Skoči na vsebino
Mazda 3 (2014)
Napisano

Kot se enkrat ?e napisal,jaz sem jo vzel pri Selmar Celje(M3 G120Revolution)kot je na profilu. S prodajo v salonu bil zelo zadovoljen in tudi z ceno. Polna cena je bila 20,390+barva 600+prevoz 120=21,110.Zdilal sem se na19,500in gratis servis na 20000km(1 leto)Sedaj po 5 mesecih in koncu te serije trojke bi mogo?e ?lo ?e ni?je!Nikjer drugje jo nisem dobil za tak denar,sploh pa ne v BCTju,Mariboru in drugje.Servisa ?e nisem opravil,ampak pri trojki dve generacije nazaj sem bil zelo zadovoljen.Jaz bi tudi vzel Takumi ?e bi bila limuzina.Veliko za ta denar! Lp

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX 3
Napisano

?e eno vpra?anje imam,od katerega datuma je pa je nazadnje posodobljena? Nekje sem zasledil da od leta 2011. ?e je tako, potem je brezveze ker je ful sprememb.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX 3
Napisano

Kaj pa karta je nova ali kaka stara verzija? Ti jo uporablja?? In kako kaj deluje ali jolj?e imeti kar gogl map na mobilniku?

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zimske gume CX-3
Napisano

To razlago smo ?e brali eno stran nazaj,in je popolnoma vse res,ampak ?e je kolo na avtu enake ?irine in enakega obsega zakaj bi tu ve?je cole igrale vlogo! Bo kdo mogo?e dal razlago,ker me zanima.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zimske gume CX-3
Napisano

Mislim da je kotalni obseg isti pri obeh colah gum ,samo felga je ena ve?ja od druge,tako,da ne more biti razlike pri vo?nji z enako ?irino gume! Pa tudi komplet gum in felg je nekje enaka cena kot 18"gume. Pa ?e avto zgleda.....Kupi dobre18tke

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zimske gume CX-3
Napisano

Bolj?e bodo 16tke ker so tudi o?je, predvsem zato gremo po snegu bolje.Za suho cesto so bolj?e 18tke zaradi ve?je povr?ine na tleh. Mislim da je ve? kopne in mokre ceste pozimi tako da je za mene bolj?a 215 45 18.Bomo videli pozimi. Lp

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.