec zlije not......saj ti je napisal da mu je poobla??enec dal notri gnojinico.

 

NA mojem zadnjem nalogu poobla??enca je pisalo samo redni servis Mazda CX7 15.000km + brisalci + zavorna :zvizga:

 

 

Noja... tega ni nikjer napisal... samo v enem stavku, da je preveril DSK in da je bil servis delan na pooblascencu... Ampak poznam par ljudi, ki prinesejo svoje olje ... in v flaski, kjer gor pise eno, je lahko cisto nekaj tretjega... sploh ce je recimo to olje 5x cenejse kot ga zaracunajo na servisu...

 

Najveckrat se zgodi, da je del zgodbe namerno ali nenamerno izpuscen. Jaz imam zaenkrat se polno zaupanje v servis, kamor ga vozim (bivsa Gama v BTCju oz. sedaj ze nekaj casa A-Cosmos) ... Pri rabljenem pa nikoli ne ves tocne zgodovine...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Sprememba cene goriv
Napisano

To v Avstriji, kar si na?tel, je po mojem priporo?ena cena.Bil sem ta teden tam in zelo varira,kakor tudi v Italiji.

Ni kot pri nas, ko se dogovarjajo glede cen. ;)

 

 

Na tisti strani naj bi bile aktualne cene... Ima pa vsaka crpalka svojo ceno... In vcasih se je spreminjala celo veckrat dnevno... Sedaj mislim, da imajo zakonsko doloceno, da lahko samo enkrat na dan spremenijo cene..

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Sprememba cene goriv
Napisano

Francija, ?vica....

 

 

Noja...mislil sem sosednje drzave :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Sprememba cene goriv
Napisano

Fantje, poglejte malo ?ez.Italija=1,79?, Avstrija tudi ve? kot mi...?e vedno smo med cenej?imi. :harhar:

 

 

Avstrija niti ni drazja... vsaj kolikor sem na brzino pogledal...

 

Dizel pri nas od jutri: 1,429?

 

Na Avstrijskem koroskem pa od 1,399? do 1,428? :) (Vir: http://www.spritpreisrechner.at/ts/BezirkServlet )

 

 

Super 95 pri nas od jutri: 1,562?

 

Na Avstrsijekm koroskem pa od 1,479? do 1,499? ... Drazja je kolikor vem, le Italija ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazdine servisne storitve
Napisano

Ja ti smola no - sam ?ist tolk za info MES nima svoje mre?e pomo?i na cesti ampak koristijo AMZS-jeve storitve in pogodbenike AMZS-ja. Tako, da po vsej verjetnosti bi takrat ?akal tudi ?e bi direktno rabil pomo? AMZS-ja.

 

 

Sem hotel enako napsiati.... ;) takrat, ko sem rabil, je prisel AMZSjev pogodbenik.... In podobno je tudi recimo s Triglavo asistenco in verjetno tudi z ostalimi.... AMZS sem jaz enkrat s Crodobo cakal kaksno urco in pol... Redi Ljubljane pri hotelu Lev ;) ... Pac odvisno je, kje se ravno takrat nahaja najblizji kamioncek za odvoz...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.