Skoči na vsebino
Pozna kdo tole MX5
Napisano

No prva se prodaja ?e nekaj ?asa, za to ceno mi je zanimivo da je ?e vedno gor na avtonetu...pa je bila ?e kar parkrat. Za tisto rumeno velja enako, ne vem kam se je zgubila ena rumena z menjanim motorjem, kilometri so tu podobni, mogo?e je to ta. Bila je pa ?e ve?krat na oglasih...

Ostale so razmeroma nove med oglasi, tista NA je ?e nekaj ?asa, pa zgleda kar zanimiva...samo malo preve? za ta denar? Ne re?em da bi bila 1.8...

Aja tista svetlo modra je lepa, verjetno bo pa ?e malo ni?ja cena ker ima razbito ogledalo...pa verjetno ?e kaj...no ker si ?e vpra?al kje zna priti drago, je ravno pri delih, ?e jih razbije? in nato rabi? nove. Rabljene je pa ?e malo te?je dobiti, pa se vseeno da...

 

Ostale se pa spla?a iti pogledati...

 

Aja druga?e ima? lahko tudi NB, pa da? lu?i in odbija? NBFL gor, kot imam jaz...ampak bi tudi to kar precej ko?talo, ?e ne najde? nekje razbite... :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pozna kdo tole MX5
Napisano

Glede servisov, kakor za koga recimo...mali servisi pridejo pod 100?, da zamenja? olje, filtre in te zadeve :) Seveda je to pri popoldancu, ali sam doma, za uradni servis ti ne znam povedati...

 

No avto.net tudi danes zafrkava :( tako da ?e vedno pribli?no ne vem...kaj pa i??e?? NA, NB, NBFL, ali NC verzijo? Seveda je najbolj?i na?in tako ali tako da se avto pogleda v ?ivo :) bom pa preveril linke ko bo avto.net zopet delal :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jaz mam kar cel vikend posve?en Miati. Danes sem dal uno amatersko veterno za??ito dol, jutri s fotrom kupiva blago da ga zamenjava z novim. Potem sem odstranil ?e sredinsko armaturo, ker sem moral dobiti dol man?eto menjalnika, ki bo tudi zamenjana z novim blagom in rumenimi ?ivi :D pa streho bom ?e malo silikonal, tam na razpokah, vsaj za?asno dokler ne nabavim nove. Jutri ?e komplet oprana in spolirana, v nedeljo jo bom pa raztegnu na kak?nem izletu :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kupujem nadomestno vozilo
Napisano

vsaj kaksen golf ali podobno...ne prevelko ne premajhno, pa so stroski tudi relativno majhni

 

Se strinjam za Golfa, samo potem:

 

Golf Plus...Golf kot so pa? ta slovenska ljudska kola, k ga ho?e imet itak ?e vsak 2. slovencelj, pa ?e Plus verzija kot zgoraj pravijo da bi bilo fajn kak enoprostorec :)

 

Samo cena bi pa bila malo ve?ja...

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano

Se ?lovek te?ko odlo?i kateri je lep?i na prvi fotki - lastnik ali vozilo. :zvizga:

 

Glede teksta spodaj pa bi bralec prakti?no rabil prevajalca. :whatever:

 

nekoc avto je bil tko lep kot na prvi sliki zdele pa ni vec tako lepo...

 

Pre?eren se pa kri?a zdele :hohoho: ?e srednja frizerska ma bolj?e rime... :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.