Skoči na vsebino
Mazda 3 (2014)
Napisano

?akaj a ti govori? o bluetooth povezovanju ali wi-fi hot spot povezovanju? Ker omenja? kode, zaupanja vredne uporabnike, neznane vire itd...

wifi hot spot povezovanju....telefon se mi z bluetooth brez problema pove?e

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda 3 (2014)
Napisano

Problem. Poskusam gsm in avto povezat z internetom preko hot spot. telefon in avto se spoznata, vpisem kodo s telefona v avto in avto jo sprejme. do tu vse ok (tudi telefon potrdi mazdo kot zaupanja vrednen uporabnik). potem pa hocem povezat in napise network error. probam brez varnostne kode-isto. v gsmu imam potrjeno da lahko sprejemam od neznanih virov. gsm je samsung S6 edge.

 

kak?na udeja, izku?nja, re?itev...? :ne vem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda 3 (2014)
Napisano

Eno vpra?anje...verjetno ?e tudi kje obstaja na forumu...imam M3 G120 ki ima xenon...zanima me ali so te ?arnice ki so originalno not najboljse in svetijo najmo?neje?  Opa?am da svetijo ?ist navadno belo in ne kot opa?am pri drugih znamkah da svetijo bolj vijoli?no modro...kaj je od tega bolj?e?

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Prenosni DVD predvajalnik
Napisano

neckermann ima tudi remote, nima pa baterije, a problem je re?ljiv, ker je sistem na dolge ture, in ?e se ustavi? (benz pumpa) da? klju? na kontakt in gre naprej

 

To?no, tud tako gre. Ampak ko sem jaz izbiral, sem zasledil na tujih forumih, da so komentirali, da so sicer pazili, ampak so podzavestno v?asih obrnili klju? do konca in potem ups-takoj?nja reakcija otrok (se ve kak?na) in zato so pa? priporo?ali da vsak ki kopuje, naj raj?i vzame sistem z baterijo (tudi zaradi funkcije da lahko otrok kasneje nadaljuje gledanje od tam kjer je kon?al) .

 

Pa ?e neki. Philipsov sistem ima prilo?ene slu?alke, ki so za v uho. Te slu?alke ponavadi otroci nimajo radi (predvsem mlaj?i) ker jih za?nejo bolet u?esa ali pa jim padajo ven. Jaz sem dokupil klasi?ne zlo?ljive slu?alke manj?ih dimenzi in dal cca 15? za par, pa je bilo vse re?eno.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Prenosni DVD predvajalnik
Napisano

Philipsa mam jaz v avtu in dela bp. Velik tu ni kablov za povezat oba zaslona kar je za v avto ok. Edina razlika ki sem jo opazil je ta, da ima ta drugi-dodatni zaslon nekoliko druga?en kontrast oz. svetilnost- je nekoliko temnej?a slika. Plus je tudi, da ima zadev?na daljinca-prav pride, ?e se gleda v hotelski sobi ali apartmaju.

 

Pazit mora? na tudi to, da ima dvd ugrajeno baterijo, ker druga?e, ?e bo? ugasnil avto, bodo otroci gledali film ali risanko jovo na novo dokler spet ne da? kontakta in seveda je veselica tu.

 

Druga?e sta zaslona in kablovje lepo spakirani v torbico. Ko ju bo? zlagal v torbico, glej da bodo zaslovni vstavljeni v trobico tako, da bosta gledala drug proti drugemu navznoter, da se ti slu?ajno ne po?kudujeta zaradi morebitnih zunanjih udarcev.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Sistem nadzora tlaka v pnevmatikah
Napisano

Hehe, kake bu?e so ti prodajali - pa ne da si jih kupil ? :lol:

 

Druga? je pa sistem ?ist dober in naredi to?no to kar je mi?ljeno brez kompliciranja tako kot pri Renaultu.

 

Bistvo je, da te opozori, da je v eni izmed gum nekaj narobe. Vse ostale nadgradnje tega sistema so le nepotreben overkill. Mislim, da pri ?tirih kolesih res ni problem najdt gumo, ki zgublja pritisk in res ne rabi? vedet kje se ta nahaja.

 

Sploh po tem kolk te?av sistem pri Renaultu povzro?e, ?e ho?e? sam menjavat kolesa med seboj.

 

Se podpi?em pod tole

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.