Skoči na vsebino
Elektromobilnost
Napisano

Če menjaš dve in ostale dobre dve ne, ni to šparanje ampak razuno in skrbno ravnanje.... :prstgor:

Drugače je pa za moje pojme šparanje pri gumah to, da kupiš neke čungalunga gume za pol cene, ki so na testih tam nekje na koncu ali pa jih sploh ni zraven. 😊

Gledam ene prestižne znamke s po 300 in več konj in vozijo gume, ki jih sploh ne poznam in nikoli nisem slišal za njih, to je ŠPARANJE za moje pojme.... 🫤😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Elektromobilnost
Napisano
pred 2 urama je dvorjan napisal:

Evo, tudi ultra hitro polnjenje je že nared.

 

Spredaj je kot kakšen hitri vlak na kitajskem.... 🧐😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
pred 2 minutama je g.Wankel napisal:

Sej kogar so v avtošoli naučili kako se nastavlja ogledala, potem menda ne rabi te funkcije?

Odvisno je tudi kak avto voziš,eni imajo tudi premala ogledala.....🤩

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
pred 52 minutami je sportman333 napisal:

ta funkcija je za .......ne bom napisal, kar se je včasih lahko brez težave napisalo (gdpr in zvop in vse ostalo sranje :))......kdor zna uporabljati špegle tega ne rabi, enako, kdor ima filing za avto ne rabi senzorjev in kamer, itd.....vse je fajn imeti, ampak če nimaš 2 levih rok/nog tega res ne rabiš....lahko pa doplačaš in imaš :), ampak za ta denar greš raje za 1 teden na dopust :)

Res je,kamero takoj prodam za en dopust,če znaš na špegle vozit ne rabiš nič drugega....:nevem:

Tretjino stvari v mojem paketu  prodam,če koga zanima.....😋🤭😁😉

Je pa zaradi teh stvari PREMIUM....😆

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
pred 1 uro je Alex napisal:

Moja cx30 te funkcije nima. Pa tudi pogrešam je ne. Verjetno še ena stvar, ki lahko zašteka s časom. 

Tudi jaz je nimam in jo niti malo ne pogrešam, če imaš ogledala pravilno nastavljena vidiš vse kar moraš... 👍😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
pred 1 uro je Gelipter napisal:

Lp...jaz na moji CX30 l.2022 benz.X motor max.oprema imam to funkcijo 😉👍..zelo uporabna funkcija..lahko nastavljam na voznikovo ogledalo ali sovoznikovo ogledalo 😉..zoom zoom 😁😁😁

Seveda imaš to funkcijo pa saj imaš bomba avto.... 👌😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano

Jaz pa za hči Falken Azenis HS510 215 45 ZR18 Y XL  z zaščito platišč 111€ kom. 😊😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
pred 3 urami je Bossek napisal:

uf sam tole je pa cena

 

nexen N Blue 4Season 2, dunlop Sport All Season, sava All weather, fulda multicontrol ~ cca 95 eur

michelih corssclimate 2, oodyear vector 4searson, continental allseasoncontact 2 ~ 135 eur

 

se pav 40 eur na gumo 160 eur vec pri kompletu

Za mamo pa ja boš.... 🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 52 minutami je Volume napisal:

No, no...ni treba biti takoj kritičen😁😁😁

sem imel CX-30 z X186 motorjem. Ampak ročni menjalnik, zdaj pa 2.5 z avtomatskim. Vzel 2.5 z razlogom kot X186....iskal sem najmočnejši motor. Z obema imaš lahko super varčno vožnjo, ampak je to res samo za kamioni AC pa brez semaforjev po mestu. 10,5l povprečja imam trenutno, imel sem že tudi čez 11l. Res da prvih 10.000km.

Moram pa priznati, da imam sedaj 90% mestne vožnje po LJ (z CX-30 ne), pa da tudi ne gledam na porabo in sem rad dinamičen.

Mazdini bencinarji so na AC nad 120,130 km/h žejni. Včeraj iz LJ do Trebnjega cca 48 km v eno smer. Dol 10,4l nazaj 9,7l povprečja. Se pravi nekako 10l. Lahko bi šlo tudi 7l ampak....

 

Koliko porabe imaš-ima pa CX-30? 🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Matick napisal:

 

To je goljufanje, ker pač ne priznaš da so vsi CX-30 bencinarji defektni 😂

Drugače pa ... razni turbo mlinčki in dizli mislim da so kar 50/50, če pa vzamemo v obzir moje razmišljanje, da se od servisa do servisa ne sme lučka za olje vžgat, pol je pa itak tričert turbo mlinčkov samo še za na odpad

O Mazdah je govora ti pa nimajo turbo mlinčkov.... 😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX 5 - mnenja, izkušnje…
Napisano
pred 39 minutami je godlike napisal:

Še razmišljam naprej....

 

Verjetno ne voziš športno, ker mesnate gume povzročajo tyre roll in to je pri agresivni menjavi smeri zelo neprijetno. 🙂

 

Če te ne moti izgled, bo najceneje in najbolj preprosto 19" prodat, pa 17" furat.

.... pa malo manj lepo.... 🫤

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
pred 2 urama je Bossek napisal:

GumaX, cena za vse 4 - 546,80 EUR (se pravi 136,70 EUR na gumo)

Odlično 👍👌

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Plastika na Mazdi CX 30
Napisano
dne 7. 1. 2024 ob 19:12 je Bini napisal:

Tole pomanjkljivost na oblogah poznam že odkar imam novo cx30, ko sem plastiko ptremazoval z zaščito sem to opazil in tudi pri Selmarju sem po enem letu pogledal v salonu in je bilo ISTO!

Lahko, da res ni pri vseh tako... 🤔 Je pa res, da ti pri sivi, ki ima manj kontrasta med plehom in plastiko pozneje pade v oči. Ne vidi se pa enako, včasih nič, včasih pa zelo, odvisno od svetlobe in čistosti avta! Tisto pri vratih so pa tako oblikovali pri Mazdi in nikakor ni napaka pri sestavi avta sem pa to tudi že zdavnaj opazil in ni niti malo moteče! 

Glej, če bi bil slep nebi tegale zapisal.... 🤔

Ne se preveč igrat s takimi izjavami kar počez,veš življenje je lahko včasih tudi pestro in kruto.....:zvizga: :nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Plastika na Mazdi CX 30
Napisano (urejeno)
pred 34 minutami je DragoK napisal:

 

S takimi norci kot si ti in še kar nekaj tu noter da sodelujem ker ne mislim raspravljat.  !!

 

Karta za terme se že tiska, čestitam.... 😉 

 

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.