Skoči na vsebino
Gume
Napisano

Čudežev nobena guma ne dela, zima je zima to niso razmere za otroške igre.... 🤔

Alfa pa tako ali tako ni bila nikoli dobra za v sneg razen dizlerca in 🍀....:nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano
Pred eno uro je Slivka napisal:

Jasno, da je za drobiž, ko ima motor na napačno gorivo pa samo TE opremo...

Je pa zato spoliran..... 😂😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano

Na službenih sem imel že razno razne gume in nek najboljši občutek mi je bil na Conti, Danlop, G J in Kleber. Vse ostale so bile tako, tako a se nekako pomatraš in gre... :nevem: Je pa veliko odvisno od avta in voznika...

Če se voziš v jutranjih konicah je pa tako vse odvisno od vozil pred tabo.... 🤔 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
pred 12 urami je Slivka napisal:

A v našega FucksWagna lahko nalijem blinker-fluid od VWja?

Nalij rajši ta sredinskega bo morda manj problemov z "lučkami".... 😁😉

pred 2 urama je Alex napisal:

Imamo enega mazdaša več. 😊

Do sedaj je vozil hondo accord. Atmosferca.

Pravi, da mu pije 9-9,5/100.😬

Sedaj, ko so  njihovi otroci na študiju v Ljubljani rabi dober in manjši avto. Ki bo pil znatno manj. 😊

Znanec je bil zmenjen  da gre na poizkusno vožnjo s cx 30. Pa sva to rešila kar midva na hitro. Posodil sem mu svojo za krog do Kozine in nazaj... Narejeno. Včeraj jo je šel vplačati. 👍

Ena PREMIUM-ka več, bravo.... 😉

Barva pa bo....  🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano
pred 12 urami je Janez007 napisal:

V tem primeru pojdi k mehaniku ali k avto električarju. Nekdo, ki nima izkušenj z elektriko, lahko skuri/"zmeša" elektroniko ali zaneti požar, pretegne kleme, ... ne splača se igrat za cca 30 € razlike.

In potem mirno spiš.... 😂😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
pred 5 urami je mario3 napisal:

Sem zdaj pogledal račune iz servisa in ugotovil, da so lani uporabili olje Supra 0W-20, prejšnje leto pa Ultra 5W30, tako da bi lahko bil vzrok tudi v tem. Bom vprašal še na servisu.

Sigurno se pozna to olje saj je bolj redko, jaz bi točil 5w-30 kot se je prej. 😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano
pred 50 minutami je scania napisal:

Zdaj v soboto bom menjaval 5. Prvič so mi v garanciji menjali do mislim da nekje 25000km - 30000km dva krat, potem sem jim napisal da bom sam kupil zimmermanove in so mi držali do 100000km, zdaj sem menjal spet z zimmermanovimi in ekola zvito, včeraj domov privlekel textar, zdaj še nabavim nova vodila bremzcilinder pasto in silikonsko mast za vodila, pa da vidim kaj bo. 

Tvoj avto je pa res u nulo porihtan..... 👌👍😉

pred 3 minutami je toto89 napisal:

Na displayu je ponavadi malenkost opisana napaka pod "Warnings".

Koliko pa je star akumolator?

Bi ga bilo treba izmerit, da se točno ve, če ni brezveze menjat in dat 150-200€ za novega( i-STOP)akumolator mora bit! 😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
pred 4 urami je Shrek napisal:

Kaj je pa s SAVA gumo narobe? 

Po mokri in suhi cesti je zanič, po snegu med boljšimi. 😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
Pred eno uro je Alex napisal:

Res je. Letne bridgestonke so katastrofa po mokrem. 🤪

V krožišču te večkrat prehiti zadek avta, tako, da vidiš svoje auspuhe. 

Pri meni bridgestone ne bodo za sigurno  na nobenem avtu. 😉

Ta je dobra, v soboto pridem z zadnjim koncem naprej.... 😂🤣

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano (urejeno)
pred 6 urami je 50keda napisal:

Če bi zdajle kupoval bi resno razmišljal o Bridgestone, če so tako dobre na mokri cesti. Ker 90% ko se vozim pozimi, je mokra/vlažna cesta.

Če je tako dobra kot je letna slaba je pa res dobra.... 🫣😉

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
pred 3 urami je TBA napisal:

bo treba spet mal bol aktivno objavlat slike. 

gdaj boš kej v naših rajonih, js bi kmal v petk v vaš konc prišu k ste mel fešto sam sem zard vremena raje šel na koncert v naših koncih

Ta teden nič.....:nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
Pred eno uro je Jaka32 napisal:

Bolj kot gledam te tabele, bolj me mine. Brezveze. Kaj sploh številke pomenijo, če bi hotel detajlno analizo pogledat? Kje so metri zaviranja na mokri cesti, da pogledamo kaj pomeni 1.7 na AMZS in kaj pomeni 2.18...

 

Recimo vzamem predzadnjo Bridgestone Blizzak iz AMZS testa, ima oznako C/A, potem pogledam na Michelin Alpin ki je tretja na AMZS testu, pa ima D/B oznako.

Mislim da popolne gume ni. Vzemi eno izmed top 7-8 gum - ja, torej polovico vseh iz AMZS testa in jo kupi. Kolikor pač misliš dati zanjo. Pozimi, po dežju in po ledu zmanjšaj hitrost, pa mislim da bo enako držala tista prva in tista predzadnja. Jaz v dežju vozim 10 km/h manj, pa je to poleti ali pozimi. Po istih cestah, po katerih se vozim.

Eni bi se za 100-150 eur razlike raje ubili na cesti, po drugi strani pa kavice slikajo vsak dan in objavljajo na tem forumu, kot da nas zanima kaj žlampajo. Pi*ke ene.

Točno tako, kupiš" zelo dobre poceni" gume in ti še za cofe ostane.... 😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
pred 2 urama je Senad napisal:

Jaz bom po vsej verjetnosti za svojo CX-5 vzel ene od teh dveh gum 225/55/R19 :

  • Goodyear Ultragrip Performance+ SUV
  • Continental WinterContact TS 870 P

Vzemi vse 4.....😁

Conti so bolše.... 🤌😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.