Skoči na vsebino
NOVA MAZDA 3 (2019)
Napisano

Se popolnoma strinjam, saj kmalu pride X pa bo kar bo. Jaz pa peljem svojo 3 na prvi servis drugi teden, in testiram novo M3 g122 pa povem kak?ni bodo ob?utki s temi konji?ki! Lp

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

NOVA MAZDA 3 (2019)
Napisano

Noja... tudi nova trojka z G122 motorjem se mi ni zdela ?penzionerska? ... Pred mnogimi leti, si bil ?jackL ce si imel avto z 80 ali vec konjicki ;) ... to je bil ze skoraj sportni avto... Razni Fickoti, Jugoti in Katrce so imele precej svohnejsi motor, pa smo se ravno tako vozili ;)

Nana?alo se je na tole sporo?il, ste narobe razumeli. Lp
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

NOVA MAZDA 3 (2019)
Napisano

Noja... tudi nova trojka z G122 motorjem se mi ni zdela ?penzionerska? ... Pred mnogimi leti, si bil ?jackL ce si imel avto z 80 ali vec konjicki ;) ... to je bil ze skoraj sportni avto... Razni Fickoti, Jugoti in Katrce so imele precej svohnejsi motor, pa smo se ravno tako vozili ;)

Sedaj pa so ?e grozne omejitve stro?je kazni in ve?ji promet in ne vem zakaj je treba imeti 200konjev in gromozanski navor?

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Prigode v prometu
Napisano

To je realnost sedanje generacije! Dovoljeno vse,potem ?ele odgovornosti itd. Na koncu gleda? in si misli? kdo je sedaj blesav,jaz ali dana?nja generacija otrok? Lp

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Prigode v prometu
Napisano

V?eraj na Zalo?ki v smeri proti centru tam kjer se zo?a na en pas, en avto ?el kar direktno v napad name z boka. Kolikor refleksov mi je ?e ostalo pri mojih letih sem z veliko sre?e prepre?il odrgnine. Ampak kadar kdo takole v direkten napad name, men najprej pride na misel, ali da se bo treba tepst (ne gre mi najbolje), ali pa be?at (ne zmorem (kolki pa kolena)). ?ele naknadno sem ugotovil da je pa? samo ?enska za volanom. 

 

Mo?ki naj bi po nekaterih raziskavah bili bolj agresivni vozniki od ?ensk. Razlika je, da kadar delajo pi...je na cesti, se mo?ki ve?inoma tega zavedajo, ?enske pa ne, in bodo trdile do konca svojih dni da niso krive. Zato je mene tako strah imeti karambol z vozilom v katerem je za volanom ?enska.

 

Tu kjer si napisal je klasika za tak?ne situacije....tam mora? vedno biti pripravlen ,da bo kdo ?el naravnost in v tebe sploh ?e nima desnega ?migavca.Preventiva in predvidljivost je danes mati modrosti v prometu. Lp
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Testi ostalih avtomobilov
Napisano

Sem ?e doma od v?eraj. Bil sem na Korziki in na koncu Sardiniji, slika nastala v mondenem naselju Porto Cervo, bogatijo da te kap! Izlet pa super. Lp

 

A si na Sardegni? ?e ja, v katetem mestu?

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Prigode v prometu
Napisano

Eno vprasanje; na regionalni cesti je bila danes policijska patrulja , ki je merila hitrost. Pri nas je to normalno. Vse kar stoji na avtobusni ali ob cesti je nevarno za prehitre voznike, kar je pa skrito pa usodno! Lp

 

Policijsko octavio (torej ne provida) so imeli postavljeno na bus postajaliscu obrnjeno v kontra smer voznje. Voznik je z laserjem meril proti meni, zraven njega je sedel sopotnik...

 

Predvidevam, da zadeva nikakor ne more slikati in bi me (vkolikor bi imeli namen) ustavili na licu mesta?

 

Sprasujem zato, ker takega nacina merjenja ?e nisem videl. Ali so bili postavljeni izven vozila, ali je bil stacionarni radar, ali so bili postavljeni v smeri voznje (da so potem lazje sledili prekrskarju), ali pa so imeli cez par 100metrov ?e eno patruljo , ki je ustavila pekrskarja...

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Testi ostalih avtomobilov
Napisano

Ja saj se strinjam s tabo,preprosto so taki ?asi. Jaz ki sem pri materialnih stvareh izrazit racionalnost, imam na vsakem koraku take te?ave.

 

?elel telefon na tipke in da ima spodobmo navigacijo...

 

?elel stoparico ,ki ka?e zgolj pulz , ne pa tudi ?tetja korakov,kalorij, klincevega BT , da mi piska vsaki?,ko dobim sms (si kar predstavljam kako bi me to razveselilo nekje v 3pm na bajku ko dobim neumen sms).

 

?elel novo ban?no kartico... Dobil bresticno... Za trote,ki si ne znajo zapomniti 4mestne ?tevilke (po mo?nosti po lastni izbiri).

 

Zelim poceni avto,ki bo trpe?en , Poceni za vzdr?evanje, z velikim prtlja?nikom, bencinar brez turbine...

 

Jebemu, da o kolesu ne za?nem....

 

Ja... Svet potro?ni?tva... Ni druge kot da se sprijaznemo... Saj lahko scijem proti vetru... Ampak bom poscan...

 

Aja...ssangyong je korejec.

Pa rumen tudi.... Lp
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Prigode v prometu
Napisano

Spet bojo odvetniki slu?li,ti pa ne pri?akuj kaj dosti ker je odgovornost tako ali tako krita preko zavarovalnice,razen da je bil pijan,hitrosti pa tako ne morejo dolo?it,tak da..... Lp

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano

Po mojih informacijah bodo opremski paketi enaki kakor pri mazdi 3 + 2300? na ceno mazde 3. Mo?nost bo tudi kombinacije SkyA G in 4x4. Bo pa potrebno po?akati da avti pridejo ker medosno in skupno dol?ino ima kraj?o kakor Mazda 3. Lahko pa da je kabina malo naprej potegnjena in bo zato noter ve? prostora. Dimenzijsko bi naj bila to?no tako kakor ka?kaj.

Ampak dra?ja, pa vendar bolj?a in lep?a! Zoom zoom
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazdina asistenca - MES
Napisano

Saj to so take zadeve, ki se lahko zgodijo na vsakem avtu (OK... odmicna gred je bila specificna za taprve dizelske sestice tretje generacije in nekatere CX-5 iz istega obdobja ... ) ...

Malo heca, mene tako bolj zanima asistenca v praksi kot pa same okvare. Lp
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazdina asistenca - MES
Napisano

Jaz sem koristil enkrat pri tadrugi sestici (2008) , ko sem se odpeljal od doma in je nekaj skripalo oz. drgnilo spredaj pri kolesih, zavorah,... Sem poklical MES in pocakal ene 20 minut, da je prisel z vleko in avto odpeljal v BTC na servis ... Problem je bil odpravljen v 15 minutah :) ... se je izkazalo, da se je snel nek pleh, ki je drgnil po diskih ...

 

Drugic sem koristil pri tretji sestici (2013), ko je zagorela lucka za motor in se je potem izkazalo, da gre za problem z odmicno gredjo ... To je bilo na Jeprci neko soboto, ko sem prisel iz Celovca ... Poklical najprej Majesa in je rekel, naj klicem kar MES ... Sem to naredil... in pocakal slabie pol urce, da je prisel z avtovleko, nalozil avto in ga odpeljal v BTC... Sem sel potem v ponedeljek tja in dobil nadomestni avto, ker je bil moj potem nekaj dni tam pri njih na okrevanju :) ... 

 

Sam sem zadovoljen s to storitvijo ... imam pa med drugim se pri Trigvalu asistenco (ker je itak ze v paketu in ce je agent odstranil opcijo, bi me stalo drazje, ker ne bi bilo vec paketnih popustov ... Sem pa tudi clan AMZS in imam tudi njihovo asistenco ... Triglav aisistenco se nisem nikoli koristil, sem pa enkrat AMZS, ko je sin bil s Cordobo, ki je bila pisana name, v Ljubljani in je bil avto brez moci... Takrat so Crodobo nalozili in jo odpeljali do soseda (lokalnega serviserja)... ki jo je potem postimal. Enkrat pa sem tudi koristil AMZS, ko je hci bila tudi s Cordobo vpletena v verzino trcenje ... 

 

Si bil prehiter... sem ravno pisal svoje izkusnje z MES in nasplosno z asistencami :) ...

 

Se tola?im,da nimam M6.Je ?e kdo na forumu s kako izku?njo,dobro ali slabo. Lp
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazdina asistenca - MES
Napisano

Tole bi mene tut zanimal, pa do kdaj vela itd.

Js sem nedavno ob menjavi turbine koristu zavarovalni?ko. Je trajal, da so mi nadomestni avto prpelal, ampak je ?lo, seveda pa je moral servis najprej potrdit, da avto nebo ready v roku 8 ur in ?ele potem je steku postopek za nadomestnega (servis ni meu na zalogi avta, ker ni blo v naprej dogovorjeno).

Velja 10 let ob vsakoletnem rednem servisu pri MAZDI. In kartico dobi? s ?tevilko ?asije itd.. Lp

Je ?e kdo ki ima izku?njo s asistenco Mazda? Lp

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano

Evo mazda je doma. Top.

Slikice.. Morm se ksno naredit. Barva je matrix Grey, je pa nakama intense oprema.

Danes sem takoj vso razsvetljavo menjal za led. Pri zadnji tablici pa ne znam dol vzet tiste plastike. Anybody?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Mislim da se odpre z notranje strani kot pri moji M3 lim. Dobro vozi! Zoom zoom
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.