Skoči na vsebino
Sprememba cene goriv
Napisano

Ja je kdo za stvar, pa da sko?i pogledat, koliko je cena 100 oktanskega goriva. Pa da vidimo, ?e se cene kaj razlikujejo ali so se lepo dogovorili, nas pa so v?lanili v KNB...

 

MOL v Ro?ni dolini (pri ?empetru): 1,263?

Petrol v Ro?ni dolini (pri ?empetru): 1,263?

OMW v Ro?ni dolini (pri ?empetru): 1,263?

Petrol v ?empetru pri Gorici: 1,263?

 

 

 

 

 

 

P.S.: KNB = klub naivnih bedakov

 

V Ljubljani 100 oktanski na Petrolih 1,264? na OMV 1,263? :D Koga hecajo...

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mika me mx5ka...
Napisano

?estitke za nakup, in dobrodo?el v dru?bi.

 

Nisi zakompliciral. Poraba, ?e ne goni?, ?ist mo?no da je taka. LabiGT je imel podobne porabe, ?e se ne motim? Sam sem imel 6.8l/100km, ampak se mi ne spla?a ?parat :D

https://www.poraba.com/average_car.php?searcht=590

 

Kabinskega filtra ni. Je neka zasilna mre?ica, ?e se tudi tu ne motim...

 

p.s.: Ima? zasebno sporo?ilo ;)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pomoc .. Help -- Rx3 rx5
Napisano

ja sam lahk bi reku kaksen bled piran, kje je najdu ljutomer

sem prav sel pogledat kaksen je...ista tuga k kaksen kranj, ob nedeljah po 13:00 ratuje ghost town :)

 

Stari, sej to je pa ?e Ljubljana taka v nedeljo ob 13:00 :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Nakup Mx-5
Napisano

Na Miatah je rosenje odvisno predvsem od kvalitete gum okrog okn pomoje...na?eloma ni nobenih problemov...ampak ?e da? gretje na polno, pa okno za centi dol, ti takoj razpiha. Vsaj tko je pri meni...Kar se ti?e pa toplote...se pa takoj segreje ker je mejhna kabina ;)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Nakup Mx-5
Napisano

?e mora avto ?e stati na snegu in de?ju, mu vsaj naredi in tudi sebi uslugo in ga pokrij s pokrivalom. ?e ne bo rja takoj vsekala zadaj na pritlja?niku, nato pa ?e na pragovih.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Prigode v prometu
Napisano

A ni Ma?ek na prostosti ?e od aprila? Torej, v na?i banana republiki, tudi tedva ne bosta kej veliko kehe vidla.

 

Vsem pa ki na cesti ?e niste bili ?rtve takih in druga?nih objestnih voznikov, pa priporo?am da prepustite stvar usodi. Druzga ti itak ne preostane :/

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.