Skoči na vsebino
EU vs SLO
Napisano

Kolegi moji, najve?ji smeh je pa, ko po ministrstvih zagleda? plakat: STOP BIROKRACIJI

 

Kjera ironija, lih tam k jo je najve?...danes pa peljal 100 (6 izvodov) fasciklov direkt v arhiv, zakaj 6? In zakaj v fizi?ni obliki ?e to noben ve? ne bo bral, samo zaradi zakonov...vsak dan bolj mi gre ta papirologija na ?ivce...

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Project Miata
Napisano

predlagam, da se projekt prestavi v "secret spot" :ninja:

 

Se strinjam, ali vsaj tja kamor se javnosti ne vidi, majo pa dostop ?lani foruma...

 

Druga?e pa:

 

Objavljena slika

 

Da vidmo kaj bo ratal :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

prometna 2
Napisano

Aha, ?e prav razumem, sta oba prehitevala nekoga, samo on ni opazil da si ti ?e v prehitevalnem manevru? :ninja: A to je cesta Tolmin-Idrija? Ne bi se ?udu...

 

Druga? pa, pripelji na Vrhniko k Tomcu ane, sej ti pol foruma lahko pritrdi da bo dobro zrihtu. Pa jo bo? moje dubu pred 1 mescem...seveda je treba prej poklicat pa se zment ;)

Pa? ?e je pa barve na avtu mal v?, pa sam stvar lastne kaprice. Meni je vseeno ?e ma avto malo debelej?o barvo, ?e je opravljeno kvalitetno.

 

@Curko, so?alje...ampak vsaj nisi ti kriv. Nima? kej, lahko se ?e tok poslu?uje? defenzivne vo?nje, pa takih stvari ne more? prepre?it. Va?no da je samo pleh :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano

Sej iz Brezovice pa ja ni tak problem prit. V dobri uri si z normalno vo?njo v Mariboru :) Jaz sem mojega kupil v Novem mestu B) Sicer pa zanimivo, da od zadaj izgleda kot Dodge Durango (malohecapress):

 

2h 40min...nimam vinjete, za miate so bolj zanimive stare ceste :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Na kaj biti pozoren pri nakupu Mazda mx-5
Napisano

Pozdravljen na forumu.

 

Kar se z moje strani ti?e, je takole. Pri plehu bodi pozoren na rjavenje na pragovih, na robu pritlja?nika(nad tablico). Mogo?e se navzven ne vidi, a za robovi se dostikrat skriva rja. Seveda, bo? to na?el kar pri nekaj mx-5kah, a si lahko vsaj zni?a? ceno pri nakupu :)

 

Rad gre ?e zadnji zavorni cilinder, oz. cevke, sli?al sem tudi da moj primer z alternatorjem ni osamljen primer. Druga?e pa kot pri vsakem avtomobilu, kilometri, mastnost, bla bla bla...

 

Servisi tako ali tako niso pretirano dragi, so pa dragi rezervni deli ?e naredi? kako neumnost :D Pije pa z ''me?ano'' nogo bolj malo no...moj rekord 6,3l/100km, uporabnik LabiGT pa je zabele?il ?e ni?jo...

 

Na?eloma je pa ta avto tank :bravo: za katerega bi se pa odlo?il, pa prilepi link sem, ali pa vzame? koga izmed nas ko si bo? avto ogledoval, pa mislim da bo brez problema vse :)

 

?e pa se res odlo?i? za nakup, pa vabljen z nami na kak?en izlet. Predvidoma za?nemo tam marec-april in se malo vozimo brez strehe :punk:

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano

Zezajte se vi, zezajte. Bom enkrat res v januarju naredil piknik v Lokovcu, pa bomo videli, kdo se bo zadnji smejal...

 

In mogo?e res kak?en ra?unalni?ar na?ara na levo stran kak?nega smajlija z lopato, ker ima ta lopata ?e kar poseben status na tem forumu...

 

Zdej je ?e nekako ratala dolgo?asna.

 

Cao

 

V mladosti (nisem spet tok star tongue.gif happy0195.gif ) sem bil lastnik 5ice in sem si vedno (takrat) zelel imeti turbaka, no res da je cena rahlo oz kr konkretno v visavah samo vseeno je lepa redkost na cesti punk.gif ===> http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7843774&show=1

 

LP

Sanje vsakogar :) Samo enkrat sm se pelu v njej 500m, pa je bilo dovolj za sanje :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.