Skoči na vsebino

Jaz sem tole Wiz razumel tako, da si obvezan, da popravljas skodo pri enem od njihovih pooblascencev ( https://www.wiz.si/prijava-skode/mreza-serviserjev )... in v seznamu teh ni uradnih servisov recimo ... vsaj recimo Cosmosa... Za Mazdo sta samo Interclass LJ in Avtoplus KP

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda 6 nakup
Napisano

Na slo mazdo sem pisal tako, da sem dobil katalog opreme za slovenski trg. Pri GT recimo bi morale biti zraven 18" alu plati??a.

 

To ?e je italjanska me ne mot tolko kot te napake. Velki servis pa itak nobena ?e nima ker ?e ni ?ez 120k km (vsaj po ?tevcu ;) )

 

 

Pri GT opremi so tudi sedezi usnjeni... pri GTA pa kombinirano se mi zdi ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda 6 nakup
Napisano

To je ?al mazdin standard.

Sigurno pa je italijanka z italijanskega lizinga, pa to ni ni? narobe, sem jo imel, za dizla je va?no - da je bil vo?en in da je narejen veliki servis 120.000 (bolj je to va?no kot pa da je nekdo zarolal iz 130.000 na 90.000km)

 

pa ta druga Executive brez BOSE?????? ?e se ne motim bi moral biti, sam tele italijanske oznake so druga?ne kot na?e + se ne vidi ali ima sploh gretje zicov?

EDIT - nima gretja.....tole ni neka top oprema

Enako velja za prvo - Labi bi bolj vedel ampak GT ma po moje gretje zicov - 2 gumba pod gumbi klime + xenon.... :ne vem:

 

 

Italijanska niti xenon nima... pa AFL tudi ne... vsaj po gumbih sodec ... pa tudi sedezi niso videti usnjeni... Pri prvi pa je podbno ... ni videti, ali xenon ... napisano nima... torej pomoje ni GT oprema ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-5
Napisano

 

Sej tale rdec, ki sem ga imel cez vikend, je bil dizel ... 175 KS ... Sicer bencinarja avtomatika nisem vozil... samo kolikor sem bral, se pri dizlu avtomatski menjalnik lepse obnasa ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-5
Napisano

Tudi ta rde?a je lepa :ljubezen:

 

Kaj cx5 ima spomin nastavitve sede?ev kot pri cx7? Nikjer nisem zasledil?!

 

 

Ne nima spominskih tipk... In tudi samo voznikov sedez je elektricno nastavljiv... sovoznikov se nastavlja "na roke" ... Pri moji sestici sta oba prednja sedeza elektricno nastavljiva... Edino CX-5 ima se za ledveno oporo gumbek, pri moji sestici je temu namenjena rocica na boku naslonjala ...

 

Je bila pa tale skoraj TOP oprema (CD175/AWD/AT/Revolution z TomTom navigacijo) ... Po ceniku je samo se ena drazja (CD175/AWD/AT/Revolution/SD) ... ta ima pomoje samo se pomicno streho (oznaka SD verjetno pomeni Schiebedach?) :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-5
Napisano

Pa ?e en video >>

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Group buy 2:
Napisano

Ce hoce kdo, da bo delovalo z iPhone ali iPod/iPad... Naj raje vzame WiFi varianto... Je sicer drazja od BT... ampak je bolj univerzalno uporabno... Jaz sem ga enkrat zdilal na eBay-u za nekih 50? se mi zdi...

 

 

Nekaj takega sem vzel >> http://www.ebay.de/sch/sis.html?_kw=WIFI+O...id=260843195654

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-5
Napisano

Jaz imam ta vikend CX-5 dizel, 175KS, avtomatik... Pa mi je izredno vsec.. Sem se v?eraj pripeljal z njo do Podcetrka (Terme Olimija) in danes malo tukaj po okolici Podcetrtka... Menjalnik je odlicen... Tudi motor je precej posokocen... Vsec so mi tudi bonboncki, ki jih ima... TomTom navigacija me je sicer peljala malo cez hribe...tako da ne vem, ali je nastavljena tako, da izbira brezpotja... Sem verjel navigaciji... In nisem sel po tablah ampak sem verjel navigaciji ;) ... In sva v nekih rovtah po makadamumprisla do neke hise, kjer je TomTom zelel se kar naprej, ceprav ni bilo vec ceste naprej... Samo gozdna pespot ;)... No... Na koncu sem vseeno nasel do Term Olimja ;) ... Zanimiv je tudi sistem, ki opozarja, ko prevozis polno crto ob cesti.... In se recimo na AC, ko sem sel blizu desnega roba iz desnih zvocnikov zaslisi brnenje...tako kot ponekod, ko imajo hrapave crte in trese ;) ... Je pa z avtomatikom tudi iStop sistem bolj uporaben... Ker dejansko ugasne motor, ko se ustavis pri semfaorju in pritisnes pedal zavore... Pri rocnem menjalniku, se ugasne sele, ko das v "ler"... Tudi polozaj za volanom je odlicen.... Sin, ki se je vceraj peljal zadaj, pravi, da se tudi zadaj sedi odlicno...

 

Zelo velika verjetnost je, da bo to moj nalsednji avto... Naslednje leto, ko pride na vrsto menjava... ;) ze v ponedljek bo tezko, ko jo bo treba vrnit ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Sprememba cene goriv
Napisano

Ma samo ne vem ali si ti Bossov fun ali pa no?e? videt, da je on ravno tolikokrat repliciral. Sory ampak to so dejstva.

 

 

Bossov "fun"? Nisem nobena Boss-ova "zabava" :aaaaa::D ... samo komentiral sem...

 

Dajta se "prepucavat" preko zasebnih sporocil... Bo za nas ostale forum ostal bolj berljiv :blush: Na dalec se vidi, da sta kot "pes in ma?ka" :ne vem:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Sprememba cene goriv
Napisano

Ja sej zato tudi mene zanima kot je ?e eden omenil, ?e sploh obstaja ignor lista za take kot je Boss??

 

 

"Ignore listo" ne rabis, ce znas uproabljati glavo... :bravo: Pac sam sebe prepricas, da nima smisla "prcat" in "provocirat"... Itak se mi zdi, da si ti tisti, ki kar naprej nekaj "prca" in pogreva... Kot opazam celo veckrat odgovarjas in citiras ista sporocila, ko recimo ni odgovora od Boss-a :blush: :macek:

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano

Hehe, mal si zgoden :bravo: druga? je pa pri bolj?ih opremah bila ali opcija changerja za 6 cd-jev al pa MP3. Moja prva ?estka (2004) je namre? tud mela MP3 notr.

 

 

Moja 2003 je tudi imela MP3 CD predvajalnik ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Sprememba cene goriv
Napisano

a tud to so dvignl...1,2 je bla na autobahnu

 

 

1,5? je na AC... sem pa bil zadnjic na Petrolu na koncu Letaliske v LJ... tam je bila pa cena 1? ...

 

 

-38,40?

 

 

Skoraj :) ... v cisterno je slo 2414 litrov, placal pa sem 38,62? manj :bravo: ... in se 1,276?, ker sem tudi v avtu imel prazen rezervoar in sem vceraj sel tankat v Skofji Loki zraven Ajvarjeve sluzbe .... Ajvar pa je medtem ko sem tankal, ze sel ... par minut prej je bil avto se pred firmo :pepsi:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Sprememba cene goriv
Napisano

to je ?e ena kava na kavnem avtomatu :P

 

 

Ampak ne na Petrolu, kjer je "Kava na poti" 1,5? :harhar:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Sprememba cene goriv
Napisano

Danes bom pa jaz una budala, ki bo stala v vrstah. :hudicek: Imam ravno prazen kestl. :vskalo:

 

 

Meni je tudi zjutraj lucka za rezervo zacela svetit :) ... Ce bo prevec guzve, bom sel itak jutri tankat... Pri enem rezervoarju se to pozna mogoce evro ali dva :) ...

 

V soboto pa sem nafilal cisterno za centralno... 2.400 litrov ... :) ... Cakam se tocno ceno, da vidim, koliko manj sem placal :D

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-5
Napisano

Hmmm... Avstrijske cene so objavljene tukaj >> http://www.mazda.at/showroom/coming_soon/mazda-cx-5/specs/

 

Objavljena slika

 

 

Nemski cenik je tukaj >> http://www.mazda.de/showroom/cx-5/specs/

 

 

Pri nas pa se nic glede cen ... :blush:<_<

 

 

 

V soboto sem na PRO7 gleda Raab-a in njegov WOK WM... pa je bila glavna nagrada za enega gledalca Mazda CX-5 ... z vso mozno opremo... in omenjeno je bilo, da je vrednost nagrade preko 40.000 ? ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Avtokamera (DashCam, BlackBox,...)
Napisano

Se eni "pacienti" ... kar dva na en mah cez rdeco :) ...

 

 

Ta je posnet se s Prestigio RoadRunner HD1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Avtokamera (DashCam, BlackBox,...)
Napisano

dobr sound effect :)

drugace pa nesposoben voznik golfa...zihr zenska :D

 

 

Sound effect sem jaz dodal, da sem malo probal, kaj iMovie zmore :) ... Par minut klikanja... in je nastalo to :) ...

 

Je pa res bila zenska za volanom :) In ta je bila v Polotu, ki je "priletel z desne, kjer je neprednostna cesta, je nesposbna ... :P

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Avtokamera (DashCam, BlackBox,...)
Napisano

Super se vidi, o?itno vredno svojega denarja. A si to na baterije snemal al ma? elektriko ?e potegnjeno do stropa. :ne vem:

 

 

Baterije nima vgrajene ... oz. ima a le toliko, da nekaj sekund po tem, ko zmanjka stroma se posname in zakljuci ...

 

Zaenkrat sem kabel potegnil kar za robom vetrobranskega stekla in potem pod volanom do vticnice ... Sem pa dobil zraven BlackVue gratis se Power Magic Pro, ki skrbi za to, da ima kamera stalno napajanje, da lahko snema tudi dogodke na parkiriscu, obenem pa deluje se zascita pred izpraznitvijo akumulatorja ... To pride na vrsto enkrat kasneje, ko bom imel cas ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.