Skoči na vsebino
Prigode v prometu
Napisano

Ok malo je izsiljeval ampak takih primerov imam 10 na dan,tako na take stvari se mora? navaditi v teh norih ?asih. Verjamem pa da na kameri ni najbolj reano in da je bilo vse skupaj bli?e. En nasvet,instinkt in predvidevanje v prometu je danes prvo najpoembneje za prom.predpisi,druga?e si ga slej ko prej naje..! Zoom zoom

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

NOVA MAZDA 3 (2019)
Napisano

MAJMUN  

 

Boss sam ne ti  :)

Kje so tega dobil? Pocukran do kraja..... Alex in company so naredili super test in tudi bolj real in ne reklamn kot ta kekec,vsaka vam ?ast! Zoom zoom
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

NOVA MAZDA 3 (2019)
Napisano

Po specifikacijah vidim,da pi?e najve?ja mo? pri 6000 rpm,medtem ko jo je prej?nja dosegla pri 4000 pa potem konstantno do 6000.Verjetno je zato manj posko?na kot prej?nja...

Mo? so mi?ljeni konji pri 6000,navor pa je pri 4000 kot pri stari. Misim da je malo te?ja in ima mogo?e tudi isti menjalnik kot prej?nja G165 to je kraj?i menjalik ki gre v drugi 95 in ko prestavi? v tretjo zgubi? tisto sekundo. O tem se je tako ?e pisalo na forumu. L.jutro!

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Nakup rabljene CX-5
Napisano

Hja sem ga klical danes in me je minlo da bi jo vzel....mi je rekel" ve? kaj gospon to se je zgodila napaka , za tebe je ona bolj ugodna cena "

Seveda naglas je bil onaj na?

Kupuje? avto ali njega,daj malo vpra?i za kontakt od prej?nega lastnika,pa njega vpra?aj kako in kaj se je godilo z avtom pa bo? videl. Za te "uradne"kilometre je avto vredu,ker 10000k ni ni? za ta disel! Veliko sre?e pri nakupu. Lp
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda 3 (2014)
Napisano

Jaz tankam 95. Sem tudu 100 okt. pa ni bilo neke razlike. ?e tankajo Ameri?ani ?e manj oktanskega pa je ok, in prevozijo povpre?no ve? kilometrov kot mi bo tudi 95 pri nas vredu, pa ?e tovarna ga priporo?a. Bolj pomembna je kvaliteta! Pri nas je MOL, AGIP, OMW na koncu Petrol po kvaliteti pri 95okt.pri 98-100okt je pa malo druga?e. Lp in Zoom Zoom.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Konec Mazde6?
Napisano

?koda bi bilo ukinit najlep?i karavan na tr?i??u,res ?koda. Ko Mazdi upe narediti lepega karavana potem pa bi ga ukinli,vpra?anje res,?e ga bodo,?e pa potem pa gotovo zaradi premale prodaje! Lp. Zoom zoom.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Konec Mazde6?
Napisano

Xenon kitov, ki slepijo, je na cesti vse manj. Nadome??ajo jih led lu?i ki slepijo, pa imajo certifkat.

 

Edit:

Niso dobre tiste lu?i ki spravijo iz sebe veliko lumnov, pa? pa tiste ki imajo cut off line tako kot se zagre. Lu?i ki sipljejo svetlobo v tri krasne niso mote?e samo za preostale prisotne, sipanje svetlobe povzro?a slab?o vidljivost tudi uporabniku takih lu?i.

Pa ?e kaj? Francoske rumene so zakon. Lp
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Konec Mazde6?
Napisano

Kaj pa avtoceste...?e se nasproti peljem in nisem v osebnem avtu?

Sem dosti na cesti in so moderni avti pono?i bolj mote?i kot stare kante na kolesih.

Tudi dnevne led lu?i so ble??e?e in mote?e podnevi.

Vsekakor je vse bolj?e iz varnosti,ker si bolje viden in bolj?e vidi?,druga so pomankljivosti ki so pa odvisne od ve? stvari kot so nepravilne nastavitve in raze predelave pa ?e kaj. Lp
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Konec Mazde6?
Napisano

Prilagodljivi led ?arometi so fini za voznika...za nasproti voze?ega pa ne.

Menim,da ne ve? zakaj gre,ravno ti ?arometi so odli?ni glede tega da ne zaslepijo nasproti voze?ega voznika,ker osvetlijo samo desni del cesti??a! Lp

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Poraba Skyactiv G - bencin
Napisano

Precej prazna cesta, tista ravnina med Kranj vzhod - zahod je fajn  - 185 km pa bi ?lo ?e mav pa spredej kombi prehiteval ?lepar in to je to..   :vesel:

Si kaj preverjal ?e ti kaj merilnik la?e,meni ka?e na M3 popolnoma natan?no,kar je redkost pri avtomobili, sem preveril po GPS.LP

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Poraba Skyactiv G - bencin
Napisano

Ma eni so ?e prov nadle?ni s to porabo ja... OK, se strinjam, omejitev se je treba dr?at, sam prov ne more? se drajsat skoz 130 km no... 

 

p.s. A je kdo na?gal ?e do konca 2,0 G 120 ? Kolk gre sploh dejansko?  :zvizga:

?e nisem imel prilike,zaradi prometa. Koliko pa je tebi pokazal? Lp
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

NOVA MAZDA 3 (2019)
Napisano

Pozdrav vsem.

Danes sem bil na testu z novo M3 sound, style, safety, luxury. Avto me je prijetno presenetil, sploh po kvaliteti v notranjosti. Vozil sem bencinarja G122.

?elel sem sprobati, ali je res tako podhranjen kot govorite. Trenutno imam turbobencinarja THP 125 (Peugeot 308 allure) in se mi motor ni zdel napa?en.

Zdaj pa vpra?anje, prodajalec dobi v salon konec avgusta dve M3 z novim skyactive-x motorjem in ga lahko eventualno naro?im. Info glede novega motorja je sve?a in bi ga naj kon?no za?eli dobavljati.

Na?eloma bi ?elel avto kupiti v roku nekaj dni/tednov. Se spla?a po?akati na nov motor? Na?eloma obi?ajno gledam preverjene motorje, kar pa verjetno za novega ni mogo?e trditi, ali?

Lahko povem svoje mnenje,jaz nebi raskiral ker z vsakim novim motorjem so porodne te?ave ?ez kako leto dve vse to odpravijo in se vidi ?e je to to.Jaz osebno imam lansko m3 120k in sem ful zadovoljen in ?e nisi en adrenalinski tip ti je lahko tista 122k dovolj,vle?e dobro ker ima kar velik navor,?e ti pa 122k ni dovolj pa jo ?ipira? na 170k,ampak samo od 4000 obratov ali nekje od 150km naprej bo bolj pospe?evala. Porabo pa imam okoli 6.5 lit. Veliko sre?e pri nakupu... Lp
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

NOVA MAZDA 3 (2019)
Napisano

Tako ali tako bi se te?ko stegoval tja na sredo armature, eni majo ni?je pa to gre. Lp

Stegovanje tja visoko na armaturo je brezveze,?e gre lepo z gumbom. Lp

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Prigode v prometu
Napisano

Boss ima prav in to ?isto vse kar je napisal pa ?e podkrepil je p.organom,ne vem kaj tu ni jasno eni ste verjetno bolj malo na cesti in ne veste koliko je takega sranja. Nekatere sploh ne gane kdo je kriv,ker mislijo da bodo ?e drugi re?evali situacijo in vozijo brezbri?no ker sploh ne ?ivijo ve? v realnem svetu ampak v vitualnem svetu kjer se ti ni? ne zgodi. Danes je pa? tako,?e dobro da so avtomobili tako varni in je ?tevilka mrtvih manj?a od prej?njih let,toda nih?e ne pomisli in pove koliko ve? je pa invalidov kar je pa zelo hudo. Varno vo?njo vsem,tudi Mazdici 2. Lp

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

NOVA MAZDA 3 (2019)
Napisano

Mislim da teh te?av,?e so res ne bojo kar tako odpravili ,se ?e predolgo vle?ejo! Mislim da so ?e nekateri poskusili to kar dela Mazda z X motorjem pa jim ni ?lo oziroma prezapleteno in predrago za serijsko proizvodnjo. Upam da bo kaj iz tega. Glede Kie pa, res dobro gre,samo dizajn in ceno malo zni?ajo pa bo mogo?e moj naslednji avto po kakih petih letih!? Lahko ?e kdo ali vsi napi?ete maksimalne prevo?ene kilometre z 2.0 bencinskim motorjem(kdo jih ima najve?)da vidimo? Lp

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Prigode v prometu
Napisano

Sej ve? kao pravijo - slika pove ve? kot tiso? besed, video baje ve? kot milijon, ampak kot ka?e je ?e vedno treba dopisat dodatnih 100 besed obnove dogajanja na videu.

Eni ki so pa? arogantni v prometu no?ejo razumeti kaj je narobe,ko pa pokne je pa tiso? in en izgovor za vse ?lamparije itd. Lp

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda 3 (2014)
Napisano

Vsi, ki ste lani kupili novo trojko,

ali ste zraven kita za polnjenje pnevmatik in vle?ne kljuke prejeli klju? za menjavo koles?

V?eraj sem menjeval pnevmatike in sem potreboval klju?, ki ga ?al ni pod podlogo prtlja?nika.

 

Predvidevam da ga ni, ker ni rezervnega kolesa in ga po Mazdino ne potrebuje? sramezljiv.

 

Res ni klu?a zraven,so mi rekli da zato,ker nima rez.kolesa in ima komplet za.... Lp

Tudi sam sem se temu ?udil, ko sem 2014 kupil novo M3, v prtlja?niku pa niti klju?a, niti dvigalke. V navodilih kita za zasilno polnjenje gume pa pisalo da potrebno prvo avto z dvigalko dvigniti :).

Ne rabi? ga dvigovat,vsaj pri meni ne pi?e kaj takega! Lp

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Prigode v prometu
Napisano

A si ti izpit kupil ali si ga res naredil? Res, da je dvojka najbolj osnovem model Mazde ampak zavore pa kljub temu ima. Po moje niso del dodatne opreme.

 

To je naselje, kri?i??e, slepa ulica in omejitev hitrosti 40km/h, pa tudi zadeva se ne za?ne dogajat v trenutku, ko zagleda? situacijo na kameri. Kamera gleda naprej, voznik pa lahko obrne glavo in pogleda ?ez stransko okno desno in vi? ga vraga celo levo. Vsaj na izpitu tako u?ijo.

 

V trenutku, ko sem zapeljal ven je bil M2 ?e globoko za kolesarjem in kar precej dale?. Tudi ?tartal nisem kot na dirkah, da bi lahko rekli, da sem nekoga presenetil, pa kljub temu sem nato imel ?e ?as ustaviti (ne vem a na videu to mogo?e ni vidno?). Ne vem, a se res slabo vidi, ampak M2 sploh ne bremza in se na silo posku?a zriniti med mano in kolesarjem s tem, da vozi po nasprotni polovici ceste - v Sloveniji se vozi po desni strani, na Japonskem pa res po levi (mogo?e zato, ker je Mazda japonska firma je vse skupaj res malo konfuzno).

Kolkrat pa si ti padel, da take strela??

Se ?udim ,da ?e slab?e ni pri nas,ko pa dajejo take izjave,prav si napiso Boss. Lp
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.