Skoči na vsebino
Zanimivi oglasi!
Napisano

A ni bil facelift 2017 leta?

Hvala ti za zelje,bomo videli kaj se da zmenit.

Poglej malo oglase,pa bo? vido. En vem da je bil 15 mo?no da je bil zadnji 17. Razlike pa ni velike tako,da nima? kaj zgubit. Va?no da je tak ko tam pi?e pa si zmago. Lp
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano

Nisem prepri?an da je prava tema, tale mazda 3 mi je zanimiva. Danes sem jo gledal, sicer izven delovnega ?asa, s kolesom sem ?el mimo pa sem zapeljal notri. Sprednja maska je sicer malo od kamen?kov na?eta, druga?e zgleda avto lepo ohranjen. A pozna kdo slu?ajno. 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=13899148&display=Mazda%20Ma

zda3%20Sport%20G120%20Revolution%B0HEADU...

Hoj. Mogo?e ti bo pomagalo tole;jaz mislim,da je bil facelifting 2015 in je to stari model,ne vem pa kje je stal 2 leti. Za orientacijo povem,da sem jaz dal za M.3 G 120 Revo.+met.barvo+en servis gratis pa ?e nekaj ve? opreme ima zadnji model,tako da se zdili. Druga?e pa zgleda super. Uspe?en nakup ti ?elim. Zoom zoom.
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

NOVA MAZDA 3 (2019)
Napisano

Ve?ina kupcev teh objav ni videla,verjemi,?e prejno ko sem kupil so se ?udili kateri avtoje je to? Po Tv skoraj ni reklam glede na druge firme in najve?ja reklama je to ter panoji.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

NOVA MAZDA 3 (2019)
Napisano

Kako bo? ?el v salon in kupil avto ?e sploh ne ve? za njega! Ste mogo?e vidli kako reklamo po TV ali na spletu? Samo mi na forumu vemo za novo M3! Marketing pri nas-Mazdi je na psu,prav trudijo se da nebi prodali. Res ?koda ne ?KODA,?koda! Tudi jaz sem se skoraj 99% odlo?il za nakup M3 po spletu samo zadnji del sem opravil v salonu(cenkanje za popuste,staro za novo itd.)to je to. Lp

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

NOVA MAZDA 3 (2019)
Napisano

Avte imajo ?e v salonih, spletna stran pa ni?.

 

kupec: kaj pa to prodajate

Mazda prodajalci: pojma nimamo, neki so prvlekli v salone, ker o?itno ni placa v skladi??u.

 

Najpomembnej?i avto v 2019/20 za Mazdo pa se obna?ajo kot da ne obstaja. Pa ?e se ?e tako trudim, te logike ne razumem.

?iva groza,res ne vejo kako se fri?ne ?emljice prodajajo. Cenik bodo verjetno imeli ?e jeseni! Zoom zoom
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Za vse ki iščete prevleke
Napisano

Fora je da ni mulc, ampak odrasli k grejo notr z blatnimi cevlji, pol pa ne paz pa zapne sedeze pa popaca ...

Pol pa dopovej odraslim da more pazt da ne paca, ker pol je pa kuj odgovor tipa "sj u mojmu je tud vse umazan" al pa "pocak da ti otrok pomaze, a bos njemu tud teziv".

 

Jebiga,prevleke bo treba kupit ni druge. Prijatlom pa le povej zakaj jih ma?,mogo? bodo imeli kaj vesti. Lp
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

NOVA MAZDA 3 (2019)
Napisano

Slikana je tako,tudi meni ni v?e?.

Civic je z mano ?e 12sto leto 320.000 km. Nikoli me ni pustil na cedilu, ampak bi ga rad menjal pred registracijo. Skoraj vse je ?e "original". ampak imam ob?utek, da se bodo za?eli problemi. No mogo?e pa tud ne :)

Vozi "mi?ko".Ob?utke daj na stran,vredna tako ni kaj dosti in jo vozi? kamot do nove 3. Lp

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

NOVA MAZDA 3 (2019)
Napisano

?koda ?koda... da konec leta. avto moram nujno menjat... G122 mi je pre?voht. tak da bom moral po vsej verjetnosti nabavit kaj druga :(

Edino, ?e ?e nekak vzdr?im s svojim Civicom :)

Kaj nisi zadovoljen z njim ali si samo neucakan? ?as hitro in neusmiljeno be?i,tako da bo jesen kmalu tu,vmes pa ?e mal dopusta........in MAZDA X3. je tu! Zoom zoom
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Poraba Skyactiv G - bencin
Napisano

To je pa super

Pri Mazdi je to kar malo sme?no - me je skoraj sram pred sosedi, ker bi lahko kdo mislil, da ne znam speljati in nabijam obrate - zelo izrazito - noben drug avto, ki ga poznam nima tega na tak na?in. Ko grem iz slu?be se peljem po firmi cca 2 minuti brez pedala za gas in moram skoraj zavirati.

Je pa zanimivo, da ?e od doma speljem takoj po zagonu, ko je ?e v visokih obratih (in moja cesta je cca 10% navzdol) vendarle zazna in zavira z motorjem po hribu navzdol.

To je pa pohvalno,ker bi bil problem ko zapade sneg,da se pelje? pod breg pa ima? ?e dodatno tura?o! Lp
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

NOVA MAZDA 3 (2019)
Napisano

Ja bo treba ?e malo po?akat...pa da vidimo ceno in te nove motorje ...X.res se vle?e ...ne vem za KAJJJJJ...????..tudi mene to jezi..jebemliga lp

Meni pa gre ?as kar hitro saj sem pred pol leta kupil novo trojko in bom to novo verjetno kar presko?il. Sem pa zelo zadovoljen z njo,pa po kritikah na novo ?e toliko bolj. Lp

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Poraba Skyactiv G - bencin
Napisano

?e se uklu?im v pogovor bi dodal tole,vsi imajo vi?ji prosti tek ko so hladni,ampak Mazda ima ve?ji navor in malo podalj?ano 2 prstavo zato je to tako izrazito. Je samo mali problem,?e ne odpelje? direktno naprej in da? v 3.4.5.6 ampak vozi? v drugi in to v kaki koloni,toda to je pol minute tako da to ni noben problem! Da? v 1.p

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Poraba Skyactiv G - bencin
Napisano

Po 5000km poraba od 6.2 do 6.8 odvisno kdo ga vozi,so pa ve?ina kratke razdalje 3 do 5 km.pa parkrat 15 do 20 km.Na polni tank je razlika pri meni 0.2 litra, ?e zra?unam realno. Sem zelo zadovoljen s porabo ker se vozim bolj dinami?no,sem se pa tudi prepustil prometu in se vozil kot ve?ina v prometu in je bila poraba tudi 5 lit.kar je odli?no za moje pojme za tak avto. Lp

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

NOVA MAZDA 3 (2019)
Napisano

Vse... samo fastback vrata namesto bebastega prtlja?nika pa je avto ?isto drugi nivo uporabnosti. Limo trojka ima 440 litrov prtlja?nika in to je dovolj, problem je samo, da ne more? ?isto ni? ve?jega not vtaknit, da o biciklu sploh ne govorim. A je res tako te?ko to narest? Mater v 6-ki so v prej?nji generaciji imeli, potem pa so ukinili to?no tisto, kar ohranja avto ?e lep, aerodinami?en in predvsem uporaben.

Baje,da je tak prtlja?nik z malo odprtino zaradi trdnosti karoserije in ve?je varnosti 5*.Ampak vseeno bi bil lahko druga?en!

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

NOVA MAZDA 3 (2019)
Napisano

sem pogledal malo to ?udi od novega 508...sptedaj ima tak bebav nasmeh (une kao dnevne lu?i) , kot da bi bil malo prismuknjen. V glavnem neposre?en sprednji del in ?e kar grd avto nasploh. V?asih so pe?oji vsaj izgledali lepo, ?e ?e niso bili kvalitetni avti.

Ni tako hudo, je pa 6tica dost lep?a,3ka je pa tako dosti manj?a....

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.