Skoči na vsebino
Zanimivi oglasi!
Napisano

Sprednji odbija?, feltne, ?arki antenca, zadnje lu?i, kompletna notranjost, kljuke...

 

Objavljena slika

 

Sam ?e karbon folija manjka, pa par nalepk, pa bo ?e kk?nga Lamborghinija dol po?u :jezicek:

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda 6 1.8TE
Napisano

Danes sem peljal svojo mazdo 6 1.8te bencin k Pelkotu ker se blizam 120k km in je potrebno opraviti "veliki"servis.

Zaracunal mi bo 160eur za olje, oljni filter, filter kabine, svecke itd...

Zadnje ploscice 140, rocna zajla 80eur....

 

Sumljiva mi je ta zajla, je res tako draga? kaj mislite?

lp

 

Men so vse te navedene cene prevelke :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano

Se mi zdi, da je vseen, 5ka bi mogo?e mal bol lahko svetla, kondom?ke pa lahko s kak?nim majhnim izvija?em dol spravi? ampak po?as, ker so zlo tanki in hitr po? pol je pa jok :dudek::D

 

Sm tud js pri svoji pred kakim mesecem dve ?arnici zamenju in je vsega skup 10 minut dela; razstavi? plastiko ob volanu, potem pa ?e 4je ?ravfi ob merilniku in samo ?e celo zadevo ven povle?e?. ?arnice so pa seveda zadaj dostopne tako, da obrne? nastavek kamor je vstavljena.

 

Kako pa plastiko ob volanu razstavi?? A ma? kak postopek opisan kje?

Ker kar sem gledal je samo za celo armaturo (ne samo okol merilnikov ampak tudi sredinsko in sovoznikovo) skupaj sneti, to se mi pa ne da :P Morm ABS lu?ko vn vr?t zaenkrat :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano

Kupil prvo pomo? (akcija v Sparu, ?e ?e kdo rabi, pride 8? s kuponom) pa set ?arnic. :)

 

Aja pa kratke lu?i v Mazdi so neke posebne? Tiste dolge so pa H7?

 

Kak?ne ?arnice rabim za osvetlitev ?tevcev? Ker polovica mi sveti, druga polovica pa ne :lol: A obstaja kak?en check menu, da vidim katere lu?ke delajo katere ne?

 

Nekaj takega, kot sem imel v BMW 7:

 

 

?arnice so HB4 kratke in HB3 dolge, ?e se ne motim? Vsaj jzt mam tko...

Za osvetlitev merilnikov nism lih zihr, bo pa kar neki dela z razstavljanjem :) mislm pa da ?e priklopi? na OBD, ti bo povedal...

 

 

Jzt sm pa svojo prebudu z zimskega spanja :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano

Ta je kr dobr vic ja, ?e je tuki kej po?irjeno je to sam cena :D

 

Sicer lih nimam pri seb slovensko-primorskega slovarja, tko da ne vem ?e je blatnik po njihovo odbija?..ampak tapravi ?iroki blatniki bi mogl temu podobn zgledat wide body al pa vsaj tko :punk:

 

Black edition, a to je tut obstajal?

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Sprememba cene goriv
Napisano

Istra je ?e huj?a rev??ina, mi nimamo kej za jamrat ;) Druga?e pa ja, pri nas bi morali tr?it romune za vsako malenkost, tudi za vdihani zrak, bi takoj spravili dr?avo iz krize. Hrvati bi pa morali turiste.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pozna kdo tole MX5
Napisano

Notranjost je bila menjana, razen sede?ev ;) Preveri motor, ?e ni to tista na kateri se ga je menjalo...nekam taki majhni kilometri so ;) Barva se mi tudi zdi precej sve?a :D Lahko pa da jo je mel skoz v gara?i in nikoli vozil...uf, se ponavljam zadnje dni :) Dejte malo search uporabljat, da ne bo preve? tem ;)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.