Skoči na vsebino
Zanimivi oglasi!
Napisano
pred 16 urami je gregc88 napisal:

no 300 glih ne... npr 4cuke max sm napisu ... 

nemska piksna je pa drugo  , ... tu ni primerjave....cena pa itak spet v višavah.... 

vem da cena z leti raste takim , sej je tud npr. fičko  drag,  ma še vseeno  nekak razumem da so dragi in imajo svojo ceno ... taka m3 mi je pa res predraga in ne vrjamem da bi kdo tolk dal... mogoce cez 20 let ce bo ohranjena tako kot je  danes pa res dobi tolk.... 

 

Ko vidim, da folk daje NCjke za isto ceno, isti letnik gor, se mi ta MPS cena niti ne zdi tok pretirana :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Sprememba cene goriv
Napisano
pred 4 urami je samSimon napisal:

Mislm, da tut z zakonskega vidika Petrol ne sme pokupit vseh, nekaj v zvezi s konkurenčnostjo in ta pravna jajca 😀

 

Bo pa že vlada poskrbela, da bodo šle Vizjakove delnice gor. Sploh pa, a še mamo Agencijo RS za varstvo konkurence?

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Nakup Mazde MX-5 (NC)
Napisano
dne 13. 1. 2021 ob 18:21 je mazdaman napisal:

V tem primeru bi vzel raje 2,0 motor ima manj problemov z oljem. Menjalnik je pa ročni v vseh mx-5 vrhunski a če si bolj len se da tudi z avtomatskim lepo uživat, ni pa ta Menjalnik športen kakor ročni.

Poslano z mojega SM-G986B z uporabo Tapatalk
 

Bolj kot to, bi gledal, da ni avto od začetka proizvodnje, se pravi 2006, 2007 leto. Govorim iz prve roke, po menjavi obročkov :D

 

@roctech, dobrodošel v klubu :D

Največje hibe na teh avtomobilih so ponavadi termostati (na srečo odprti), zabasani oljni obročki, vratni aktuatorji centralnega zakleplanja. Načeloma pa super avto :) Verjetno zna biti tudi automatik uredu, če si bolj cruiser tip človeka :)

dne 13. 1. 2021 ob 8:30 je Janez007 napisal:

@roctech pozdravljen, jaz bi se lotil tako, da bi glede tvojih vprašanj (motor, menjalnik) vprašal 1 ali 2 serviserja Mazd, po telefonu ali še bolje bi se oglasil pri njih. V tem polarnem vremenu pa bi še bolj razmišljal o trdi strehi, da je avto uporaben celo leto. 😉

Glede strehe, niti ni taka kriza. Je mohair in kar kvalitetna. Bolj me je bilo strah na NBjki z vinilko, ki so rade popokale. Pa še to res v ekstremnih primerih. 

Je pa s pomično trdo streho avto potem toliko težji, kar je mene odvrnilo od nakupa, pa še čakat moraš da se ti odpre/zapre.

Hardtopi za NC obstajajo, ampak so še redkejši in dražji kot za NB :(

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano
pred 3 urami je Alex napisal:

Lepo... mnogo lepši kot oem na Mazdi 6. Ali mogoče veš, če je kompatibilen z Mazdo 6? 

 

Lahko, da bi znal biti. Če ne se pa zihr najde kaj tudi za tvojo generacijo 🙂

Samo catch je, da je iz Aliexpressa, tako da bomo videli kakšna bo sploh kvaliteta po nekaj časa.

https://m.aliexpress.com/item/4000341625514.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&spm=a2g0o.productlist.0.0.48b02b66JrFU25&algo_pvid=779f5454-c2b4-4b7c-b4b2-5bf537c9d047&algo_expid=779f5454-c2b4-4b7c-b4b2-5bf537c9d047-1&btsid=0b0a555916050364677758671ecc57&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

 

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano

Ufff, vidim da ima serijska MX5 full lufta med blatnikom in gumo, sem mislil da je serijska MX5 ni?ja, jaz bi jo dal ?e malo ni?je, da bi blo cca.1cm lufta.

Katere vzmeti pa si dal?

Moja M3 z Eibachi ima malo manj lufta med blatnikom in gumo.

Jaz osebno ne bi ni? ni?je. Sem imel na NB 40/45, pa sem imel povsod probleme. Sedaj sem dal 30/35 od Eibacha.

Haha, joj slivka. Vrjetno tudi nebo s temu avtom prikolice vlekel. Ta avto po vsej vrjetnosti sploh snega ne vidi. Sicer pa 80% ljudi sploh verig nikoli ne rabi in so zimske gume dovolj. So doloceni ekstremi k zivijo nevem kje, ampak si taksen fant vrjetno nebo kupil taksnega avta za v rovte. Sicer pa kam gre ta svet in zima bomo sneg lahko videli samo se na internetu.

Ja, snega se pa res izogibam, ?eprav je zabavna miata za po snegu :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

A COSMOS podjetje
Napisano

Saj to ni res,sem se ?e veselil za jutri,da sre?am BOSS-a in face iz foruma pa imam slede?o izbiro,VAS in pivo ali pa ta??o in njen R.dan.Kaj mi preostane? ?al mi je ker me nebo,pa kdaj drugi? in poro?ajte kaj o Bossovem avtu.Lp

 

?ak mal, ta??in bday je bolj?a izbira? :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda MX-30
Napisano

Meni je pa vedno bolj vsec. Pa tudi dejstvo, da je Mazda edina, ki se upa takole eksperimentirati ;)

A je to koncept ali dejansko avto?Se mi zdi da EU zahteve nikoli ne bi spravile tako rezilo na prednji maski ?ez :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano

Probaj, pojdi na dalj?o pot, pojdi v gu?vo, pojdi na klanec, pa si bo? tega za?elel....

 

Vse to delam, pa si ga ne ?elim. Pa? upravlja? s tistim kar ima?, ?e nisi razvajen :D

 

Nisem pa absolutno proti, vem da ?e bi ga imel, ne bi ve? ?elel na ro?ni menjalnik :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano

Res pa je, da je lazje resiti situacijo, ce prednji konec zdrsne, kot pa zadnji konec...

 

Baby Viper bi reku, da lih obratno  :P

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula E
Napisano

Jzt sm tut kar spremenu svoj mnenje.

Ta dirka je bila zanimiva. Nekoliko samosvoja ?e si navajen F1, ampak zanimiva z attack modeom.

DS zgleda kar mo?en...

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

NOVA MAZDA 3 (2019)
Napisano

Res je top avto. Vsaj s stali??a dizajna. Agresivna, ?portna. Sicer z neko osnovno opremo verjetno ne bo tako zanimiva.

?al je pa slovenski trg bolj odprt za dolgo?asne VW linije. Jebat ga, slovencenlji so 100 let za leseno ?lico in bohnedaj da bi imel pred hi?o kaj tako zanimivega. Kaj si bo pa sosed mislil?

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda 3 G165
Napisano

Se popolnoma strinjam, namen teme je celovita izmenjava informacij v zvezi s to temo!

 

Namen foruma pa splo?no debatiranje.

In ?e po servisu ne zna? odpreti pokrova in pogledati stvari, ki so bile zamenjane (olje, filtri, jermeni u izi), potem ?abe stoji? zraven na servisu :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zakaj ne maram digitalizacije...
Napisano

Sam produciram, sicer amatersko, elektronsko glasbo in pa? za pravi mastering bo treba vedno uporabiti me?alno mizo.

Vidim pa v temu primeru problem v ozvo?evalcu in njegovi lenobi. V glasbi pa? ni prostora za lenobo in ''nekaj na hitro''.

 

Sem pa skoraj vedno uporabljal izklju?no ra?unalni?ke programe za in?trumente in lahko povem, da ni? ne nadomesti pravega in?trumenta, kar spoznava tudi vse ve? EDM proizvajalcev (recimo Avicii, Kygo itd.) in dejansko v studiu snemajo ve?ino in?trumentov (razen synthi in podobne stvari).

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.