Skoči na vsebino
nujno
Napisano

Avto je l.2008 mesec 4 saj tako je zavedeno v el. servisni knji?ici, kar bo verjetno dr?alo, je pa model ?e drugi lastnik,tako da ne vem kaj muti, naj kar muti naprej mene nebo n..

 

 

Ce to drzi, potem je itak velika verjetnost, da nekaj ne stima... drugace ne vem, zakaj bi na avto.net-u vpisoval nepravilne podatke ...

 

Objavljena slika

 

Vcasih je bolje dati malce vec in se se ne zaleteti v najcenejso ponudbo :) ... Saj ni nujno,d a je res kaj narobe... lahko pa je :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

nujno
Napisano

Ja sej da jih prevozii 30.00 v 4 letih ?e nekak razumem, da pa jih prevozi 10.000 v treh letih pa ne morem razumet. Ne vem no

 

Saj je star komaj leto in pol oz. tocneje 1 leto in 7 mesecev... (pise da je regsitriran 09/2009) ... Lahko, da je bil kaksen salonski ...

 

Recimo, da je to 600 dni... in ce bi ga vozil cisto vsak dan... to pomeni, da je naredil dobrih 15 km na dan ... Marsikdo pa se ne vozi vsak dan :) ... :harhar:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

DPD lu?ka gori..
Napisano

Zdravo,

imam Mazdo 6 karavana 143km,l.06.,240000 km prevo?enih.Moj serviser mi je na zadnjem tamalem servisu predlagal naj s tavelikim ?e malo po?akam,ker naj bi bil avto v super stanju.Avto imam sicer pol leta in do sedaj nisem imel problemov.Edino kar mi je po parih mesecih za?el zjutraj pri niskih obratih po traktorsko klepati in to ?e vedno po?ne.

V?eraj pa mi je na poti iz MB v LJ za?ela svetiti lu?ka za PDF.Ker se mi regeneracija ni kon?ala do doma me zanima ?e ga moram na servisu regenerirat in ali imam ?e kak?no mo?nost razen uradnega servisa v okolici Ljubljane?

Hvala,

Ivan

 

Sicer pojma nimam o problemu... ker se mi se ni pojavil... :) ... vidim pa, da ti dela preglavice ta kratica ... :) ... Verjetno je misljeno DPF (Diesel Particulate Filter ali ponekod tudi Dust Particle Filter) ... DPD (kot je omenjeno v naslovu je kurirska sluzba :D , PDF, kot je omenjeno v besedilu pa je kratica za dokument berljiv z Adobe Acrobat Readerjem :) (Portable Document Format) :jupiii: ...

 

O problemih z DPFjem pa tudi ze ogromno pise ... :

 

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=6752

 

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=4857

 

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=5792

 

...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

M6 mnenje
Napisano

....pa? on misl da bo dobu 3jurje manj kot je bil nov...kar pa seveda NO GO sploh..

 

 

Noja... ravno tri jurje manj kot nov ni... Nov s TE opremo je danes okoli 25 K ? ... pred tremi leti pa tudi pomoje ni bil 20 K ? :) ... Sicer za TE opremo ne vem, koliko je bil takrat... Dizelski model GT Navi vem, da je bila cena novega takrat okoli 32 K ? ...

 

Je pa res, da se cena formira glede na povprasevanje in ponudbo... in je avto vreden toliko, za kolikor dobis kupca :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano

Tut to je ena od famoznih MPS, k je blo ?e marskaj povedanga in dostikrat opa?ena na cesti...drga? se nahaja na poljanski v ljubljan in ponava ma ttrugo gor :bravo: bo NINJA kej ve?povedu,k bo tole vidla :D

 

 

Tale?

 

Objavljena slika

 

Nekje v zacetku aprila je bila na Gami :) ... z rezervno gumo zadaj na levi strani :) ..

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pomo? pri nakupu vozila
Napisano

Se potpisem pod tole :bravo:

 

 

Moj naslednji bo tudi verjetno avtomatik...Samo Mazda ima pri tem precej ubogo izbiro :( ... Dizelskih variant menda sploh nimajo... pa se pri bencinskih ni neke blazne izbire :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Letne gume_2011
Napisano

Mamu jim... Kako majhna je izbira solidnih gum v moji dimenziji, da o zalogah sploh ne govorim :vskalo:

Preklical in preveril ?e vse ?ivo pa je tega res malo in drago (235/60/18). Pirelli Z ZERO ROSSO A je kot bi iskal iglo v senu, ko pa najde? je cena ubita?na. La?i? je imel zadnji? ?e 4 kom GY F1 pa jih je ?ez vikend prodal, ko nisem imel ?asa it tja :angry2: Skratka zaenkrat ?e zimaki do konca :D

 

 

Poklici Lustreka na Ladji pri Medvodah >> 01 361 75 00 ( http://www.informacija.net/avtoservis-lustrek )... Cene zelo ugodne ... pa tudi narociti se da, ce jih le dobavitelji imajo...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Letne gume_2011
Napisano

Od petka imam nove Michelin PS3 ... in zaenkrat, po prevozenih par 100 km nimam nobenih pripomb ... bomo videli kako bo po enem, dveh, treh letih :D ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Sistem nadzora tlaka v pnevmatikah
Napisano

Imam spet isti problem... le da tokrat druga dva ventilcka... ki lani nista bila zamenjana ...

 

Mi je na enem spuscalo, zato mi je vulkanizer na eno kolo dal navaden ventilcek... Kljub temu, da sem imel ventilcek v avtu, mi je sistem zapiskal in lucka sedaj stalno gori... kar je logicno... saj en ventilcek nima enakega pritiska, kot ostali trije, ker ni montiran na kolesu :) ...

 

Izgleda pa takole... :(

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Letne gume_2011
Napisano

Mene ?e ?akajo, pa niso ble drage. :hudicek:

 

 

Mene tudi... pa bom se malo zimske zgonil :) ... Tako gredo potem verjetno v smeti ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Letne gume_2011
Napisano

 

sottozero je zimska

 

Sej mogoce je rekel Zero Rosso :) ... neki zero pac :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Letne gume_2011
Napisano

Zato sem tud sam ?altal na to dimezijo. :blush:

 

 

Ta dimenzija (225/40 R18) pride pri Lustreku 152? po kosu... Pirelli Cinturato pa v ceniku nima te dimenzije, je pa model Sottozerro, ki pride okoli 210? kos ...

 

225/40 R18 pa nimam v homogolaciji in je potem menda lahko problem pri tehnicnem ali pri kontroli prometa... pa se stevec potem odstopa ...

 

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Letne gume_2011
Napisano

Sem dobil pri Lustreku ceno 195? po kosu za Michelin Pilot Sport 3 v moji dimenziji, hitrostni razred V (do 240 km/h), kar je zame cez glavo dost :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Letne gume_2011
Napisano

Moje NISO V razred ampak Y.

140+ddv

 

 

Pa se da po taksni ceni se kaj dobit? :D

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Letne gume_2011
Napisano

Je kaksna skrivnost za koliko ?? Tako bom vprasaj najprej pri lokalnem vulkanizerju ki je dosedaj bil se vedno med najcenejsimi (Lustrek na Ladji) :)

 

To je tole ane >> www.gume-direkt.com

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Letne gume_2011
Napisano

Te so bile gor ob nakupu ... in nisem imel nekih problemov z njimi ...

 

 

Sem pogledal... tele Pirelli P7 cinturato so "runflat" ... in temu primerno tudi drage :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Letne gume_2011
Napisano

Ker se pocasi bliza pomlad, bo treba razmisljati o novih copatih...

 

Kaksni predlogi za 18" (225/45 R18) ... Dosedaj sem imel Dunlop SP Sport 2050 in so se dobro obnesle... Kaj je letosnji trend... da je dobro razmerje price/performance ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Vinjeta
Napisano

in kako naj dokazem da sem jo imel pa bil mal offline zaradi tujine ? Sam res da ne nalepljene

 

Saj ni treba nic dokazovat... Ce ni nalepljena, je isto, kot ce jo sploh nimas :) ... Upaj le, da res ne posiljajo slike domov ... :bravo:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-7
Napisano

In kolk si profitiral glede na ceno nove?

 

Sele zdaj videl tole.... :) ... sem takrat izgleda spregledal... Cena je bila nizja slabih 5.000? pri zadnji ... Pri prejsnji se pa ne spomnim vec :) ... Mislim, da okoli 700.000 SIT :) Vem, da je prejsnja bila 4.4 mio. SIT ... Koliko je takrat bila nova pa ne vem vec ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Sprememba cene goriv
Napisano

 

 

2. Na tem forumu ste pred skoraj letom in pol "glasovali", da nekega "pametnjakovi?a" iz?enete. Mo?akar je vedno moral imeti prav, tudi kadar ni imel. In da je utemeljil svoj prav, je iskal raznorazna dejstva in jih interpretiral na dolgo in ?iroko. Te to na koga spominja? Da se ne bo zgodovina ponovila.

 

 

 

Jaz se bom "spotaknil" tdui samo ob tole.. (ostalo preksocim, ker me politika zanima prav toliko kot lanski sneg :) ) ...

 

Omenjeni "pametnjakovic" je SAM zelel anketo... in SAM se je spokal... Nihce ga ni izgnal ali mu kakorkoli omejil dostop do foruma... Je bil pa vsaj toliko fer, da je drzal svojo besedo .... Ni pa to bil prvi forum, ki ga je zapustil. Kolikor vem, je podobno naredil ze na mobisux.com in na alter.si forumu ... za avtomobilzem.com pa ne vem :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

DPF filter
Napisano

Hmmm sicer dvomim, da bi bil problem glede na to kako funkcionira tale DPF filter ampak v praksi zna pa res bit vsemogo?e.

 

Kdo na forumu, ki ima DPF je naredu najve? km? - jaz mam 60.000 pa zaenkrat ?e vse OK (trkam po lesu)

 

Jaz imam trenutno okoli 70.000 ... pa nobenih problemov z DPF ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano

?e bi imel cele feltne bi ga ziher nabavil!! Bil bi glih pravi namesto teglca za ro?e

 

 

Saj zadnja leva izgleda se kar cela :):bravo::punk:

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-7
Napisano

Jaz sem sedanjo (2008) in prejsnjo (2003) sestico kupil na tak nacin... in nisem imel nobenih problemov... Prejsnjo sem kupil tako kot je bila (oprema)... pri sedanji pa sem izbiral barvo, paket opreme,... Edino precej prej se je treba odlocit... da jo narocijo, da pride... da jo imajo cca. 3 mesece registrirano... in v tem casu ima prevozenih okoli 10K do 15K km ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.