Skoči na vsebino
pomoc pri nakupu Mazda 6 Sportcombi
Napisano

Sem ze v enem drugem postu (KLIK) napisal, da bo moja kmalu naprodaj... Pomoje se kaksen mesec ... mogoce celo manj...

 

Moram malo povprasat, kako je z novo... :D

 

Je sicer malo starejsa, kot tele v oglasih... ima pa "pedigre" :) ... Serivsna knjizica, vedno servisiran v Gami v BTCju, knjizica z vpisanim tocenjem goriva, ... prevozenih pa sedaj okoli 162.000 ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda 6 Sportcombi
Napisano

no sedaj pa je napo?il trenutek za nakup M6. Mogo?e kdo ve za kak?no dobro za okoli 10k??

 

Ce imas cas pocakat se kaksen mesec ali dva, potem bo moja naprodaj... Tukaj sem enkrat dodal v profil podatke :) >> KLIK

 

Kupljena v SLO (MMS), redno servisirana v Gama centru... z vsemi papirji (racuni servisov), knjizico kamor redno pisem tocenje goriva,... Je letnik 2003, prevozenih ima sedaj okoli 165.000 in je z opremo TE (2.0 diesel sport combi) ... zraven (poleg teh 17", ki so trenutno na avtu) bodo sle se 15" zelezne feltne (z zimskimi gumami, ki pa so pomoje prej kot ne za zamenjat)... Po dogovoru bom verjetno notri pustil se bluetooth instalacijo z GPS sprejemnikom Parrot CK 3400 ...

 

 

Tale slika je se dokaj frisna (pred kakim mesecem, preden smo sli na dopust :) )

Objavljena slika

 

Glede cene sicer nisem se kaj dosti gledal... vendar se mi zdi, da bi moral dobiti ravno tam nekje okoli dobrih 10.000 ?

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

NAKUP MAZDE 6 SPORTCOMBI
Napisano

Moje osebno mnenje je, da je cena OK... ce je z avtom vse OK...

 

Jaz bom svojega prodajal cez ene dva meseca... tudi letnik 2003, le malo vec kilometrov (zdaj jih je okoli 163.000 ... realnih :D ) ...vse podkrepljeno z racuni uradnega servisa (Gama oz. sedaj A Cosmos) ... Tankanje vedno vpisujem v knjizico, tako da je tudi to ze ena zgodovina avtomobila :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

TSC in DSC pri Mazda 5 CD110 TX
Napisano

Smo sli z mazdo5 TX Plus 143 PS (FL2008) spomladi v Hannover in je bila povprecna poraba kar tam okoli 8 do 9 litrov... Resda je vec ali manj ves cas AC, vendar smo bili polni (4je s prtljago) .. in veter je pihal ko zmesan, tako da vecino poti nismo sli vec kot 130 km/h ...

 

Slike sem pa tako ze enkrat napopal tukaj >> http://album.mobile.si/showgallery.php?cat=1738

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda 6 navigacija
Napisano

Ali je kdo ze kje zasledil kaksen review modela GT navy... s kaj vec slikami, kot tiste, ki krozijo po netu (iz Mazdinega press arhiva) ...

 

Ali pa kaksen userguide za model GT navy, da bi videl, kaj se vse upravlja preko touchscreena ... Predvidevam, da radio tudi, ker nima drugje prostora za komande... in upam,d a tudi bluetooth instalacija...

 

Ker tista, ki jo ima recimo tanova mazda5, s katero uproavljas zgolj s pogovorom, je bolj tako... Se lahko z uno teto v anglescini kar dolgo pogovarjas, uboga pa ne prevec vestno :) ..

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

dilema
Napisano

Lepo,?e malo bo? moral po?akati. :P:D

 

Ja... pa svojo se prodat :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Nova Mazda 6 GT - svetlo siva notranjost
Napisano

Dobro si se odlo?il. Olivno zelena notranjost? To pa moram videti. Ko pride avto, hitro kak?no fotko na forum. Pa ?e enkrat ?estitke. :bravo:

 

Men so odsvetovli olivno zeleno, ces da ne pase v tak avto... tisti, ki so jo videli ze v zivo... zato sem raje narocil tisto beige ... ker crna mi nekako ne sede... :) ... Upam, da ne bo presvetla, in da se ne bo poznala prav vsaka svinjarija... :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

dilema
Napisano

Jeseni bo moja :) plava ... karavan CD140 GT Navy ...

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Easter eggs za Mazdo 6
Napisano

Samo pri faceliftani to deluje, pri navadni pa ?al ne.

 

 

Pri navadni verjetno zato ne deluje, ker ima samo soferjeva sipa avtomatiko... ostale pa ne... pri faceliftani imajo vsa stiri vrata avtomatske sipe ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Easter eggs za Mazdo 6
Napisano

Drzi drzi...

 

Ampak dvojno zaklepanje ni vkljuceno v vseh paketih opreme... Pomoje je sele od TE naprej ... Jaz vecinoma "dvojno" zaklepam...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

poraba mazda 6
Napisano

torej kupujem avto in me zanima vzdr?evanje mazde 6(ne nov model)

 

najbolj me seveda zanima poraba za 1.8 bencinski motor?

 

koliko je pribli?no redni servis?

 

 

Glede porabe poglej tukaj >> http://www.poraba.com/avrage_car.php?searcht=582

 

Redni servisi pa so odvisno od stevila kilometrov...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

GPS
Napisano

... , za zadnjo pla?o sem si kupil Garmina. :bravo:

 

 

A si su v penzijo, ko si dobil ze zadnjo placo ? :hohoho::bravo:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Imam nekaj vpra?anj za mazdo 6.
Napisano

Pr letniku 2003 do tega podatka sploh ne pride?, ker ti prej nafte zmanjka :bravo:

 

 

Se nikoli probal... oz. mi se nikoli ni zmanjkalo... pa sem ze veckrat imel manj kot za 50 km :) ... tako da je kazalo le crtice...

 

Ponavadi se rumena lucka prizge, ko racunalnik kaze se za 150 km... redko kaj manj... in potem komot naredim se 100 km... vecinoma tankam takrat, ko racunalnik kaze pod 100 km range-a ... in notri potem gre tam med 53 in 58 litri...redkokdaj sem tankal vec... pa ponavadi vedno tankam do takrat, ko se samodejno ustavi... potem pa se zaokrozim znesek :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Imam nekaj vpra?anj za mazdo 6.
Napisano

Od kje ti ta podatek? Sem 100% da pri letniku 2003 definitivno ni tako.

 

Cez dva meseca bo 5 let, odkar vozim tako mazdo :) ... je letnik 2003 in pri moji je tako...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kon?ne hitrosti va?ih mazdic?
Napisano

Mazda 3 MPS proti Alfa Romeo 147 GTA? ?e ste prej napisali da ne more? primerjati AR 147 in mazde 6, ste se sedaj odlo?ili za primerjavo turbo motorja proti n/a motorju?Res ste profi?i ni kaj.Potem je ?e bolje da primerjate mazdo 3 MPS in 147 GTA kompresor :bravo::bravo:

 

Aja ?e kr trdim da se slavni mps userje v legi proti gta <_<

 

@icewoman12 Ja kaj mi pol pi?e? da se lohk jutr dobiva ?e si pol ?ez eno uro premisle?.Kak?na na?ela pa so to???

 

Druga?e pa se z veseljem odzovem tvojemu povabilu na vo?njo da vidim kak?nega stroja ima??Upam sam da me ne bo preve? strah :rispekt:

 

@vsi skupaj: grem na ve?erjo, se ?ez kak?no urico spet oglasim.Pa glejte da boste kej napisal v tem ?asu ker dons glih nimam bolj pametnega dela kot se z vami drkat okol vsega kar mi pride na misel. :harhar:

 

 

Nekje si pisal, da nisi prisel sem provocirat in zalit... berem tvoje poste in v vseh po vrsti kujes taljana v nebesa, rizevce pa tlacis v gnoj...

 

Lahko samo vprasam, koliko si star? Si ravno izpit dobro naredil? :danzoman: Po pisanju sodec ti ne bi prisodil niti 16 :jupiii:

 

"mami... lej ta avto ma pa 260 na stevcu.... pa ful siroke gume ma... uauaaauuuuuu " :ouje:

 

In se glede primerjave... Alfa 147 pase v golf razred... tako kot mazda3... mazda6 je en razred visje... in jo lahko res bolj primerjas z recimo Alfo 156 ... Vsaj po moji logiki je tako nekako...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda 6 navigacija
Napisano

Hja,ta primerjava ni glih najbolj posre?ena,ker mislim,da je recimo Garmin bolj?i od original navigacije v M6. ;)

 

 

Garmin je boljsi le, ce ga potrebujes za Slovenijo in recimo se Hrvasko... Za severneje od nas, pa ga pokosijo skoraj vse druge navigacije :) ...

 

In za navigacijo v novi Mazdi6 prakticno ni nobenih informacij, tako da je tezko reci, ali je res tako zanic ali ne...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda 6 navigacija
Napisano

za tak dnar dobi? ?e skor PDA z navigacijo :rispekt:

 

 

Sej tudi za veliko manj kot je cena nove sestice dobis npr. Dacio Logan karavan :) ... pa se lahko prav tako z njo vozis iz tocke A do tocke B :):blink::bravo:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda 6 navigacija
Napisano

Zanima me ?e kdo kaj ve kako je z original vgrajeno navigacijo pri novih Mazdah 6 - ali je pokrita Slovenija, ali se jo sploh spla?a dokupiti, kateri navigacijski sistem uporablja (Garmin, Navteq, Tom Tom). Hvala za odgovor.

 

To tudi mene zanima... pa nisem o tem nasel prav nic... V Sloveniji baje zaenkrat se ni nobenega modela GT Navi, da bi sel sam pogledat :( ... Je pa pomoje preko displeja od navigacije tudi narejeno upravljanje audio sistema, ker drugace ni prostora za to...

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Imam nekaj vpra?anj za mazdo 6.
Napisano

1) ta ?tevec se sam nastavi ko tanka? (po nekaj kilometrih vo?nje)

 

4) meni je ra?unalnik kazal ?e kar nekaj 10 km, pa mi je 15m pred bencinsko ?rpalko zmanjkalo dizla. Na koncu sem ga moral porinit ene 2 metra do to?ilnega mesta. Notri je ?lo manj kot 60 litrov... zdaj pa zra?unaj. Osebno grem po tem ko se pri?ge lu?ka tankat po nekje 60-70 kilometrih, pa natankam okoli 55 litrov.

 

Ko imas goriva za manj kot 50 km, BC ne kaze vec... ampak so samo se crtice... :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kon?ne hitrosti va?ih mazdic?
Napisano

Meni jo je ratalo pognat najve? do 230km/h pol mi je pa ena koko? ?la prehitevat pri cca 170 in sm mogu zbremzat... Za kaj ve? bom mogu pa dalj?i kos avtoceste najt, ki je koli?kajtoliko raven. Dol po postojnskem klancu najbr? ne ?teje :P ...

 

Kolk je max kar je kdo peljal M6? A se ?tevec obrne do 240km/h ?

 

lp Kuscar

 

Meni je ratalo priti do 220 km/h... je pa to po stanju na navigaciji nekje dobrih 200 km/h ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Nakup Mazde6 - Karavan - Kaj izbrati?
Napisano

?zmeden? Sej so original od M6(ki jih mimogrede dela za mazdo thule) 85?,vse skupaj.Kak?ne ta?ke in pre?ke posebej??to pride vse skupaj v kompletu. ;)

 

 

Sem zamesal... pri prejsnjem avtu so bile tacke posebej, precke pa posebej... Tukaj, kjer so sanke, je vse v kompletu... in je bilo pomoje okoli 14.000 SIT... Vsaj toliko so se vedno na spletni strani, ki ocitno ze celo vecnost ni bila posodobbljena, ker so cene se v SIT :) ... >> http://www.rdo.si/slo/rdo_shop/ponudba_fapa.htm

 

Je pa tako, da Fapa je ena cena, Thule je ponavadi skoraj se enkrat visja, Mazda (ki so v bistvu Thule z mazdino znacko) pa so se ene 20% drazje od Thule brez mazdine znacke :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda 6 in orig. navigacija
Napisano

Kje pa si delal velik servis?

 

Vedno v Gama centru v BTCju ...

 

toliko imam v spominu, da je bilo... bi pa mroal pogledat po dokumentaciji...

 

Bo pa, kot ze omenjeno, naprodaj enkrat jeseni... :) ... Odlocitev za novo je ze padla... spet bo mazda6 :) ... edino se barvo si moram izbrat... :) ... Jih se ni prav veliko razlicnih... iz kataloga pa si je tezko predstavljat, kako dejansko barva potem izgleda na avtu...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Nakup Mazde6 - Karavan - Kaj izbrati?
Napisano

Kolk si dal za stre?ne nosilce, ki pridejo na originalne stre?ne sani na tem modelu...

 

Hvala

Kuscar

 

Se ne spomnim... niso bil tako dragi... pol manj od Thule in vec kot pol manj od original Mazda...

 

So pa FAPA :) ... Ce me spomin ne vara so bile tacke okoli 14.000 SIT in precke ravno tako okoli 14.000 SIT ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.