Skoči na vsebino

Razjezil me je grd plasti?en okvir za tablico spredaj,ker je pokril celo malo kroma spodaj in je bilo ful grdo in neestetsko,zato sem ga bacio,da ga ne vidim ve?! Tablico pa sem prilepil direktno na original nastavek in ni primerjave od prej! Ful pride bolj do izraza maska in krom okoli nje. Lp

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Testi ostalih avtomobilov
Napisano

V petek se mi je zgodilo nekaj, kar je skoraj bogokletno zame.

Namre? vozil sem se v suvu, ki mi je bil v?e? in bi ga kar takoj imel. Po dizajnu je ob boku mazde in zame dale? najlep?i suv. In o ?em je beseda?

O Jaguarju SVR V8(550 hp).

Bil sem pri kolegu, ko je pri?el k njemu njihov producent iz doj?landa. In smo ?li na kosilo z njim.Tak?ne glasbe izpod havbe nisem ?e dolgo sli?al. In tak?nih brutalnih pospe?kov! Zapeljal nas je do Postojne in to je bilo res vrhunsko do?ivetje. Po?util sem se, kot da sem v kaki videoigrici. Res super avto... in to suv!

Super a verjetno nedosegliv? Lp
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano

Ne gre se samo za navigacijo,ker tu vse vidi?,gre se za strokovne izraze in navodila,te pa je te?je razumeti tudi mladini,ker tega besedi??a ne uporablja? vsaki dan. Razen mogo?e nekaj% ljudi. Gor ali dol,motil nebi nikogar slovenski meni,bolj me moti da je Hrva?ki in ?e manj Mazd prodajo! To pa mislim,daje na zastopniku vozil ki je v Lj.in ga briga za otalo rajo v okolici! Lp

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano

Brezveze tudi za korejce smo enako mali narod pa ima? Slovenski meni,enostavno naredi? ga,kak stro?ek pa je to za tako firmo? Mislim pa,da ?e bi bilo zakonsko dolo?eno bi imeli takoj slovenski jezik v Mazdi! L.no?.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano

Pa sej ni point, da ne bi znali tujih jezikov... point je v tem, da da ?lovek za avto 30 jurjev a distributer in izdelovalec se niti toliko ne potrudita, da bi dali notri jezik s podro?ja, kjer se avto prodaja. Izurjen prevajalec prevede menije in sporo?ila v roku nekaj dni za ceno usnjenih sede?ev, ?e jih naro?i? kot dodatno opremo. Temu se re?e zanikrn odnos in nespo?tovanje slovenskih kupcev. Imajo pa? sre?o, da je na?a narodna zavest toliko nizka, da nam je vseeno a je notri sloven??ina ali ne in da to ni razloga a bo kupec avto kupil ali ne.

 

Poskusi kaj takega nares Italijanu in ne daj notri italijan??ine pa ti zdajle povem, da ali avta ne kupi ali pa naknadno reklamira kot stvarno napako z od?kodnino povrh.

Boos res nisi mogel bol? napisat! Lp

Pardon Boss ne pa Boos!

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Testi ostalih avtomobilov
Napisano

Ena zanimiva (subjektivna) ocena kar se ti?e zunanjega izgleda; sem bil v?eraj v dru?bi frenda in punce, pa gre mimo aktualna Mazda6 sedan ter tik za njo ?e Reno, tavelika - tanova limuzina, verjetno Talisman in ju vpra?am kateri od teh dveh jima je bolj v?e?, pa smo se vsi trije strinjali, da je to RENA, ki je res z boka zelo impozantna zadeva. :wub:

 

P.S. Alex, mazda6 je bila rde?e barve, hehe.

Kaka punca"Rena" ?e mogo?e,Reno pa nikoli,pa ?e tisto kar ma notri.....
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano

?e zdavnaj sem napiso da je na? zastopnik za Mazdo zani?,ravno tako ostali trgovci v ve?ini in zato tudi ni slovenskega menija na info displeju,ker premalo pritiskajo na Mazdo in ?e kaj bi se na?lo... Lp

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

NOVA MAZDA 3 (2019)
Napisano

Mislim, da je ro?ni menjalnik mo?no napredoval po ob?utku napram staremu modelu, da ga vsi hvalijo. Avtomatski je pa po moje ostal enak kakor je bil v prej?njem modelu, kjer pa niso ?li na nov 8 stopenjski AISIN in so ostali na 6 stopenjskem.

 

Citroeni in Peugeoti so pa ?li naprej z AISINOM, ki je ?e bolj?i od starega in tako je primerjava tak?na kot je in vsi priporo?ajo ro?nega ker je tako dober. Amiji se jezijo ker ne morejo dobiti AWD in ro?nega menjalnika.

 

Zakaj je Mazda ostala na 6 stopenjskem ne vem lahk

o, da zaradi te?e, cene, zanesljivosti,...?

Moj ro?ni na M3 je vredu,menja kot po maslu,vem pa da imajo eni te?ave z zatikanjem. Na testih pri prej?nji 3 nisem zasledil nobene kritike,tako da ne vem v ?em bi bil problem pri nekaterh?
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Sprememba cene goriv
Napisano

O, prekleta re?, a sem res jaz tole zakuhal? Ena objava, pa tri strani "odgovorov"... Pa ravno sem mislil nekaj omenit, kako so kampi v Avstriji cenej?i od kampov v Sloveniji, da cen kampov na Hrva?kem niti ne omenjam. Mogo?e bolj?e, ?e sem tiho...

Kamot povej eni vzamemo na znanje,en se pa sekirajo ?e njihova ne dr?i. Ve? ludi ve? ve! Ali pa,sto ljudi sto ?udi.... Lp

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

NOVA MAZDA 3 (2019)
Napisano

Se pravi,da bo verjetno prodaja v ZDA padla saj tam prodajo po podatkih ve? kot 80% vseh avtov z A.menjalnikom.Velik minus za novo trojko. Kak?en pa je bil na prej?nji(18.)?

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Sprememba cene goriv
Napisano

Veste kaj,najve?ja ?alost je pa to,da povpre?no slo.neto pla?o lahko pri nas samo sanja ve? kot 60%ljudi! Velika sramota,zato povpre?na pla?a ne pove dosti o standardu ljudi.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Sprememba cene goriv
Napisano

eeee, what? Kako to misli? vmes? Strogo matemati?no logi?no res, ampak realno... razlika v ceni med nami in A je 7 centov razlike, med I in nami pa na u? 30 centov ali ve?. Ta razlika je pri polnem tanku (cca 50l) med nami in A nekje okoli 3,5?, med nami in I pa tam nekje 17?.

 

Upam, da se vidi razlika, ki je ranga 5x.

Nisem mislil tako natan?no,ampak sem mislil glede na to kako so Austrici poceni proti nam dodati to,da nismo tako dragi, ker so Italjani dra?ji. Dosti dra?ji!
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Testi ostalih avtomobilov
Napisano

Odpade, znatno manj?i od Tarraca, resno manj?i. SUV kot SUV me ne zanima, Tarraco me je prepri?al s prostornostjo, ne zunanjostjo.

 

C5 AC = 4500mm (manj?i od picassoja!!) prtlja?nik 580L

Tarraco = 4735 mm ve?ji od picassoja!! prtlja?nik 760L (5 sede?ev obvezno), s sedmimi ?e vedno 700L

Alhambra = 4854 mm prtlja?nik 810L

 

trenutni C4 4602mm / 704L (torej?)

 

vse se odra?a v prostoru notri. Alhambra je seveda kraljica, edini razlog proti so moje samske poti po AC, in tudi po ?tevilkah zgoraj Tarraco resno ne zaostaja - dokler so v avtu 4je! alhambra ima namre? posami?ne zice, Tarraco klop.

Te popolnoma podpiram pri odlo?itvi saj je popolnoma razumna,nisem pa vedel da je tak?na razlika med njimi,ker se mi je zdel c5 velik. Mazda pa je tako ali tako glede prostornosti najmanj?a v vseh razredih zaradi prednjega dolgega dela avta! Meni je po vsem tem kar pi?e? bolj v?e? Tarraco. Lp

Me bo kdo spljuval seveda a Mazda Cx5 je dale? od vseh, gre za majhen avto - 4550m, prtlja?nik samo 463L!!! Neuporabno, to je kar 300L manj, ob tem da je v tarracu 2x ve? prostora za potnike zadaj.

 

Vse probal, preden me izpodbijate :)

torej finale: Tarraco vs Alhambra. Tarraca dobim za vikend, kjer se bo testiralo s familijo in pasjim boxom.

 

Naj nekdo to preseli v test ostalih avtov :rolleyes:

Popolnoma te razumem,odli?na in smisela izbira glede na tvoje potrebe. Jaz bi vzel Taraco,mi je bolj v?e?. Lp
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Testi ostalih avtomobilov
Napisano

Ampak ce mene vprasas, vsaj pri meni je tako, in mislim da v vecini nas, da ko gremo v salon tocno vemo kaj gremo iskat, vsaj 80% je odloceno, potem pa stvar prilike.

Tako sem prvic kupil mazdo (5), tako se vedno vracam na Seata, tako sem rekel ja citroenu. Pa za v naprej imam ze znana 2 finalista

Juraj ?ebalj ima mogo?e dobr predlog za nakup in tretjega finalista zate,ker kolikor te poznam potrebuje? veliko prostora.C5 aircross na you tubu,zanimiv prispevek. Lp
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Testi ostalih avtomobilov
Napisano

?e se smem vklu?it glede razmi?ljanja pred nakupom avtomobila. Jaz ugotovim koliko sem max sposoben dati za avto, potem izberem med meni lepimi avti,nato se pa za?ne glavno,primerjava testov,teh.podatkov,cene in ?e kaj. Tudi na znamko nekaj pade,ampak pri tem ni to glavno,ker sem slu?beno ?e vozil tako razli?ne znamke in tudi ugotovil,da kvaliteta in vse drugo niha od modela do modela,od znamke o znamke,saj tudi vi ?itate kaj vse je ?e bilo pri BMW,MB in drugih zvene?ih markah in vem da Mazda ni vsemogo?na zato sem se odlo?il za M3 saj je meni dovolj velika,lepa,konkuren?na in mislim dovolj kvalitetna da mi bo slu?ila kakih 7-8 let, saj naredim komaj kakih 10k na leto,pa ?e nato nekaj dobim za njo pri teh prevo?enih kilometrih. Preden pridem pa tako dale? pa pol leta prej spremljam tr?i??e na trgu in se za?ne vse od za?etka. Lp

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.