Skoči na vsebino
mazda bt 50
Napisano

Dokler je vse v redu, je itak vse v redu. Tudi vozi? lahko pod vplivom alkohola (?e te policaj ne dobi) dokler nikamor ne tre??i?. Problem rata, ko kaj rata. Takrat se pa preverjajo okoli??ine in tudi ?e nisi kriv, si kriv, ker si predelal vozilo, pa nisi homologiral (ali pa ker si pod vplivom alkohola, ?eprav nisi povzro?il nesre?e).

 

A sem to sedaj dobro zakompliciral? Ali pa mogo?e kdo vseeno razume, kaj me mu?i?

 

Pa? dela? tko da bo vse uredu ;)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

mazda bt 50
Napisano

Kdo ti bo sploh opazu, da ma? ti stikal? Pod volan ga dej pa ne bo noben n?...

Jzt mam tut ABS, pa mi ne dela, pa sm samo ?arnico vn staknu da ni gorela, pa ni noben preverju ali dela al ne...

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pozna kdo tole MX5
Napisano

Pa res...6000? :D mogo?e je za hec bla taka cena, ko takrat k sm dal jzt mojo za 6300? :D ...pa ?e ma skoz tablico tkole...me zanima kako je blo vo?eno...

 

Pr opremah mene za?ne glava bolet :D pi?e mi sicer magic v prometni, ampak ne verjamem...so ful razlike...v barvi pragov pod vrati, volanih, sede?ih, klimi, ABS...

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

haha kr nemorm dol, zdj je tut men ?e use sme?n ratal, dosegu itak nebom nc 1 proti ( vs je kr velik ) tko da ja :D

Druga?e Wankel sem diplomiran ekonomist in vem kaj je piramidni sistem in kaj je mre?ni marketing tako da tukaj mi pa ne morete soliti pameti. Mre?ni marketing je legalna zadeva in je najsodobnej?e tr?enje izdelkov ( od ust do ust ) ne vlaga se ogromno denarja v TV reklame in podobno, piramida kot jo poznate, najbr? je biu kdo tut po doma?e nategnjen je pa ?isto nekaj drugega, nova?i? ljudi da vlagajo veliko denarja in ko zmanjka naivne?ev vse propade kot npr. forex in podobno.

 

Ne me zdej hecat, ker sem vpra?al 2 diplomirana ekonomista, pa sta mi oba isto potrdila. Mre?ni marketing je olep?an legalni na?in, Piramidni je pa ilegalni. Gre pa za isto stvar. Zgleda da si prepisal diplomo. Ni? nenavadnega v na?i de?elici...

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Wankel pa to je neralno a re?eva 10l porabe bo? veseu al kaj kle ni folku jasn k da ste res mal omejeni.. ?e ho?? testerat zadevo mor? met tut podobno vo?no a se ti ne zdi, pa k da razlagam 5 letniku sej ni ?udn kam gre ceu svet en je bl... k drug... 

Pa zgleda tut brt neznas bo treba nazaj v osnovno ?olo, po 1 tanku brez pa po 1 z xft najbr?? nebo opazu nevem kok zmansane porabe, treba je nardit par tankou kukr jih usi nardijo in pridejo do rezultata, pr men se je po prvm tanku ?e poznal sam je novejsi auto 2011 30.000km in ni tok zapacan 

Zdj ?e mas ti Mazdo staro 15 let bo pa najbr? res mal dalj ?asa trajal da bo ??istl ( mogo?e 3 tanke ). ?e ?e kej nerazums WANKEL ti pa lahko nari?m bo? pol mogo?e dojeu ?ist preproste stvari ;D

LABI GT ta fora ti ni lih uspela, mogo?e bi ti v vrtcu  :dudek:

 

Ja in zakaj mora? ?aliti, ?e se ne strinjava?

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

1. Kako lahko zra?una? tako majhno porabo? Ker jzt sm mel prej?ni mesec porabo 6,0 ta mesec jo mam pa 7,5...a sem prej?ni mesec uporabljal kak?ne aditive? Ne. Za 1 liter razlike pri porabi je odvisen samo ?lovek in ne kemija.

 

2. Zakaj ignorira? Juresa, ?e se je ponudil za test?

 

Se opravi?ujem moderatorjem za odebeljeni tekst, rad bi samo da vidi...

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.