Skoči na vsebino
Mazdina asistenca - MES
Napisano

A ve gdo kaj vse spada v ASISTENCO. Npr, okvara, gumi defekt,prometna itd. Nikjer mi v navodilih in knji?ici ne pi?e o bilo ?em o asistenci a kdo ve kje se da prebrati kaj o tem? Ali naj kar vpra?am NA MAZDO? LP

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazdina asistenca - MES
Napisano

Verjetno vsi tukaj :)

Mal traja ampak je vse ok

Joj ne me stra?it,jaz sem pa mislil da sem kupil kvaliteto z lepoto. Naj kdo napi?e kak?o izku?njo,pa ne vsi naenkrat,da ne bo gu?ve. Dobre in slabe! Lp
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

NOVA MAZDA 3 (2019)
Napisano

In kaj pravite na te rezultate testa? Glede na star model trojke je tu tu, ampak po ?estih letih bi lahko naredili korak naprej, tako da po stabilnosti so jo prehiteli po levi,?eprav ima sloviti G ve.... Lp.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

NOVA MAZDA 3 (2019)
Napisano

Malo razo?aran nad testom M3!

Oglejte si ?Mazda 3 2019 - Mv YouTubuaniobra de esquiva (moose test) y eslalon | km77.com?

Kaj mislite,kako se je odrezala? Lp

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda 3 (2014)
Napisano

Pozdravljeni,

 

Sem lastnik mazde 3 SP G120 Takumi (L:01.2019)

Moti me, da avto nima rezervne pnevmatike, ampak ima le kompresor?ek in polnilo.

Glede na to, da se velikokrat odpravim v hribe bi mi bolj pri?la prav rezervna guma.

Jo mogo?e kdo od vas prodaja oz. kje bi se dalo to najceneje dobiti?

Pa tudi, ?e ustreza za vse Mazde 3 od letnika 2013 naprej?

Lepo pozdravljen na MAZDA forumu,sii pa verjetno ujel zadnjo trojko tretje generacije? Zaenkrat ti ne morem pomagat glede rezerve,lahko jo kupi? kot obi?ajno,kjer prodajajo felge in pnevmatike. Jaz je tudi nimam in jo tudi ne rabim ?eprav tudi jaz hodim v hribe. Do tam kamor gre tak avto ne bo? imel gumidefekta,da bi toliko presekal gumo,da nebi mogel uporabiti kompleta! Jaz ga nisem imel najmanj 25-30let. No pa vseeno sre?o vo?no z Mazdico,kak?o sliko prilepi.... Zoom zoom
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Poraba Skyactiv G - bencin
Napisano

Podatki iz BC so skoraj to?ni od 0.1do 0.3 je razlike kar mislim da ne igra nobene vloge pri porabi 7.0 litra na 100km ,ker je pri dizlu enako tako da ra?unaj pri dizlu isto. Lp

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Prigode v prometu
Napisano

Divjak

?imprej okrevaj,in mimogrede jaz sem imel pred leti podoben primer in sicer se peljem z mojo M3 proti mostu na katerem je ovinek in ne boste verjeli,naproti pripelje M6 katerega zaradi prevelike hitrosti in mokre cesre odnese direktno v mene in to se zgodi sredi mosta zato se tudi nisem mogel nikamor umaknit. Odneslo mu je zadek kot v tvojem primeru le da je budala potem kontra namotal in tr?il ?elno v mene in tako se je kon?alo ?ivljenje moji tri lete stari M3. Na sre?o nisem bil po?kodovan razen ?ena je imela nekaj malega od var.pasu.Lp
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvale servisov - serviserjev
Napisano

Ni Mazda sevis, ampak moram napisati pohvalo Avto Staleker Slovenj Gradec, tja sem ?el oziroma se za?el z njimi meniti, ker sem tam na?el avto po ?elji na zalogi (Seat - takoj dobavljivo). Prodajalca nikoli nisem sre?al pred prevzemom, ali videl avto, nenazadnje je nov, kaj bo? preverjal.

 

Vsak mail je odgovoril v pol ure, vsako vpra?anje odgovoril. Za leasing sem mu poslal vse kopije po mailu, vse podatke v mail, vse so sami izpolnili in uredili z leasingom. Jaz sem bil v tujini, ko je bilo vse potrjeno naka?em polog in se zmeniva 31.5 prevzem ko se vrnem.

 

Ko sem pri?el najprej kavica, in na moje veliko presene?enje, avto je bil ?e registriran, samo prosili so me da jim dam tablice, da jih nataknejo. Prodajalec je s kopijo moje osebne uredil zavarovanje, prenesel bonus v naprej (za citroena papirje dobim ?ele ta teden, in bom poslal z zakasnitvijo), in registriral avto s pomo?jo lokalnih vez na tehni?nem, ter zalo?il 174? sam, ne da bi kaj prosil jaz.

 

Tako da ?akal me je avto zunaj, da samo odpeljem, prodajalcu pa sem vrnil denar.

 

Pa to sploh ?e ni vse:

Po tem ko sem dobil 8.500? popusta, me je v avtu ?akalo:

- gumijasti tepihi

- vinjeta

- pol tanka goriva!!!

- Porsche group kartica za popuste na PSG servisih z mo?nostjo obro?nega odpla?evanja servisov in dodatne opreme

- pa iskati so me pri?li v Velenje

 

Lep dokaz kako se z malo volje da nareditie resen pristop, in definitivno se bom peljal 3 ure v eno stran da bom tam tudi servisiral avto, ker si to zaslu?ijo.

 

P.S. Priti v SG z javnim prevozom je bilo pa zanimivo, ni avtobusa zjutra, vlak gre do velenja, prevoz.org ni bil...kolega me je na poti v MB vrgel na ?ele?ni?ki ?empeter v Savinjski dolini, vlak do Veleja, tam pa so me pri?li iskati iz salona.....groza, bogi prebivalci res.

To je tisto kar naredi uspe?nega trgovca, verjemite vsi tisti ki niste taki, na veliko ?alost! Na sre?o je nekaj podobnega Celju. Lp
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

NOVA MAZDA 3 (2019)
Napisano

Mazda 3 test by Miodrag Peru?ki na you tubu si oglejte vsi ki dvomite o novi Mazdi 3. Kaj pravite? JEST,eno vpra?anje imam,kako spravi? prispevek iz youtuba direktno na forum? Slike znam drugo pa ne! Hvala in lp.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Nima veze z navigacijo samo ti nimas lcd displaya, ta je se bolj matricni

Je,je on je malo ni?je,ta na sliki je pa na vrhu.sponji je lcd in ima navhacijo,radio,klimo in gretje in povpr.porabo.Bom preveril v ponedeljek. Lp

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

too late - ampak kjer nastavlja? personalize display imas: navigacija, temp motorja (in olja), trip computer, obratomer...lahko da spet odvisno od opreme

 

pri star?ih pa ob priliki

Ja tja pa nisem pogledal,vse druga sem,pod navigacijo pa ne ker ne vozim po navigaciji. Bom pa pogledav v ponedeljek pa sporo?im. Lp
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Citroen ma...:) mamin c3, moj c4, sestrin c5, le da ga na digitalnem zaslonu lahko izbiras, po defaultu ga ni

Jaz vozim v slu?bi tudi Picaso 1.6HDI Aut.letnik 14.pa ne najdem temperature nikjer,mislim da je nima,pa tudi c elyse 1.6 hdi je nima,sploh! Lahko mi po?lje? sliko? Da vidim ?e jo najdem. Lp

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.