Skoči na vsebino
Poraba Skyactiv G - bencin
Napisano

Tu nekje smo vsi. Meni se zdi vredu poraba. Vozimse enako kot prej s cruzom 1.6 124konjev pa sem mel 7.5-8lit. Gre pa M3 ful bolj?e ker je la?ja za 200kg pa dra?jaTankam vedno 95 ker ni neke razlike. V ZDA tankajo celo 88 ali 91 oktanov,bolj?ega sploh nisem videl,pa vseeno nimajo problemov.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Poraba Skyactiv G - bencin
Napisano

Moja 120g pije nekje 7.0 ampak to do3-4ih kilometrov,ker je motor ?e hladen in ima ve?je obrate. ?e se peljem vsaj 10km pa takoj pade na6-6.5odvisno od prometa. ?e se pa slu?ajno pelje? ali lahko pelje? po omejitvah pa imam 5.5

?e nekaj bi vpra?al kje in koliko stane ?ipi g, in kako se pozna pri vo?nji nasploh npr. pri menjalniku, pospe?ki in nasploh malo opi?i, ?e lahko Lp

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

CX-3 vs CX-5
Napisano

Premala je ni kaj,?e za otroke ni zadaj dosti prostora.Zato sem tudi vzel trojko revolution.Pri Selmar ti dajo avto za domu,tako da.....odlo?i se sam saj bo? sam vozil avto....

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

CX-3 vs CX-5
Napisano

Ja tako je,pa prozorni plasti?ni displej se dvigne nad ?tevci na katerem je hitrost in drugi podatki,kot pri 3008. Pri Selmarju v Celju dobi? testni avto ponavadi za en dan. So zelo ustre?ljivi in ugodni glede cene! Za Mazdo 3 sem dobo najbolj?i popust vse od Mb do Lj!

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.