Skoči na vsebino
Prvi nakup mazde
Napisano
pred 6 urami je PotatoUser napisal:

Grem v cetrtek na ogled. Kaj naj poslusam in gledam med testno voznjo?  Za 2500e.ce ga dobim se mi zdi se zmeri top naložba

Glej, da nebo jama brez dna.... 🤔😩

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Prevažanje štirinožcev
Napisano
pred 12 urami je Borcix napisal:

Pozdravljeni,

 

tudi mi imamo 2 štirinožca, ki bosta zdaj varno "potovala" z nami v CX-60-tki.

Box.jpg

Dobrodošel med nami in mnogo varnih kilometrov..... :prstgor:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Elektromobilnost
Napisano

Zdaj se vidi kako je baterija draga.... 😁

Netegovali so narod, sedaj pa kar nižajo cene. Tesle stare nekaj let bodo pa kar na odpad vozili, ker ne bodo nič vredne.... :nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Nakup avta iz tujine
Napisano
Pred eno uro je etcho napisal:

Upoštevaj, da se od objavljene cene avto proda za 10% nižjo. Objavljena cena je samo pogajalsko izhodišče. 😊

Švedi se pogajajo, prvič slišim.... 🫤

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Nakup avta iz tujine
Napisano
pred 2 urama je Janez007 napisal:

 

Zakaj ne prilepiš slike s Car info? Samo potem, ko ga boš prodal, lahko pričakuješ še kakšen klic zadovoljnega kupca .... 😃

 

Specifications for Mazda 6 Wagon generation GL 2.5 SKYACTIV-G Automatic, 6-speed (car.info)

 

image.png

 

 

 

 

 

 

 

 

Sem pogledal na tej strani za svojo cx30 in 3ko iste letnike pa moram rečt, da imajo kar visoke cene.... :nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Nakup avta iz tujine
Napisano
pred 10 urami je dvorjan napisal:

ČE ravno koga zanima, 12.1. se je Mazda 3 hatchback 12/2018, SkyActiv G 120 KM MT, prodala za 5.600€ +dražba +DDV +prevoz.

Tako da tele trojke pred MK4, torej MK3 (2017-2018) so kot kaže "best buy", vsaj če se mene vpraša. Ne vem, če kje drugje dobiš boljši avto ali pa več avta za tak denar.

Edino še kak Renault konkurira. Zadnjič sem enega Grand Scenica 1.3 AT (2019) opazoval - sicer je bil zanemarjen, ampak je šel za 5.800 + dražba +DDV. Tudi kupčija tedna.

Aja, tale dotična je šla za 9.550€ +DDV. Torej švoh 12 jurjev pa roka.

Taka se potem ponavadi tu prodaja za 10+€...😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Nakup avta iz tujine
Napisano
pred 5 urami je dvorjan napisal:

Toliko, kolikor je kdo pripravljen plačati. Si predstavljam, da avtohiša več kot 12 jurjev ne ponudi ...

 

Po toliko gredo na dražbah.

slika.png

Vem, hecal sem se, saj veš zakaj.... 😊

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Plastika na Mazdi CX 30
Napisano (urejeno)

Hvala, končno ena pametna razlaga! Je bilo pa tako že rečeno, da se vidi samo pod določenih kotih in primerni svetlobi. Vse do lani imajo to"ziher"! Nimajo le, če so v zadnjem času v proizvodnji kaj izboljšali.... :whatever:

Meni se za tole fučka.... 😊😉

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Plastika na Mazdi CX 30
Napisano
pred 3 urami je DragoK napisal:

Ni moja je pa plastika ista kot pri meni in vseh Mazdah CX30  to izgleda res vrhunsko !!! Obiščite Mazda Avtohiše in se prepričajte  na čisto  novih  če so  mogoče od nekaterih  in  na cesti umazane in se ne vidi 😄😄

FB_IMG_1704818375381.jpg

Joj, kaka grozna barva še plastika zgleda lepš.... 🫣😂😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.